Source
Департамент Стратегічних Розслідувань Нацполіції | Затримано топпосадовців Київзеленбуду, які планували отримати щонаймен...
2 000 Views/Reach
2025-03-12 09:03
Message №6109
Затримано топпосадовців Київзеленбуду, які планували отримати щонайменше 25 млн грн «відкатів» Це - 15% від суми перерахованих підрядникам коштів за виконані роботи упродовж 2024 року. Лише за лютий 2025 року задокументовано одержання керівниками комунального об’єднання КМДА понад 3 млн грн «відкатів». Наразі правоохоронці затримали генерального директора, його першого заступника та заступника начальника управління капітальних вкладень у процесуальному порядку. Їм оголошені підозри. Також серед підозрюваних і представники комерційних структур. Під час обшуків у фігурантів вилучили понад 4 млн грн, з яких 3,2 млн грн – сума «відкату». Викрили масштабну корупційну схему в комунальному об’єднанні «Київзеленбуд» Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) на чолі з його керівниками оперативники управління стратегічних розслідувань в місті Києві Нацполіції спільно з ДБР та Київською міською прокуратурою.Подробиці на відео 👆🏼Facebook | Х | Сайт | Підписатися