Source
DIM∆S/DS ✧ | Для себе з головного 2025:- знову пожив чуть в Киеві (2м)- попав на ск...
431 Views/Reach
2026-01-01 21:26
Message №5061
Для себе з головного 2025:- знову пожив чуть в Киеві (2м)- попав на скам 1к$ - тт стріми (депів було норм но тяжко було) - початок літа, р2р без карт різні тести, старт команд. - (квітень-серпень) пропозиція + за 4міс весілля🥵мега хард подія) око до тепер сіпається від нервів. - нове твх по долгам, хаї- легендарні бухічі з друзями дитинства, басейни, обручка в фільтрах. - Одеса 7днів, перезагруз😮💨- Жінці машину узяли- 3 хати (переїзди) - НМТ / вступ універ, за*йоби 📝:Золоті слова2, до кінця🎬 Що я можу сказати, мої слова нічо незначуть, але живіть по кайфу, моментами, згадуються тільки по справжньому ті щасливі моменти в яких відчув кайф це поїздки, екстрим, дорогі покупки, якась велика справа, тощо.Якщо ви ще в соло без своєї сімʼї ризикуйте більше, йдіть ол-ин! Бо буде потім пізно, пройобу нема є тільки досвід !Не Ставте цілі, адаптуйтесь, виберіть 1/2 основні напрямки і 24/7 качайте їх, не заганяйтесь
🧠 як би важко не було, живіть та розвивайтись там де ви є і з тим що є, заробляйте дохуя бабла/тезерів, будуйте пасивний дохід і будьте щасливі. Від цього нажаль залежить ваше життя. Дімас для своїх от души , фінуспіху, здоров'я, сильної менталки, правильних людей, та нарешті того спокою всім в новому році
🙏
2026 Loading..█[][][][][][][][]1%