Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - DroneBomber перехідник
Added 06 Dec 2025

DroneBomber перехідник

@dronbomber
Number of subscribers: 276
Photos: 11,800
Videos: 4,610
Links: 2
Description:
You can view and join @dronbomber right away.
Source

DroneBomber перехідник | Зараз у російських пабліках здійнялася хвиля ниття через відключення т...

Telegram community logo - DroneBomber DroneBomber перехідник @dronbomber
11 500 Views/Reach 2026-02-05 21:18 Message №31667
Зараз у російських пабліках здійнялася хвиля ниття через відключення терміналів Starlink на окупованих територіях. Мовляв, «чому нас позбавили зв'язку, за який заплачено?». Відповідь проста: бо для рф це завжди була «сіра» схема. Офіційно іноземні термінали там заборонені ще з 2019 року, щоб ніхто не міг обійти цензуру та ТСПУ (технічні засоби протидії загрозам). Увесь цей час зв'язок тримався на контрабанді та бажанні Маска не втручатися до певного моменту. Момент настав.Але найцікавіше — це те, чим росія збиралася замінити західні технології. Давайте подивимось на епічний шлях проєкту «Сфера», який мав дати «суверенний інтернет»:• 2018 рік: Обіцяють розгорнути систему до 2025 року. Планують запустити 640 супутників на ракетах «Ангара».• 2020-2021 роки: Тільки починають «формувати вигляд» угруповання та нарешті вибивають під це гроші.• 2022 рік: Запускають аж один (!) демонстраційний супутник. Рапорт про успіх, обіцянки почати серійне розгортання з 2026 року.• 2024 рік: Риторика змінюється. Повномасштабне розгортання переноситься на 2030 рік. • Літо 2025 року: Фінал комедії. «Роскосмос» офіційно відмовляється від ключових проєктів інтернет-супутників («Марафон IoT» та «Скіф»). Причина — треба економити бюджетні гроші. Пропонують «приватним гравцям» самим цим займатися, якщо хочуть.• Січень 2026 року: Залишки планів знову зсуваються «вправо». Перша серійна партія відкладена на невизначений термін.Хай таваріщ Кітай допоможе. А, точно, Китай в такій самій ситуації, як і підари зараз (детальніше про аналог китайських Старлінків розказав тут https://t.me/dronbomber/31643).🔸Підписатись