Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Donetsk1y EA FC26 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Donetsk1y EA FC26 🇺🇦

@eafc_ua
Number of subscribers: 8 248
Photos: 11,800
Videos: 518
Links: 2,540
Description:
Канал, присвячений EA FC26 Ultimate team/FIFA Ultimate Team від топ-10 трейдера світу Donetsk1y. Актуальні новини, зливи інформації, поради, анонси відео. Флуділка-чат - https://t.me/EAFC_UA_CHAT Віп група з трейду - https://tinyurl.com/DonVip-FC26

👥 Number of subscribers

8 248
Average/Day:: -5
Average/Week:: -19
Average/Month:: +12

👁️ Average views per message

3 459
Average/Day:: 4,000
Average/Week:: 3,167
ERR: 41.94%

📊 Messages per Day

3.8
Last day: 9
Week average: 6.1
Average per day: 3.8

Name change history

Donetsk1y EA FC26 🇺🇦 2025-09-02
Donetsk1y EA FC25 🇺🇦 2024-10-01
Donetsk1y EA FC24 🇺🇦 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 3,990 25-11-11 22:03
Щотижневі кампанії: Ви все ще бачитимете нові промо майже щотижня, але посилення промо-карт в середньому будуть більш горизонтальними. Звичайно, більші кампанії, такі як «Чорна п’ятниця», «Команда року» та «Команда сезону», все ще пропонуватимуть предмети зі значним посиленням характеристик. Однак між ними ви можете очікувати більш виміряних посилень та горизонтальних покращень, які більше спрямовані на розширення пулу варіантів формування складу (с) EA у своїх Pitch Notes перед стартом гриЯ правильно розумію, що друга промокарта Кріша та Собо у грі, якій нема ще двох місяців, - це "розширення пулу формування складу"? Можливо рарний Мбаппе теж вже не вивозить, треба дати людям карту Мбаппе, що буде відповідати їхньому складу? 🌚Перед вами деякі карти з промо-команди, яка на нас чекає вже у цю п'ятницю. Стати предікт. Так, вам не почулось, це лише деякі, на нас очікує друге поспіль промо на 60+ карток. Шо можу сказати: плили-плили, а на березі всрались. На старті робили одне, зараз вже інше 😅Чи подобаються вам промо-команди на 60+ карток? Чи можете ви без футбіна згадати бодай 10 карток, що знаходяться в поточному промо? 👀 #зливи
👁 3,380 25-09-01 21:57
‼️Друзі! Перший крупний збір від мене!До мене звернувся знайомий волонтер, Він збирає на два тепловізори для підрозділу розвідки "Дике Поле" 1ОШП!Є основна банка - її ціль - 120к грн, зараз там є 90к, тобто не вистачає 30к!🎯Мета звичайно закрити збір, але сума для мого каналу не маленька, тому, банка поки на 15000, якщо доб'ємо, я відкоректую! Маю надію ми і 30000 зможемо зібрати, якшо всі залетять!Створив свою банку, потім з неї перекину всі кошти на основну. Чому так?👀 Бо ви зможете не тільки допомогти, але і отримати круті подарунки:⚡️Призи за участь у зборі:✔️1 Приз - Топ Донатеру - один (на вибір) Каркас від РПГ✔️2 Приз - Інший Каркас від РПГ, який залишиться після вибору Топ Донатера✔️3 Приз - Батьківщина Мати✔️4 Приз - Кубок ФСЩоб прийняти участь в розіграші на призи, Вам потрібно просто задонатити суму від 100 грн (чим більша сума, тим більший шанс на виграш) "Дякую моїй коханій Жінці, яка розмалювала ці Тубуси, якраз під цей розіграш🔥❤️А також Дякую Fedorov - за підгони Батьківщини Мати і Кубку ФС"Запускаю я його зараз в ТГ, але основним пушем цього збору буде Благодійний стрім Шпигуна - 05.09!Саме на стрімі будемо активно допомогати пацанам на Покровському напрямку!🫙 Посилання на банку:https://send.monobank.ua/jar/91KeUPwQty‼️Якщо берете участь в розіграші не з монобанку, то залишайте контактні дані для того щоб я міг з вами зв'язатись у разі виграшу ‼️Всім дякую за участь у зборі та його поширення
👁 3,800 25-06-10 14:01
Сюда на хуй ці 13 перемог!!! 💪Перший матч запустив на стрімі, потравив на потняка з Мальдіні та червоними дизайнами карток, якому проєбав, бо був втомлений та не розіграний. В тільті закрив гру, пів години на нічному стрімі з ютубом обговрювали, як все погано. Почав зі стати 0-1, потім зробив 7-1 поза стрімом і вчора вночі запустив ще один нічний стрім. 1 дісконект без поразки, 1 вихід опонента при 0-0 на 30 хвилині без перемоги мені, і один дісконект з поразкою при рахунку 10-1, після чого думав, що "It is over"! Але цього разу вдалося втримати емоції (чат сильно допоміг) і зробив 12-2, а сьогодні останню перемогу подарував наш шакал-підписник та мій тезка Andruha - щиро дякую. ❤️Ну і дякую пану Окака Чука, який мене розклікав вчора да придав спокою та впевненості. ❤️Хто хоче подивитись, як воно було в прямому ефірі - запис стріму у відеосекції на ютубі. Нагородки притримаю на вечір, звісно, якщо у вас лишились теж - несіть. 🌚Пост зі складом, такктикою та думками по КДБ, якого зібрав на другу частину ВЛ, буде трохи пізніше, наразі справа зроблена (з 3 спроби закрив ніби на норм інеті, якщо не прорахувався), можна думати і про старт шакалів.ХЄР ВІ ГОУ ці 13 ще раз! 🐀 #геймплей
👁 3,000 25-02-22 23:48
Зайшов зробити скріншот 1 діву та 5-0 у відборах до вл, шоп дати зворотній зв'язок по пану Канте, а тут отакий подгон. Пане Олександре, дякую за каву) Отже, малюк Нголо. Плюси:- унікальні анімації, які допомагають у відборах проти гравців будь якого зрости/фактури;- золотий єнот - найкращий захисний плейстайл при роботі 1 в 1;- навіть в поганому геймплеї моделька відчувається прекрасно, контроль над гравцем та переміщення дуже сподобались. - штучний інтелект. Карта ніби як сама розуміє, шо в неї недостаток зросту, тому шукає зони для перехоплень. Шукає вдало.- Ролі ++. В залежності від партнера, можна давати як діп лайн плеймейкера, так і звичайний холдінг. - Короткі передачі. За 24 матчі (в тому числі і кубки) віддав 6 асистів. Для опорника вважаю гарним показником, якщо любите розкатувати суперників через центральну зону - Нголо дасть вам таку можливість. Сірі трикутник та р1 пас працюють гарно. Мінуси: - інколи відчувається недостатність габаритів. Але не так часто, як я думав. Сірий брюсер інколи гарно спрацьовує і хоча і не відтискає суперників, як Стам/Тео, але й пройти не дає/виграє час для партнерів;- довгий пас. В порівнянні з Ренард, яка там інколи грає, прям погано. Відчувається відсутність золотого плейстайлу- удари не тестив, бо грав в схемі 4-2-1-3, але думаю, шо навряд ви будете часто забивати. Так, є позиція ЦП, але я б використовував виключно як собаку, яка гарно працює на захист + перший пас. - не знаю, чи це мінус, але особисто в мене не працює іконка Прес-прувена. Але під пресингом проблем не відчував, лівий стік з його моделькою працює гарно.Висновок: в мене грає наразі в основному складі, карта дуже сподобалась. Робить те, що від нього очікуєш, інколи вигризає нереальні м'ячі, в тому числі за рахунок ШІ. Єдине, що треба розуміти - це опорник з пасом, а не б2б. Використовуйте за призначенням та отримаєте бенефіти. Ну і емоційна складова, звісно, бо хто не любить малюка Нголо. :) Гарної вам WL. #геймплей
👁 4,600 25-02-16 00:22
Потестив оренду у ВЛ. 2 матчі були норм, 1 був +-, 2 фулл хуйні (в чатик кидав відео по втраті пакетів), - виграв всі 5. Останній матч проти RTG суперника, який гарно грав, мав нового Мбаппе, то був прям серйозний тест. Плюси: - Пейс, біжить дуже гарно;- Золотий єнот, в відборах лише один раз за 5 матчів проскочив повз м'яч;- Срібний гачок (відчувається при перехопленнях);- Штучний інтеллект - карта гарно обирає позицію, що допомагає потім при ручному керуванні;- Граний дрібл + моделька як для ЦЗ, на жокеє навіть без плейстайла непогано контролюється. - Лонг болл допомагає інколи виходити з оборони на захист навіть при поганій статі, по коротких пасах теж немає претензій; - Інколи навіть міг протягнути м'яч під пресингом; - Батарейка то є гг. Суперник рідко міняють своїх топ форвардів, вони грають до кінця, а отже Капіта їх наздоганяє увесь матч. Мінуси:- Зібраність 83 інколи відчувалась, коли він під пресингом суперників трохи незграбно поводився з м'ячем, розвертався або просто рухався. Не супер критично, я думав, буде набагато гірше; - Фізично він не Стам. Було пара моментів, коли корпусом відлітав, потім прибігав Стам та робив "з мопеда на хуй";- Пару разів губив позицію, от прям як "терявся", думаю, шо це теж наслідок компоужр, або то я собі накрутив.Як висновок - s-tier карта навіть в моєму конекті. Але врахуйте, шо поруч має бути кремезний дядька, якій буде виконувати фізичну/верхову роботу. Поки не знаю, чи буду збирати собі, чи лишу Ренард в антрейді, а може просто Ренардж переведу в опорну зону, але карта приємна, питань немає. Умовні 8.5/10, якщо порівнювати з іншими захисниками, за яких я грав особисто.Якщо є питання - пишіть в коментарях ⬇️#геймплей
👁 4,000 24-12-22 23:25
Рандомний коментар на футбіні. Він англійською, але я думаю, що базової англійської вистачить, щоб зрозуміти посил.Щиро радий за цього роботягу ❤️upd - там вже в коментарях переклали. Дякую"Сьогодні я хотів купити бали EA на суму 135 євро, щоб відкрити пакети; Я міг легко пошкодувати гроші, і це здавалося веселим зробити на цей раз. Але в останній момент я вирішив інакше. • Я пішов за продуктами зі своєю 2-річною дочкою і дозволив їй вибрати, що ми будемо мати на вечерю. Я отримав її улюблений десерт. • Вона чотири рази каталася на каруселі, сміялася від душі та весь час гралася з іншими дітьми, проводячи час у своєму житті. • Ми разом їли торт у сусідньому кафе; Я пив каву, а вона — гарячий шоколад зі збитими вершками. • Вона повинна вибрати два подарунки в магазині іграшок, тому що я відчуваю, що останнім часом вона поводиться чудово і добре розвивається в усьому, що має значення для 2-річної дитини. • Я також пригостив себе двома моїми улюбленими винами на сьогоднішню вечерю, яку я приготую стильно. Я не тільки витратив набагато менше, ніж ці 135 євро на пачки, але й отримав стільки щастя. Я провів фантастичний день зі своєю дочкою, і поки я пишу це, вона вже тричі подякувала мені за чудовий «день тата». Подумайте про це наступного разу, коли вам захочеться витратити гроші на EA. Дякую, що прочитали, і бажаю всього щастя світу!"#no_fc_points
👁 3,800 24-11-09 00:46
Другий матч у Wl. Вашій увазі статистика матчу на момент його закінчення. Перший гол, якій я пропустив в додатковий час - https://www.youtube.com/watch?v=yFTrmEpA-nA&ab_channel=Donetsk1y Другий гол, якій я пропустив в додатковий час (звертаю вашу увагу на таймер, - коли суперник розвернувся та забіг на свою половину, додатковий час вже закінчився, цього епізоду не мало бути) - https://www.youtube.com/watch?v=1h60ywGz_0k&ab_channel=Donetsk1yІтог матчу - 3-4 при статистиці ударів 5 на 18. Я неодноразово казав, що ця версія гри - абсолютна найгірша зі всіх, які ця франшиза колись мала. Такого гандікапу та скріптів не було ніколи раніше. Жодна попередня фіфа, навіть кончена 24 не мала такий низькій вплив ваших навичок на кінцевий результат.Ви можете скільки завгодно роздавати людям мета карти, щоб заманити їх грати в це лайно, але допоки гра з дерьма та палок, сенсу від цих карт 0 (конкретно в даному випадку, коли вони у всіх в складі). Коли повернусь додому, спробую ПК версію гри, айм окей з цією ВЛ. Вам гарних матчів 😊