‼️Настав час ахуітельних історій, або правдивих. Хто як сприйме. Федеральне бюро розслідувань повідомило про запобігання терористичній атакі на турнір UFC Freedom 250, що відбувся минулими вихідними біля Білого дому у Вашингтоні.За даними Fox News, спецслужби отримали інформацію про потенційну загрозу за чотири дні до заходу. У ході операції було затримано щонайменше п'ятьох осіб, а всього слідство встановило 23 передбачуваних учасники групи.Згідно з опублікованою інформацією, зловмисники планували використовувати начинені вибухівкою дрони для ударів по будівлях поряд із місцем проведення турніру. Передбачалося, що це викличе масову евакуацію глядачів, яких потім направили б до району заздалегідь розміщеної групи снайперів. За версією слідства, після цього мала відбутися друга фаза операції – штурм воріт Білого дому.Директор ФБР Каш Патель підтвердив факт запобігання загрозі та повідомив, що операція проводилася спільно з іншими правоохоронними органами та Міністерством юстиції.«Завдяки оперативним діям ФБР, наших партнерів та Міністерства юстиції, кілька людей було взято під варту, а передбачувані атаки було запобігло ще на стадії підготовки», – заявив Патель.
Поки у нас тут весело і гучно, розповім вам гумореску. Вчора знімав гроші. Ситуація в країні важка, всі все розуміють, печатний станок працює, тому дуже часто банкомат видає прям хрусткі 500 або 1000 грн. Як накрахмалені, свіжесеньки. Ну от я зняв, пішов купити додому потрібні речі. Так, карткою я не розраховуюсь і всі гроші одразу знімаю. Бо я бачив чого варті гроші на картці, коли відключають міжбанк - нуль цілих, залупу десятих. На касі молодий тіп. Він ті 500 грн крутив, вертів, ледве не нюхав. Типу, що така свіженька купюра, може фальш. І я згадав, як я десь році у 2019 зняв готівку у мелітопольському Сільпо. Тоді я ще одружений був, скупились, я розраховуюсь на касі, а мені кажуть: вибачте, але це що? Кажу: 500 грн! Касирка каже:підійдіть, подивіться. Кладе купюру під ультрафіолет, а на ній: Хабар! Я там і замерз. Прикиньте. Мені банкомат видав таку хуйню. Я кажу: я ось у вас знімав, можете камери подивитись. Який мені хабар і хто міг би дати, я спортивний журналіст. І тоді в мене було овер до хуя питань до робітників Привата, які заряджали банкомат. Так що, читаєте ви корупціонера зі стажем, якому ще у 19-у році хабарі давали.
‼️Чотири роки тому ми З Михайлом писали прямий ефір, а найцікавіши фрагменти я тоді перевів у текст. Мішаня - зе бест!❓З початку війни хтось з російських спортсменів писав тобі, підтримував? Взагалі, є спортсмени звідти, з ким ти спілкуєшся?Справа у тому, що я не спілкувався з росіянами ніколи. З одним переписувася, але не зустрічався. Я не мав змоги спілкуватися з ним віч-на-віч. Він зараз є десь у мене в переписках, але я нічого не пишу, вподобайки йому не ставлю. Тому що я бачу, в нього життя йде своїм колом. Він десь гуляє, тренується. Його ніяк не хвилює війна. Так шо, з росіянами я не спілкуюсь.Мені було неприємно дивитись, як вони гидко себе поводять, 2016-2017 роки… Як вони все це підтримують.. Я спілкувався з турками. Я досі спілкуюся з зі шведом. На початку війни він мені писав, питав, яка мені потрібна допомога. Питав, чи не потрібно виїхати мені чи моїм рідним. Він мені казав, що настільки проникся українцями, українською сміливістю, що він сам та його дівчина почали займатися волонтерством, збирати нам допомогу. Він питав, що може зробити для мене. Я відповів: розголос! Якись мітинги, можливо. Якщо будуть такі акції, обов’язково ходи. Ось, що я просив у нього. А у спілкуванні з росіянами не бачу сенсу. Мені це неприємно
✍️Підбірка цікавих новин🥊UFC. Шон Стрікленд не зможе потрапити на турнір промоушену у Білому домі, який пройде 14 червня. Турнір закритий, вхід по квитках. Але Шон до цього видав порцію критики Трампу, Ізраїлю та коментував справу Епштейну. Тому на турнір не попаде. Шон образився на це і прокоментував у притаманному собі стилі: 🗣️«UFC у Білому домі з Нетаньяху в першому ряду — це справжній грьобаний смітник. Якщо чесно, мене там забанили. Але коли ти стебнеш господарів Америки, вони, як правило, включають дріб'язкову відповідь. І під господарями Америки я маю на увазі Ізраїль. Єдиний американський чемпіон-чоловік, якого забанили у Білому домі за те, що я назвав Трампа шісткою Нетаньяху. Це не просто моя думка, це, блядь, факт».🔥Боротьба. Бен Аскрен повертається! Людина, яка пережила трансплантацію обох легень, повертається у спорт! Аскрен виступить на 11-у турнірі бірцівської ліги RAF, який пройде 18 липня. Це справжнє чудо. У лікарні у Бена 4 рази зупинялося серце. Важко було повірити, що він просто виживе, а він ще й у спорт повертається. Суперником Бена на бірцівському килимі стане белал мухаммад.🥊UFC. У промоушені новий трештокер – важковаговик Джош Хокіт. Нещодавно він «відзначився» на конференції, зачепивши Перейру і потім Топурію, а зараз дісталося русаку павловічу. сірьожа запропонував Хокіту побитися на турнірі UFC у Китаї. Хокіт відповів коротко: «На хуй Китай разом із тобою, виродок».🥊Бокс. Продавший душу та дупу русакам рой джонс накидає по «повістці дня», до сих пір критикуючи Усика. Тепер він заявив, що у ту ніч (мова про бій Усик – Верхувен) Давід Бенавідес побив би Усика. Багато розповідав, який він геній і розбирається у боксі, але в кінці натиснув на задню передачу, пояснивши, що мова саме про «ту ніч». Мовляв, хто зна, як воно було б у інший вечір боксу. Із всіх руснявих мудаків, реально можу виділити Бівола. Не шукаю «хороших руських» - він відповідав про Усика по факту. Коли навіть його «журналісти» у питаннях наштовхували: ну Усик же тепер не кращий боксер, ну його ж спадщина під питанням, Бівол відповідав чітко: Усик – легенда, так, я можу назвати його легендою. Тричі асболют без поразок, він – в історії боксу. 🤝🦁Товариство! Працюємо з котами для вас, не покладаючи рук-лап. Тому, якщо буде можливість та бажання замотивувати працювати нас ще більше, можна ось сюди: 4149629376788014🤝Обіцяємо витратити все не на кошачу м'яту, віскарь та онліфанс, а на потрібні речі, бо тимчасово переживаємо з котанами буремні часи.
🥊Даніель Родрігес, боєць напівсередньої ваги UFC. Середній рекорд 20-5, 13 перемог достроково. ✍️Такий, середній тіп, багато кому програвав, але й бив Голланда, Понзініббіо. Наступний бій проведе на дебютному турнірі UFC у Сербії. Карʼєра - типова. Але життя - хоч фільм знімай або книгу пиши.🚬 Д-Род, це його прізвисько, післ перемоги над Голландом вирішив тусанутися у Мексиці та поїхав у Тіхуану - ще той вибір для відпустки. Але незадача, при ньому було 27 грамів марьівановни. Мекси його у каталажку.#️⃣ боєць 8 місяців був у чалкиной деревне, слухав нагавіцина, дзвонив лохам під виглядом співробітника банку та чифирив. За цей час його хотів кинути охоронець, який вимагав 7000 долярів, щоб перевести бійця у більш нормальну хату, йому допоміг інший зека, який впізнав у ньому бійця UFC, Родрігеса в кінці кінців перевели у камеру, тадааам, до одного з впливових авторитетів картелю!📺 А там - телевізор, остання сонька плейстейшн. І боєць був охоронцем авторитету. Ще й на тюрячкє готувався до бою. Тож, тільки з цієї причини можна подивитися UFC у Сербії))
😂 Чуєте ці звуки? Чвяк-чвяк-чвяк-чвяк - то ми на "спортивному фронті" проти русаків боремось. Чергова федерація допускає їх при параді - із прапором та гімном. Бо спорт внє палітікі. І нема якого хуя на русню кивати - вони роблять лише свою справу, і роблять, на відміну від більшості наших федерацій, класно. А спортвнєпалітіковцев і в нас овер дохуя. Дєткам нужно виступать, будєм біть їх в рінгє, пакалєніе пагубім, зато ми їм руки не потиснули, і все інше, що слухати сил нема. У європейській країні керівництва федерацій, проїбавших такі позиції, які були у нас на старті війни, пішли б у відставки. Але ж хто тоді буде пиляти бюджет? Тому всім вам розкажуть про таємні перемовини, про "кашу манную да жизнь туманную", про спорт - престиж країни, про важливість медалей (як тільки з'являється золота медаль з керлінгу чи фристайлу, під Покровськом одразу дохнуть 1000 підорасів. Смішно? Так. Не перебільшуйте власну значимість у воюючий країні. Ви - лише спортсмени, які, змагаються за звання та медалі.). А все це насправді, щоб залишатися при кормушці. спокійно займатися "справою", і щоб ніхто нічого не вимагав - ну відчепіться від нас, ну буде русня, ну що поробиш. Ну а спортікі у більшості більше нічого не вміють, окрім як бити по м'ячу, ібалу чи бігати швидше всіх. Тому і підспівують "керівникам" федерацій - ми їбать яку важливу роботу для країни робимо (звісно, ні). Тому і поїдуть змагатися із руснею за неслабі бюджетні кошти. На цей рік не дивився. У минулому було 5,7 ярдів гривень від воюючої країни на аматорський недоходний спорт, щоб ми їм могли шаблею чи перчаткою постукати по єблєту. Ну а поки: чвяк-чвяк-чвяк-чвяк - то наш "спортивний фронт" працює 😂
‼️Не все так добре у королівстві азійському. 🥊Виявляється, промоушен ONE подав судові позови у Японії, Сінгапурі та Таїланді проти однієї з головних зірок муай-тай промоушену Родтанга.📌Причина: неодноразові порушення договірних зобов'язань. Промоушен також звинуватив Родтанга у заявах, які він вважає потенційно наклепницькими, та заявив, що вимагає відповідної компенсації збитків.🗣️«ONE хотів би зробити чітку та прозору заяву для наших уболівальників, спортсменів та партнерів. Наразі ми порушили судові процеси в Сінгапурі, Японії та Таїланді проти Родтанга через численні порушення ним контрактних зобов’язань перед ONE. У минулому ми докладали постійних та щирих зусиль, щоб сумлінно співпрацювати з Родтангом. Однак після того, як договірні зобов’язання неодноразово ігнорувалися, нам довелося вжити відповідних та рішучих заходів».📌Відповідь тайця – це і сум, і мем.🗣️«Я підписав контракт у 2022 році. Я попросив показати мені контракт і отримав його лише в листопаді 2025 року. До того ж, я навіть не вмію читати англійською, а тепер вони збираються подати на мене до суду. Ох... життя моє — навіщо я маю проходити через щось подібне? А вони казали, що ми як брати».📌Останні новини по цьому «серіалу»: Обидві сторони готові відмовитися від усіх цивільних та кримінальних позовів у кількох юрисдикціях після виконання певних умов.
📆6 червня в Японії пройде турнір RISE проти Glory. Кард розпишу трохи пізніше. А ось про один бій напишу зараз.🥊Петчпаномрунг - Мігель Тріндаде. Третя зустріч між цими бійцям. Дві попередні виграв таєць. Але мову хочу повести не про Петча, а про його суперника.🇵🇹Мігель Тріндаде, 25 років. Перший номер рейтингу напівлегкої ваги Glory. 📌Професійний рекорд: 21 перемога, 13 КО, 4 поразки.📌Зріст 179 см - це й для легкої ваги було б топ. А в 65 - майже велетень.⭐️Гучні перемоги: Двічі Чеда Коллінза, Відайлеса, Харагучі, Пепоші.📌Займатися почав у 12 років. І встиг заробити немало нагород на аматорських рингах. Причому, виступав як по кікбоксингу, так і по тайському боксу - WAKO, IFMA, ISKA, ICO. Його досягнення в аматорах та профі:АматориWAKO2017 WAKO European Championships Younger Junior −60 kg , бронза;2018 WAKO World Championships Older Junior −60 kg, золото;2019 WAKO European Championships Older Junior −63.5 kg, золото.IFMA2016 IFMA World Championships Junior (14–15) 57 kg, срібло, 2017 IFMA European Championships Junior (16–17) 60 kg, золото;2018 IFMA European Championships Junior (16–17) 60 kg, золото;2018 IFMA World Youth Championships Junior (16–17) 60 kg, бронза;2022 IFMA European Championships U23 67 kg, бронза.ICO2019 ICO Full Contact −62.5 kg World ChampionПрофі:2021 ISKA Muay Thai European Super Lightweight (−63.5 kg) Champion2023 WAKO Pro K-1 European Super Lightweight (−64.5 kg) Champion⚖️Тріндаде дійсно не малий для цієї вагової, тому є проблеми із згонкою. У жовтні 2025 він мав битися із Сако, але бій скасували, бо Мігель заважив 74 кг, при ліміті 65. Вони побилися трохи пізніше і Тріндаде переміг.🔥Ніколи у профі не програвав достроково: двічі Петчу рішеннями, роздільним рішенням Пепоші і ще один бій по кун кхмеру.🥊💪Сильний, швидкий, серійний, з гарними ударами, молодий. 🇺🇦У серпні 2019 року Тріндаде ще по аматорах зустрівся у ринзі із нашим Олександром Єіфіменком і переміг його рішенням суддів 2-1. Бій пройшов в Угорщині у рамках чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO.
🤦♂️Роберт Ґарсія, дійсно класний спеціаліст, тренер найвищого рівня. Але чи то свою долю хайпа вирішив урвати на темі слабкого виступу Усика у бою з Верхувеном, чи дійсно так вважає. 🎤Ґарсія заявив, що Давід Бенавідес, чемпіон світу у напівважкій вазі та крузервейті, зможе піднятися у суперважку вагу та побити Усика… 🤦♂️Бенавідес - класний боксер. В нього є чемпіонський клас. Швидкі руки, серійність. Він дає класні бої. Підіймається у вазі. Ризикнув, пішов у крузера, став там чемпіоном. Але навіть ця вага для нього важка. Топові бої для Бенавідеса - це Бівол, Бітер. Це Канело у напівважкій чи у суперсередній, але який Усик і суперважка… 25 перемог, з них - Гловацьки, Хук, Гасієв, Брієдіс, Чісора, двічі Джошуа та Тайсон, двічі молодий проспект Дюбуа - все це світова еліта, лідери рейтингів, чемпіони світу. Всіх їх Усик пройшов. Один невдалий виступ - все, Бенавідес побʼє Усика, хто ще? Та нехай вже Джервонта Девіс виходить. Що там, Саня 105, Джервонта ну кг 72 зробить, якщо взагалі тренуватися не буде. 30 кг туди, 30 кг сюди… Усик дійсно виступив слабо. Але який Беравідес, перестаньте.
🟥Пост від Єгора Голуба: "За останні роки моя сторінка стала більше платформою для гарних справ, які ми разом з вами робимо, аніж чимось особистим. Я рідко щось пишу, але сьогодні просто хочеться підвести певну риску:Можу підтвердити, що останні 11 тижнів я допомагав Олександру готуватися до поєдинку проти Ріко, виконуючи обовʼязки головного тренера. Так, це був важкий бій і, так, є речі які потрібно проаналізувати. Для мене, як тренера, головне - перемога, а от виправдовувати очікування людей стосовно того, що цей поєдинок мав бути прохідним я не збираюся. Тим паче, що більшість, скоріше за все, бачила Верхувена максимум по нарізкам в ютуб. Взагалом, Ріко - міцний та духовитий боєць, який реально класно підготувався зі своїм тренерським штабом. Тут я можу тільки виразити повагу. На питання «де Юрій Іванович?», яке в основному задають боти та незрозумілі люди з закритими сторінками, я відповім дуже просто: останні півроку, коли мене майже не було вдома, Юрій Іванович почав допомагати і тренувати моїх хлопців в Києві. Він мій тренер, він абсолютний чемпіон світу, він людина та спеціаліст, якого я дуже поважаю і тільки він має відповідь на питання, чому цього разу в кемпі з Олександром працював я. Всі інші «думки» від людей, які жодного відношення до команди не мають, я б вам не радив брати до уваги.Також відверто скажу, що за останні роки я звик до тиску і багатьох негативних речей: до людей та «колег», які за спиною кажуть, що я нічого не вартую як тренер і боксери все виграють самі, до того, що я - «кум Усика» (якщо що, це неправда) і мені «все падає з неба на голову», до того, що люди можуть дзвонити по телефону і називати «братом», а пізніше витрачати свій вільний час (якого вочевидь стало багато) на негативні коментарі та лайки під постами. Так, на жаль, влаштоване наше суспільство.Хочу подякувати дуже крутій команді, яка мене прийняла та допомогла дебютувати на найвищому рівні, хочу подякувати усім близьким, які підтримують і дійсно поряд, хочу подякувати Саші за життєву мудрість і можливість попрацювати з кращим боксером в історії".