Source
DroneBomber перехідник | У Дагестані «втомилася» дамба: наслідки "вєлічія"Поки підари витрачают...
11 500 Views/Reach
2026-04-09 06:54
Message №33946
У Дагестані «втомилася» дамба: наслідки "вєлічія"Поки підари витрачають мільярди на ракети, у них вдома все сиплеться від звичайного дощу. У Дагестані прорвало Геджухську дамбу — об’єкт, який десятиліттями гнив без ремонту.Місцева влада традиційно виявилася «не готовою», хоча дамба офіційно вважалася аварійною ще з нульових. Для тамтешніх мешканців це виглядає як кінець світу, але насправді — це просто закономірний результат російського похуізму.Дагестан vs Каховська ГЕСХоча російські пабліки кричать про «масштабну катастрофу», у порівнянні з Каховською ГЕС це лише мокра пляма:• Об’єм води: У Дагестані вилилося близько 18 млн м³.• Каховська ГЕС: Там було 18 200 млн м³.
Прорив у Дагестані — це всього 0,1% від масштабу Каховської трагедії. Те, що в Росії називають «гігантським проривом», — це лише одна тисячна від того екоциду, який вони влаштували в Україні. Їхня дамба просто самоліквідувалася від старості, поки вони намагалися нищити наше. Наочний приклад того, як виглядає «країна-бензоколонка», де гроші йдуть на війну, а не на власну безпеку.🔸Підписатись