Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - dumbtoxicsub
Added 14 Jul 2024

dumbtoxicsub

@dumbtoxicsub
Art
Number of subscribers: 213
Photos: 438
Videos: 36
Links: 177
Description:
https://orcd.co/rehabilitacja Кровотечі : https://orcd.co/krovotechi Альбом : http://orcd.co/cbterrain Сайт : https://dumbtoxicsub.xyz Відомий чеченський геній, філантроп, добродєятєль @toxicsub @shitrecycling щітпост на поїсти: 4441114434592554
Source

dumbtoxicsub | все літо я в'єбав на те шоб знять фільм і ці зйомки бля в вузьких кола...

Telegram community logo - dumbtoxicsub dumbtoxicsub @dumbtoxicsub
409 Views/Reach 2025-09-06 23:09 Message №1350
все літо я в'єбав на те шоб знять фільм і ці зйомки бля в вузьких колах людей відомі як єбуча катастрофа, я витратив напевно близько 10к грн на різне обладнання, ще десятка пішла на самі зйомки. все в процесі йшло по такий страшній пізді це опшє диво шо шось знялось і ми взагалі вижили, буквально в перший день зйомок на нас з сєвой ледь не йобнувся шахед, можливо ше тоді було варто вдупліть шо всесвіт проти цього кіна. апогєєм абсурдної хуйні стала впавша зі штативу і внаслідку зламавшався камера стоімостью понад тищу доларів, якраз в момент коли грошей на додаткові витрати вже не було взагалі. в ітогє решта фільма була знята на 3 різні камери, від чогось більш менш вдупльонного типу дзеркалки нікона (дякую санчо) до старючого олімпусу який знімає в разрєшенії 300х200 пікселів, типу того. ще й останнього тижня мого перебування в Харкові, коли треба було дозняти велику частину матеріалу, я, звісно бля, захворів. досі єбу як ми майже все встигли (дякую ванчо). це я до того шо цей фільм настіки проклятий шо після завершення зйомок в Харкові, буквально на наступний день після мого від'їзду, та сама камера яка впала і зламалась чудом нахуй запрацювала, це той прікол заради якого я розповів всю передісторію. короче да, цей світ проти мого фільму. ще й по дорозі до Праги навіть моя малесенька й єдина двд камера не витримала і зламалась, хоча я маю надію дозняти залишки матеріалу на неї, буду паять нахуй. фільм скоро, получаєцажити життя набагато веселіше якшо сприймати речі які трапляються не як якийсь єбучій хаос а як наслідок якоїсь там карми та заграваннь долі задля якоїсь вищої мети. навіть з фільмом весь цей піздєц зробив його тіки цікавіше, глибше, і щиріше. тому вдячний обставинам, ще більш вдячний кєнтам які допомагали, всіх люблю дуже дякую шо підтримуєте мої єбануті й нереалістичні творчі амбіціїнагадую шо ви можете підтримати наступний етап цього проекту донатом:https://send.monobank.ua/jar/5u5rU4XqFq