Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Easy Profit 💵 Крипта
Added 14 Jul 2024

Easy Profit 💵 Крипта

@easyprofit_crypto
Number of subscribers: 25 916
Photos: 3,810
Videos: 184
Links: 3,330
Description:
По питаннях до @VladNech Другий канал – https://t.me/easy_traders1 Рекламамний менеджер @tocatcrypto

👥 Number of subscribers

25 916
Average/Day:: -14
Average/Week:: -60
Average/Month:: -980

👁️ Average views per message

5 769
Average/Day:: 4,200
Average/Week:: 5,333
ERR: 22.26%

📊 Messages per Day

1
Last day: 0
Week average: 1.1
Average per day: 1

Name change history

Easy Profit 💵 Крипта 2025-08-08
Мячи 2025-08-07
Пппп 2025-06-15
Паао 2025-01-24

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 4,390 25-09-27 11:09
Сьогодні очікується лістинг LIGHT – токена з екосистеми BitcoinТокен від Bitlight Labs, які отримали 9.6 млн$ інвестицій з оцінкою 170 млн$. Інвестори: Amber Group, Fundamental Labs +20 іншихЦе відкриває шлях до нової ери платежів стабільними монетами на Bitcoin, розумних контрактів та масштабованих DeFi-рішень у BTC-екосистемі.Їх дохід за останні місяці склав більше 2 млн$.RGB від Bitlight Labs – це протокол другого рівня для Bitcoin, який працює поверх Lightning Network. Серед переваг:• Одноразове запечатування → захист від подвійних витрат• Перевірка на стороні клієнта → конфіденційність + мінімум даних у ланцюгу• UTXO-модель → сумісність із архітектурою BitcoinВикористання RGB: платежі стейблами, смарт-контракти на Bitcoin, взаємодія між емітентами стейблкоїнів (Tether вже анонсував USD₮ на RGB)Bitlight Wallet – гаманець RGB-екосистеми: підтримує BTC, Lightning і RGB в одному місці, повний контроль приватних ключів, зручний UX.Досить цікаво, як покаже себе сам токен на нинішньому ринку. Також був дроп від Binance Alpha в 14:00, зараз показує 110$ 🍸
👁 4,200 25-09-23 15:28
Aster, Aster, Aster…Ще тільки лінивий (тобто я) не написав про дроп на ~500 млн$ за 2 сезон, який закінчується вже 5 жовтня.Відповідно, щоб отримати частину з цього великого пирога, треба торгувати на біржі (яка по обʼємах за останню добу знаходиться на 1 місці у світі). Якщо порахувати, приблизний дохід має в кілька разів перевищити витрати 👨‍💻 Що робити:⚫️Переходимо за посиланням і підключаємо гаманець ⚫️Поповнюємо баланс AsterDEX в USDT з вашого гаманця Rabby/Metamask/OKX⚫️Набиваємо обʼєми на фʼючерсах. За торгівлю по маркету дають 2х до поінтів, але й витрати 3х від ліміток. Також важливе утримання угод, довше – краще.Також бажано хеджувати угоди з іншою біржею, я використовую Lighter, від якого також має бути жирнющий дроп Я закинув по 3000$ на астер і лайтер, загалом хочу спалити ~2000$ на комісії, потім поділюсь інфою скільки отримаю аірдроп. А коли він буде – залишається тільки догадуватись. Надіюсь в найближчі місяціДля мультиакінгу використовую проксі від proxy-seller Промокод на -10% VQFVYD_563696 Посилання
👁 5,640 25-09-03 13:35
Слідкуємо за Blockstreet Launchpad – новий хаб для Web3 сейлів Blockstreet – майбутній лаунчпад в екосистемі World Liberty Finance та USD1.Команда сформована з екс-працівників інвестфондів та топ-бірж. Фаундер Blockstreet є головним інформаційним директором в ALT5 Sigma, які стоять за WLFI. Blockstreet виступили як стратегічний партнер WLFI, також є партнерства з Plume та Sahara. Проект позиціонує себе як платформа, яка буде доступна для всіх. Участь в сейлах буде доступна як китам, так і креветкам, які зможуть отримати доступ до сейлу через геймифіковану систему рангів, де потрібно буде отримувати ХР. Лаунчпад має власний токен – BLOCK. Він також використовуватиметься для участі у сейлах та отримання алокацій.Стейкінг на 5-120 днів буде давати множники до ХР. Частина токеноміки передбачає buyback & burn за рахунок комісій з сейлів. Blockstreet Launchpad уже готує кілька сейлів на вересень-жовтень, тому бажано слідкувати за їх твітером. Перші сейли мають показати хороший результат, особливо зважаючи на хайп навколо WLFI/USD1.
👁 7,100 25-07-23 14:50
Стейблкоіни це тренд на найближчий час в крипті. Все більше компаній йдуть в крипту + легалізація галузі в цілому. Все більше компаній запускають свої стейбли. Це й не дивно, адже навряд чи оплата рахунків буде в ВТС, ЕТН чи іншому токені, курс якого за день може помінятись більше ніж річна дохідність SP500.До чого я веду… Якщо серед вас є люди з зайвими коштами, яким по кайфу купувати різні токени в холд з надією заробити, то можна розглянути ті, які надають інфраструктуру для стейблів. ChatGPT допоміг мені скласти такий список:🔘XRP – створений для швидких і дешевих міжнародних транзакцій між банками й фінансовими установами. МСар 195 млрд$, ціна 3.31$🔘XLM – орієнтований саме на транскордонні платежі стейблкоїнами. MCap 13.7 млрд$, ціна 0.44$🔘CRV –основний DEX для обміну стейблкоїнів. МСар 1.29 млрд$, ціна 0.95$ 🔘AAVE –платформа кредитування під стейблкоїни. МСар 4.4 млрд$, ціна 292$ 🔘COMP –аналог Aave, може ожити на хайпі нового стейблкоін-циклу. МСар 473 млн$, ціна 50$🔘МКR – DAI (декомпозитний стейблкоїн на Ethereum). МСар 1.71 млрд$, ціна 2025$🔘FRAX – алгоритмічна частина + забезпечення. МСар 333 млн$, ціна 3.75$🔘LQTY – LUSD (стейблкоїн під ETH заставу). МСар 117 млн$, ціна 1.23$🔘YFI – оптимізація дохідності для тримачів стейблкоїнів. МСар 196 млн$, ціна 5800$🔘CELO – мобільна інфраструктура зі своїми стейблкоїнами (cUSD). МСар 208 млн$, ціна 0.36$ 🔘NEAR – інтегрують фіатні шлюзи для стейблкоїнів. МСар 3.48 млрд$, ціна 2.81$🔘UNI – пули з великими об’ємами стейблкоїнів + найбільша «свапалка». МСар 6.27 млрд$, ціна 10$🔘ENA – пропонує синтетичний стейблкоїн USDe, що не залежить від банківських резервів. МСар 2.9 млрд$, ціна 0.45$
👁 4,600 25-05-29 16:02
Прикольний мобільний крипто-гаманець з бонусами до 500$ – Wigwam Новий self-custodial гаманець з максимальною зручністю для трейдерів та Web3-користувачів.Без сід-фраз, з прокачаною безпекою, аналітикою, мультичейном і реальними бонусами.🎁 Що дають новачкам:• 300 бонус-поінтів за реєстрацію• 40 000 FLOKI при трейді від $100• До $500 у токенах (USDT, BTC, BNB та інші) за активність у додатку🔍 Чому варто протестити Wigwam:Захист MPC — ключ розділяється на частини, без єдиної seed-фрази• DEX-торгівля — купівля/своп прямо в гаманці• Вбудована аналітика — ціни, графіки й тренди по токенах• Web3 Connect — інтеграція з додатками на EVM і Solana• Покупка крипти з картки — Google Pay / Apple Pay / банківські• Програма лояльності — бонуси за активність, реферали, дії в апці• Швидка підтримка — допомагають напряму в додатку💻 Також скоро буде веб-версія: можна буде користуватися з телефона, ноутбука чи планшета.🔥 Промо зараз активне –спробуйте, поки роздають бонуси за прості дії.📱 Затестити Wigwam 👈
👁 7,000 25-05-24 11:31
І зразу кілька лайфхаків:⚫️Економічно найбільш вигідно робити 16400$ покупок/продажів в BSC, а ще точніше в $ZKJ⚫️Тримати на балансі 10000$+ замість 1000$+ дає +1 дроп за 15 днів, що еквівалентно депозиту під 30-40% річних ⚫️Не обов’язково забирати дроп зразу, можна навіть наступного дня зранку, а потім ще дроп за поточний день.⚫️Щоб краще зрозуміти, чи варто отримувати дроп, можна користуватися цим сайтом, який показує загальний пул для нагород і % розподілу. Якщо залишається кілька годин до дедлайну, щоб забрати дроп, при цьому нагорода більше 90-100$ і забрали тільки 30-60% пула, то є сенс отримати дроп і пізніше майже стільки ж зверху за рахунок досипки з нерозподіленого пула⚫️Кожин 1 бал, який ви в середньому заробляєте щодня, дає вам змогу отримати +1 дроп кожних 15 днів⚫️Не треба багато думати над стратегією, просто щодня без пропусків робити обʼєми + депозит і все. Головне щоб обʼєм більше 2048$+ ⚫️Сейли з перепідпискою більше 20к% краще пропускати ⚫️Вигідніше робити обʼєми в Binance walletЯкщо щось пропустив, напишіть в коментарях
👁 5,900 25-04-15 18:33
AirDrop $LAB від Memes Lab запущено 😎Про Memes Lab писав вже не раз, нагадую що у них є інвестраунд на $2.3М від TVM Ventures, OKX Ventures, Mirana Ventures тощо.Зараз у них стартує AirDrop-пул від 50 млн $LAB, який може збільшуватись. Нижче гайд, як максимально ефективно відпрацювати цю активність.1) Створюйте мемкоїни.Кожен створений токен це 30,000 балів2) Торгуйте.Одна транзакція це 25 балів і 10 за кожний TON обʼєму. Чим більший обсяг, тим вища нагорода3) Запрошуйте друзів.Кожен реферал це 2,500 Балів + до 35% з їхніх транзакцій4) Заробляйте TON.За кожен зароблений TON дається 15,000 балів5) Приєднуйтесь до ком’юніті.Коли бондинг досягає 15%, створюється Telegram-чат для холдерів (+ 3,000 Балів)6) Потрапте в Топ-20.Якщо увійти до числа найактивніших спільнот буде + 500,000 Балів (разово)ТУТ є додатковий гайд від проекту. Memes Lab відпрацьовую ще з осені, варто вже доробити до кінця, тим паче дроп вже зовсім скоро. Смарт буде виконати всі вище зазначені дії і потім вийти з гарним профітом.Telegram | App | X
👁 4,200 25-01-11 11:56
Турнір на 35000$ від Terminal виявився серйозним, в лідерів солідні показникиА загалом за 3 турніри кількість покупок модів призовими місцями перевищила 800к$, що показує довіру до проекту. Чи стали б хайбанки заносити кошти куди попало? 🤔Буде ще 100 рандомних переможців, обраних найближчим часом, можливо навіть хтось з вас. Хоча й без виграшу % стабільно капають вже який місяць, а паралельно і токени TRMNL під аірдроп. Нагадаю, у Terminal були колаборації з: Blum, Storm Trade, NotPixel, PAWS – ТОП-проектами екосистеми TON.Зараз на просадці досить розумно купити $TON, а щоб токени не лежали без діла, можна закинути їх в Terminal Station і отримати +20% за 21 день.Я вже фармлю 2 місяці, і зараз просто отримую фрі TON, тому що реінвестував. Отримано 303 TON, в залишку 160 TON (в роботі 8 модів). + реферали 🤝🏻ТУТ ви можете перевірити гаманець Terminal, на ньому зараз 3+ млн$.Для отримання мода треба:🔘перейти в бот Terminal 🔘у вкладці “Earn” вибрати мод, який підходить 🔘оплатити його з гаманця в TON🔘2 рази в день натискати кнопку “Push”Проект живе, розвивається, проводить активності, заробляє, заробляємо ми з ним + фармимо дроп під лістинг токену. Найцікавіше, що моди не пропадуть з Terminal навіть після лістингу TRMNL, тому поки відпрацьовуємо темку, особливо з лімітованими модами
👁 4,400 24-09-01 08:30
Поділюсь своєю непопулярною думкою про холд токенів, можливо комусь буде це корисним 🤔В крипті прийнято, що треба купити токени, тримати їх, а потім прийде бичка, на якій всі зароблять. І ці дії обумовлені великими іксами, які були в 2021 році. Ось мої аргументи, чому ця тактика не робоча в нинішній час:🔘Кількість токенів. Зараз їх в ринку в рази більше. Кожен проект, який має відношення до крипти штампує свій токен, не кажучи про мем-токени. І ймовірність того, що саме токени з вашого портфелю зроблять лайфчендж мінімальна. Коли в 2021 люди бачили, що майже всі токени постійно росли в ціні (тому що їх було відносно мало), тоді й заносили у все підряд. А коли зараз виросте 1-10 токенів з 1000, чи є бажання заносити у всі інші? 🔘Роздута оцінка всіх нових проектів. Токени, які виходять останній рік, вже на лістингу сильно переоцінені, їм просто вже нема куди рости, потенціал далеко не такий як в 2021🔘Постійний тиск на ринок за рахунок розлоків токенів. Коли токен ліститься, в ринку зазвичай 10-15% токенів, а за рахунок їх переоцінки інвесторів влаштовує просто лити токени в ринок, щоб потім ці кошти занести в новий проект і повторити дії. Для чого їм холд, коли вони вже мають 5-30х?🔘Несприятливі економічні умови. В 2021 році ріст крипти припав на глобальний ріст світової економіки і накачування ринків надрукованими $ і €. Зараз же, поки росли акції компаній в 2024, ріс тільки BTC🔘Збільшення кількості юзерів. Щоб ринок виріс в 10 разів, ви уявляєте, скільки має прийти нових користувачів? Не нинішнім же купувати токени, нинішні і так засаджені в ринок, і ріст ринку в 2-3 рази виведе їх хіба в нуль 🔘Психологія. Мало хто може витримати просадку, постійно дивлячись на мінуса. А серед тих, хто зможе, яка кількість людей не продасть при 2х, а буде тримати до 10-20х? В основному люди починають залітати вже на хаях, щоб прокататися на …Написав тільки те, що першим прийшло в голову. Холдити токени є сенс, але на невеликий % депозиту, і то фундаментальні та з потенціалом росту. І обов’язково робити диверсифікацію, 10-15% на токен максимум, а не фул депо в старкнет чи ноткоін і чекати чуда. Якби ви були 100% в стейблах, то можна було вже збільшити свій депозит в 2-5 разів за рік, з мінімальними ризиками. І спати спокійно, а не думати, виросте чи ні ваш куплений токен 🤝🏻