Source
Департамент Стратегічних Розслідувань Нацполіції | Викрили заступника мера одного з міст та учасників ОЗГ у привласненні ...
17 300 Views/Reach
2025-06-13 12:00
Message №6607
Викрили заступника мера одного з міст та учасників ОЗГ у привласненні 4,6 млн грн на відновленні зруйнованих будинків на Київщині, - НацполіціяЗа даними слідства, 54-річний приватний підприємець спільно з посадовими особами органу місцевого самоврядування одного з міст під Києвом розробили злочинний план із привласнення коштів, виділених на відновлення пошкоджених об’єктів міської інфраструктури у 2022–2024 роках. Як спільників підприємець долучив і власного сина з невісткою та кількох підконтрольних суб’єктів господарювання. Заступник міського голови та його підлеглі підписували з підрядником договори на проведення робіт, погоджували документацію та передавали чоловіку перелік об’єктів для відбудови. У подальшому фігуранти вносили до офіційних звітних документів завищену вартість проведених робіт та використаних будівельних матеріалів, які закуповували через залучених підприємців за цінами у декілька разів вищими від ринкових.За результатами експертних перевірок семи об’єктів будівництва неподалік столиці встановлено, що державі завдано збитків на понад 4,6 млн грн..Організатору фінансової оборудки та вісьмом його спільникам — заступнику міського голови, службовцям міської ради та підрядникам — повідомлено про підозру.Facebook | Х | Сайт | Підписатися