Source
ДТЕК - офіційний канал | Битва за світло: Олександр Усик подякував енергетикам за тяжку працю т...
65 600 Views/Reach
2024-08-15 13:20
Message №1759
Битва за світло: Олександр Усик подякував енергетикам за тяжку працю та відновлення енергетичних об’єктівАбсолютний чемпіон світу з боксу у суперважкій вазі Олександр Усик зустрівся з енергетиками та відвідав енергетичні об’єкти Київщини, які були відновлені після повної руйнації під час окупації. Ворог продовжує спроби занурити українців в темряву, цілеспрямовано руйнуючи енергооб’єкти по всій країні й надалі. Попри це енергетики продовжують цілодобово відновлювати зруйновані об’єкти і готують їх до роботи в зимовий період.«Я хочу привернути увагу світової спільноти до руйнувань нашої енергосистеми через обстріли, а також до необхідності відновлення. Адже без світла сьогодні неможливо вести нормальне повсякденне життя – їсти, пити, підзаряджати техніку.Дякую особисто кожному енергетику. Від себе і своїх близьких, які під час повномасштабного вторгнення, як і мільйони українців, відчули на собі, що таке відсутність електрики. Енергетики сьогодні роблять неймовірні речі, відновлюючи пошкоджені та зруйновані об’єкти. Це справжня битва за світло», - прокоментував Олександр Усик.Нагадаємо, ДТЕК та Олександр Усик запустили спільну кампанію «Битва за світло». Вона стартувала напередодні бою Олександра Усика з британцем Тайсоном Ф’юрі за звання абсолютного чемпіона світу. Мета: привернути увагу світу до критичного становища української енергосистеми через російські ракетні атаки, а також залучити додаткову допомогу міжнародних партнерів для її захисту та відновлення.