Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🔊⚠️єРадар | Повітряна тривога | Ракетна небезпека
Added 14 Jul 2024

🔊⚠️єРадар | Повітряна тривога | Ракетна небезпека

@eRadarrua
Number of subscribers: 360 634
Photos: 21,200
Videos: 2,400
Links: 14,200
Description:
Військово-аналітичний, іронічно-саркастичний, моніторингово-інформаційний, мемо-публікаційний канал 😉❤️ Підтримати паблік : https://base.monobank.ua/Aqsf3PLRs3BYR6 Наша приймальня: @eRadar_ukraine_bot

👥 Number of subscribers

360 634
Average/Day:: +430
Average/Week:: +3191
Average/Month:: +12815

👁️ Average views per message

63 813
Average/Day:: 56,700
Average/Week:: 57,971
ERR: 17.69%

📊 Messages per Day

0.4
Last day: 13
Week average: 1.9
Average per day: 0.4

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

❗️За отриманою інформацією, ворог спланував вогневе ураження по цілях на території України у найближчі декілька діб (не виключено, що цієї ночі). ✈️ Отже, як ви вже встигли зрозуміти, ворог завершив підготовку до нанесення удару по території України. 🛰️ Згідно супутникових знімків з аеродрому «Українка» здійснили передислокацію 3 (три), саме бойові Ту-95МС, які постійно беруть участь у пусках крилатих ракет.На нашу думку, наймовірніше, ворог нанесе удар саме цієї ночі, напередодні завтрашніх переговорів. Особливістю атаки може стати те, що ураження буде здійснено по території Київської області, включно з м.Київ, та по заходу України - одночасно. 📍 Для ураження по столиці та Київській області може бути залучено помірну кількість ударних БпЛА та балістичні/крилаті ракети комплексу «Іскандер».📍 Для ураження по цілях на заході України - ракети з бортів стратегічної авіації та велику кількість ударних БпЛА відповідно. 🛶 Не виключене застосування ракет «Калібр», «Кинджал» та «Циркон». Щось нове? Ні! Рекордна кількість засобів ураження? Ні! Головне - реагуйте на сигнали повітряної тривоги, зробіть запаси води та зарядіть резервні засоби живлення. 🫡 Про будь-які зміни - повідомимо.
Про наболіле.Чесно кажучи, тема зі зливом прильотів, наслідків ударів, стану енергосистеми - що запустилось, що ні - вже конкретно підзаїбала.Підари з прикордонних регіонів давно навчилися тотальному вихованню в інформаційному сенсі щодо прильотів. Багато кадрів з близька ви бачили, коли вйобує по бєлгородській ТЕЦ? Або по "Луч"? Вони знаходяться поруч із житловою забудовою - і досі немає чітких кадрів наслідків ударів.А багато ви бачите наслідків підарських ударів по нашій енергосистемі у підарських каналах?99% таких відео - з вотермарками йобаних хіхлів, які в погоні за переглядами готові коригувати ворожі удари в прямому ефірі. Не кажучи вже про марафонські канали, які не навчені навіть на секунду фільтрувати побідний контент.Підари супутникові знімки так швидко не отримують, як деякі мразоти зливають наслідки ударів.Тотальне знецінення власної безпеки та безпеки оточуючих.Тотальний похуїзм у питанні покарання людей, які фактично працюють на розвідку ворога.Жодних повідомлень від регіональних канальчиків із нагадуванням, що за зйомку прильотів є покарання. Зате заклики платно купити такий контент.З великою вірогідністю цей пост не принесе жодної користі. Проте ми звертаємось до наших читачів: не знімайте і не публікуйте матеріали, за допомогою яких ворог коригує удари. Це може коштувати життя.Про ТЦКшників, перекриття доріг через стан енергетики, "потужників" і зрадойобів - взагалі окрема тема, яка також усіх підзаєбала. Усі ці люди живуть у своєму світі - і нічого не зміниться. Складається враження, що свідомих людей залишилися одиниці відсотків.З приводу ниття про наші удари по ворожих НПЗ - чому їх немає і чому "не летить". Відкрийте будь-який підарський монітор і переконайтесь, що летить.У підарів насичення ППО на об’єктах критичної інфраструктури просто немислиме.Досить знецінювати роботу людей, які щодня працюють над цим.Поважайте військових. Поважайте енергетиків. Поважайте комунальні служби.Поважайте всіх, хто залучений до спільної мети!*відео ілюстративне, сприймайте з усмішкою
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 24 РАКЕТИ ТА 382 ВОРОЖИХ БПЛАУ ніч на 07 лютого (з 19:00 06 лютого) противник завдав комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного, наземного та морського базування. Усього радіотехнічними військами Повітряних Сил зафіксовано 447 засобів повітряного нападу:- 2 ракети "Циркон" (район пуску ТОТ АР Крим);- 21 крилата ракета Х-101 (район пуску – акваторія Каспійського моря);- 16 крилатих ракет "Калібр" (район пуску – акваторія Чорного моря);- 408 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас і безпілотники інших типів із напрямків: Брянськ, Курськ, Орел, Шаталово, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – рф., Гвардійське ТОТ АР Крим, Донецьк - ТОТ України, близько 250 із них – "шахеди".❗️ Основні напрямки удару – Львівщина, Івано-Франківщина, Рівненщина, Вінниччина.Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 10:30, протиповітряною обороною збито/подавлено 406 цілей – 24 ракети та 382 безпілотники різних типів:- 14 крилатих ракет Х-101;- 10 крилатих ракет "Калібр";- 382 ворожих БпЛА різних типів.Зафіксовано влучання 13 ракет та 21 ударного БпЛА на 19 локаціях, а також падіння збитих (уламки) БпЛА на трьох локаціях.Інформація щодо двох ворожих ракет уточнюється.Атака триває, в повітряному просторі ворожі БпЛА. Дотримуйтесь правил безпеки!
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 15 РАКЕТ ТА 357 ВОРОЖИХ БПЛАУ ніч на 24 січня (з 18:00 23 січня) противник здійснив комбінований удар по Україні із застосуванням ракет різних типів повітряного, наземного базування та ударних БпЛА. Усього радіотехнічними військами Повітряних Сил зафіксовано 396 засобів повітряного нападу:- 2 протикорабельні ракети 3М22 “Циркон” (район пуску ТОТ АР Крим);- 12 крилатих ракет Х-22/Х-32 (із повітряного простору Брянської обл. – рф);- 6 балістичних ракет Іскандер-М/С-300 (район пусків – Брянська обл. – рф., ТОТ Криму);- 1 керовану авіаційну ракету Х-59/69 (із повітряного простору Курської обл.-рф);- 375 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас і безпілотники інших типів із напрямків: Курськ, Орел, Міллерово, Шаталово, Брянськ – рф., ТОТ Донецьк, близько 250 із них – "шахеди".❗️Основний напрямок удару – Київщина. Особливість – залучення літаків стратегічної авіації із ракетами Х-22/Х-32 для удару по столиці України.Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 09:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 372 цілі – 15 ракет та 357 безпілотників різних типів:- 9 крилатих ракет Х-22/Х-32;- 5 балістичних ракет Іскандер-М/С-300;- 1 керовану авіаційну ракету Х-59/69;- 357 ударних БпЛА різних типів.Зафіксовано влучання 2 ракет та 18 ударних БпЛА на 17 локаціях, а також падіння збитих (уламки) БпЛА на 12 локаціях. Інформація щодо 4 ворожих ракет уточнюється.Атака триває, в повітряному просторі декілька ворожих БпЛА. Дотримуйтесь правил безпеки! Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
Багато негативу стосовно публікації мера столиці пана Кличка. Цитата : Київ визначив у кожному районі міста опорні пункти обігріву (незламності). В них, у разі потреби, зможе залишатися ночувати велика кількість людей.  У пунктах облаштують місця для ночівлі, забезпечать їх пристроями обігріву (мобільними котельнями), харчуванням, засобами гігієни.Столиця, в звʼязку з дуже складною ситуацією в енергетиці і розуміючи, що ворог, з великою вірогідністю, продовжить атакувати критичну інфраструктуру міста і країни, готується до реагування на різні сценарії розвитку подій.До мешканців я звертаюся і говорю чесно: ситуація вкрай складна і це може бути ще не найскладніший момент.Зробіть запас продуктів, води, необхідних ліків. Хто ще має варіанти виїхати за місто, де є альтернативні джерела живлення й тепла, не відкидайте їх. Це не заклик покинути Київ назавжди, це щира порада : поки морози і реально тяжка ситуація, ЗА НАЯВНОСТІ МОЖЛИВОСТІ побути деякий час в кращих житлових умовах, а не в холодних квартирах без води, - використайте її. Чи ви краще хотіли б чути про шашлики ? Вечірки незламності ? Це - жорстока правда, її треба прийняти. Водночас, місто робить все можливе, щоб Київ пережив цю зиму з якомога легшими наслідками. Будьмо реалістами.
❗️До майбутньої ракетної атаки, рф планує залучити борти стратегічної авіації одразу з пʼяти (!!!) аеродромів.✈️ Протягом ранку, здійснено передислокацію одразу 9 бортів Ту-95МС на аеродроми «Оленья», «Енгельс», «Дягилево», «Бєлая». ✈️ Також, планується залучення 3х Ту-160 з аеродрому «Українка». 🚀🛶🛵 Щодо решти засобів ураження, то тут без змін і розписувати їх немає сенсу. Балістика, можливо «Калібри», «Кинджали» та велика кількість ударних БпЛА, вцілому, нічого нового. Основним напрямком удару визначено столицю, Київську область, та області на заході нашої держави (Львівська,Волинська, Рівненська, Хмельницька, Івано-Франківська, Тернопільська та Закарпатська області). Більш точніше можна буде сказати по маршруту руху БпЛА. ❗️Ніяких нових засобів ураження, по типу нових крилатих ракет - НЕ планується. Не читайте канали, які хайпують на нашій же інформації про створення нових крилатих ракет. Як тільки зʼявиться інформація про можливе застосування - обовʼязково повідомимо. Запасайтесь терпінням, заряджайте за можливості резервні засоби живлення та не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. 🫡 Ми - на звʼязку.
⚡️ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 244 ЦІЛІ ПРОТИВНИКАУ ніч на 9 січня (з 19:30 8 січня) противник завдав комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет морського та наземного базування.❗️Основний напрямок удару – Київщина.Загалом радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та здійснено супровід 278-ти засобів повітряного нападу – 36 ракет та 242 БпЛА різних типів:- 242 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера (безпілотники інших типів) із напрямків Курськ, Орел, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – рф, Чауда, Гвардійське – ТОТ АР Крим, Донецьк (близько 150 із них – «шахеди»);- 13 балістичних ракет Іскандер-М/С-400 (райони пусків – Брянська обл. – рф);- 22 крилатих ракет “Калібр” (із акваторії Чорного моря);- 1 балістичної ракети середньої дальності (із полігону Капустин Яр, Астраханської обл. - рф).Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України. 💥За попередніми даними, станом на 09.00, протиповітряною обороною збито/подавлено 244 повітряні цілі:- 226 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера (безпілотників інших типів);- 8 балістичних Іскандер-М/С-400;- 10 крилатих ракет “Калібр”.Зафіксовано влучання 18 ракет та 16 ударних БпЛА на 19-ти локаціях.Висловлюємо співчуття родинам загиблих та постраждалим внаслідок чергової терористичної атаки росії. Тримаймо небо! 🇺🇦 Разом – до перемоги!
❗️ За отриманою інформацією, ворог планує нанесення масованого ракетного удару з 31 грудня на 1 січня, або ж з 1 на 2 січня.Для цього здійснює передислокацію бортів стратегічної авіації на ближні до кордонів з Україною аеродроми.Крім цього, до удару можуть бути залучені наступні засоби ураження:✈️ До 10 бортів Ту-95МС з аеродромів "Енгельс", "Оленья", "Українка", "Бєлая";✈️ До 4х бортів Ту-160 з аеродрому "Бєлая";🛩 До 9 бортів МіГ-31К з аеродрому "Саваслейка";🛶 3 ракетоносії з акваторії Чорного та Каспійського моря;🚀 До 15 балістичних та крилатих ракет з північного напрямку (Брянська, Курська, Воронежська області);🛵 До 700 ударних БпЛА типу "Shahed" та його аналогів.Цього разу об'єктами для ураження можуть стати цілі на заході країни та у столиці одночасно.В пріоритетних цілях у ворога знаходяться - урядові будівлі та енергетичні об'єкти у столиці, а також енергетичні об'єкти у Івано-Франківській, Львівській, Хмельницькій та Рівненській областях.З року в рік ворог проводив масовані атаки у Новорічну ніч, цей раз ймовірно не стане виключенням, особливо після заяв керівництва держави-помилки.Запасайтесь водою, заряджайте резервні засоби живлення, готуйте олів'є заздалегідь та не нехтуйте сигналами повітряної тривоги.У разі зміни обстановки - обов'язково повідомимо 🫡
🛵 Стосовно БпЛА, які спокійно долітають до Рівненщини, Житомирщини та тих, які десяту добу тероризують Одещину. Вихід теж дуже простий. Поверніть ту кількість МВГ, яка була в нас до початку 2024 року, дайте нормальне грошове забезпечення для військовослужбовців у тилу та зніміть всі бюрократичні процедури для закупівлі обладнання - і отримаєте результат.На власному прикладі можу сказати, що у військовій частині процедура закупівлі 3х тепловізійних/нічних прицілів за державні(!!!) кошти тривала майже рік. В той час, коли над головами літали табуни БпЛА, ми чекали рік 3 приціли для великокаліберних кулеметів. В даному випадку кількість МВГ = якість збиття. Усі готові працювати в цьому напрямку, звичайний народ та волонтери готові забезпечити екіпажі необхідним обладнанням, без бюрократичних процедур, все для того, аби до їхніх домівок не долітали БпЛА. Від вищого керівництва потрібна лише мотивація у вигляді гідного грошово забезпечення. А людей вистачає: ті, хто отримав поранення і більше не може нести службу на передовій, з радістю візьмуть на себе обовʼязки щодо захисту неба від ворожого летючого мотлоху.
Так, як пан Руслан «на крису» одразу заблокував бот, відповімо Вам тут, публічно. 9 січня 2021 року за дорученням командувача обʼєднаних силЗбройних Сил України генерал-лейтенантаСергія Наєва, в районі відповідальності угрупування військ на півдні України було перевірено готовність сил та засобів вчасно реагувати на повітряний напад.Саме тоді, обслугарадіолокаційної станції здійснюючи розвідку повітряного простору та видаючи радіолокаційну інформацію про повітряну обстановку на виносний індикатор круговогоогляду командного пункту, використалиспеціальне програмне забезпечення"Віраж - Планшет".«Віраж-планшет» - автоматизована система збору, обробки, відображення та аналізу інформації про повітряну обстановку. Розроблений Науковим центром Повітряних Сил ХНУПС, а саме групою військових дослідників під керівництвом полковника запасу, кандидата військових наук, доцента Дмитра Анатолійовича Гриба. Розробка довела свою високу ефективність та спроможність точно відображати переміщення повітряних цілей у реальному часі й була прийнята до використання на командних пунктах Повітряних Сил ЗС України.Ані Трамп, а тим паче не Ілон Маск не мають жодного відношення до того, що створюють наші українські розробники. І чомусь нам здається, що довбойоб тут лише Ви, пан Руслан. #приймальняєрадару