🇺🇦🔥 Donbass FlamesЦе мод про Євромайдан та війну в Україні. Події моду починаються у 2013 році — саме тоді президент України Віктор Янукович відмовився від європейської інтеграції. Це суперечило настроям українців, тому люди почали збиратися на Майдані, щоб висловити своє невдоволення. Проте влада вирішила відкрити вогонь по людях і розігнати мітинги. У результаті на Майдані почало збиратися все більше людей, і згодом відбулася Революція Гідності. Президент Янукович утік з країни, Кримський півострів був анексований російською федерацією, а згодом група Ігоря Гіркіна (Стрєлкова) захопила Слов’янськ, що поклало початок новій війні.🌟 Унікальні особливості моду включають:- Контент для України, російської федерації, донецької народної республіки, луганської народної республіки, харківської народної республіки та одеської народної республіки- Нові технології для України, російської федерації, донецької народної республіки, луганської народної республіки, харківської народної республіки та одеської народної республіки- Нову унікальну мапу Східної Європи, що включає Україну, російську федерацію, Білорусь, Литву, Польщу, Словаччину, Угорщину, Сербію, Румунію та Молдову- Унікальний GUI регіонального сепаратизму для України- Унікальні механіки радикалізації Євромайдану для України- Унікальні механіки роботи Верховної Ради для України- Національні духи для всіх країн на мапі- Оновлений мінімалістичний інтерфейс- Нове меню вибору сценарію- Механіки економіки- Спеціально підібрану музику для кращого занурення в атмосферу моду- Унікальні механіки президентських виборів- Унікальні гілки фокусів для всіх президентів- Унікальні механіки Генерального штабу для всіх сторін- Унікальні механіки артилерійських ударів для всіх сторін- Рішення щодо створення добровольчих батальйонів для зони АТО для України- Портрети всіх правителів країн на мапі станом на 21 листопада 2013 року- Унікальні механіки ескалації- Нові будівлі для будівництваІ багато іншого, про що буде оголошено згодом. Приєднуйтесь до нашого сервера, щоб бути в курсі нових анонсів і тизерів 🙂 Telegram канал Discord сервер Сторінка Steam
Що ж, тоді слухайте про Коновальця)Євген Коновалець, лідер січових стрільців, був посаджений в гетьманску тюрму через заколот директорії. Стрільців гетьманисти знищили у битві під Мотовилівкою та розігнали по домах всіх хто вижив. Сидячи в тюрмі Коновалець зненавидів гетьмана за союз з Росією та неспроможність створити міцну державу, але сталося одне але. В 1925 році в Україні почалась революція, спочатку Коновалець думав що коли революціонери прийдуть, вони вбʼють його на місці без суду, але коли українські партизани взяли штурмом тюрму, вони випустили, нагодували та відпустили Коновальця. Поговорив з бійцями, виявилось що кілька з них раніше буде січовиками, що зіграло не малу роль в світогляді Коновальця. Після революції Коновалець став звичайним громадянином УСРР, він бачив як Україна знов почала говорити українською, як формувалася українська армія, як будувались заводи та фабрики. В 1928 році він став письменником та писав про Україну, його тексти зачепили самого генсека Шумського, і він наказав доставити Коновальця до нього. Після довгої співбесіди, Шумський запропонував Коновальцю місце в генеральному штабі, щоб він почав формувати нову військову частину - Червоних Січових Стрільців. На цю пропозицію Коновалець відповів позитивно, і вже на наступний день він вже був в військовій формі. Проте нажаль через стан здоровʼя, в 1935 році Коновалець звільнився з армії, але через те що він показав себе з найкращої сторони під час своєї служби, його було назначено на посаду «спеціального представника уряду по українським територіям поза УСРР. В подальшому буде можливість зробити його головою Раднаркому(другою людиною в УСРР)
Бачу що з реакціями трошки погано але все ж таки.В громадянській війні перемогу здобув білий рух. Правителем росії став Колчак, він намагався стабілізувати країну, проте марно. В 1925 році в росії почався голод, багато людей загинуло але все ж таки до 1927 року ситуація більш менш стабілізувалася алеее… Але в москві через тривалий голод праві офіцери на чолі з Дроздовським пішли зі зброє на кремль та повалили уряд Колчака. Сам Колчак дивовижним чином зник. Ситуацію стабілізував Лавр Корнілов, який з лояльними військами навів лад у столиці і Дроздовського було посаджено в тюрму. На цьому історія не закінчується, партія СЗРС, яку створив Савінков, вчинила повстання в москві і корнілова було вбито. Савінков не зміг протриматися при владі адже війська генерала Денікіна пішли маршем на столицю та проголосили Денікіна головою держави. АЛЕ І ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ. В 1931 році за підтримки Японії по всьому Далекому Сході почалося криваве повстання яке очолив Семьонов, придушення цього повстання зайняло 2 роки!! І коли російські війська зайшли в Владівосток, вони пішли далі, в Манчжурію, а поки російські війська проливали кров, народ знову голодував. Генерал Болдирєв зібравши ополчення та лояльні війська виступили на Москву задля справедливості, але цей виступ було придушено а Болдирєва вбито. Незважаючи на те що війна була завершена і Росія захопила половину Манчжурії, народ ненавидів Денікіна і тому, бачучи як живуть українці, знов звернулися до біьшовиків. Більшовики почали нову революцію в 1933 році, яку денікінці придушили буквально за тиждень. Проте, ця революція зробила те що ніхто не очікував. Денікін був вбитий терористом в своїй машині. Задля стабілізації країни, генерал Врангель став головою Росії, повернув базові громадянські права, свободи і монархію. Царевич Олексій став монархом, проте його влада не була абсолютною, він був лише символом, справжня влада була в руках Врангеля. Станом на 1936 рік, росія є досить слабкою країною, але має великий потенціал через ефективну політику Врангеля, вас чекатимуть щонайменше 2 війни з Україною за 3 роки, ну а що буде далі..🤫
Доброго вечора панове, я думаю ви всі досі трошки в шоці від нашого нового моду про УРСР, знаю що більшість з вас негативно ставляться до комунізму як і розробники цього нового моду, але хочу вам сказати що цей мод буде ще більш пророблений та більш цікавий ніж наш коханий Eastern Frontlines.Незважаючи на те що ми поки не вирішили як буде називатись новий мод, він розроблюється достатньо швидкими темпами, навіть через обстріли від лаптєстану ми не кидаємо справу, а пишемо сюжет, івенти, думаємо про маленькі деталі з телефонів. І от що я хочу вам сказати, наш мод про червону Україну буде унікальним тим, що на початку гри Україна буде досить потужною країною, і на вас чекатиме дуже багато війн, (спойлер, перша масштабна війна буде майже після початку гри). Ми зробили з України не бідну країну яка має 5 заводів і 10 дивізій, які не можуть пробити кордон з Польщею навіть в 1939 році, ми зробили державу, яка завдяки професіоналізму КПУ стала майже найсильнішою державою східної Європи. Тепер, місія України буде не лише зібрати свої території по клаптикам, її місія буде значно амбітніше, але про це я поки помовчу.Якщо хочете більше деталей та кадрів з розробки моду, проявіть себе, ставте реакції, пишіть коментарі. Нам дуже потрібна ваша підтримка адже нам дуже важливо те що є люди які реально чекають наш мод. Даю слово бізона, якщо ви будете активні, мод вийде найцікавішим модом про Україну.
Ви напевно дивуєтеся що ж таке коїться на нашому каналі, отже треба вам прояснити ситуацію. Одного вечірнього листопаднього дня, до нас з паном Сілом завітав дід Новосад, який погрожуючи вбивством змусив нас кинути розробку нашого любимого моду про Україну. Незважаючи на погрози життю, ми з паном сілом вирішили діяти рішуче. Завдяки нашим старим друзям нам вдалося звʼязатися з керівництвом діда Новосада Асланом, цей чеченський дідусик приструнив старого хряка та тепер ми нарешті можемо робити нашу улюблену справу-робити мод!Презентуємо вам новий мод від розробників EF, пана Бізона та пана Сіла. Мод присвячений перемозі білих у громадянській війні і незалежності України під керівництвом гетьмана…Нуу.. до 1925 року, адже саме тоді відбулася революція в Україні і наша ненька стала комуністичною наддержавою Європи. Зараз йде активна розробка моду, лор вже майже готовий, з цікавенького можу сказати що війна у вас буде починатися майже відразу після старту! Слідкуйте і далі за нашим каналом і ми покажемо вам, що таке справжній український мод.