Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Easy Trade
Added 06 Dec 2025

Easy Trade

@easy_traders1
Number of subscribers: 8 816
Photos: 898
Videos: 7
Links: 342
Description:
По питаннях до @VladNech Другий канал – https://t.me/easyprofit_crypto
Source

Easy Trade | Пост для підняття вашої самооцінкиБагато хто думає, що він невдаха і н...

Telegram community logo - Easy Trade Easy Trade @easy_traders1
8 510 Views/Reach 2025-12-15 20:06 Message №1475
Пост для підняття вашої самооцінкиБагато хто думає, що він невдаха і навколо майже всі заробляють, дивлячись на скріни з прибутком. Але не все так як здається. Зараз на Aster проходить турнір трейдерів. Участь беруть топові відомі блогери з усього світу, мабуть в 90%+ з них є своя приватка чи курси. В них в постах майже завжди тільки прибуток, вони красавчик які єбуть ринок і мають купу кейсів. Але як справа доходить до публічної демонстрації результатів, то абсолютна більшість чомусь в мінусах…А ще мені подобається, коли про прибуткову угоду напишуть 10 разів, а про мінусову жодного).Ще не пройшло половини турніру, а команда трейдерів має сумарно -27% депозиту. І це ще дякуючи що нема додепів, бо деякі злили 10000$ які дає Aster і закінчили торгівлю. Також турнір показує, що фʼючерси це точно не про заробіток. Суто математично у вас набагато більші шанси втратити кошти, ніж заробити. З моєї практики і спостережень, адекватно працює тільки короткострокова торгівля на новинах. Де утримання позиції мінімальне і обумовлене конкретними причинами. Наприклад розлок, виплата з промки, взлом. Лонгові причини відторгувати майже неможливо, бо там спритніші боти. Особисто мені ще заходить премаркет, особливо спотовий, бо там ризики набагато менші, ніж на фʼючерсах. Заробляти на «лудці» можна, але є багато але. І треба тримати в голові те, що статистично ви втратите кошти.