Source
Дрогобицькі факти | Вже четвертий рік триває повномасштабна війна. Але досі дехто не розум...
350 Views/Reach
2025-06-30 09:41
Message №247
Вже четвертий рік триває повномасштабна війна. Але досі дехто не розуміє, що знімати та публікувати відео з локацією, на якому видно житлові будинки, вулиці, орієнтири — це небезпечно і злочинно необачно.——————————————-📍Такі відео, зняті в Дрогобичі, вже розлетілися по російських пропагандистських Telegram-каналах. Ось — скріншот публікації на ворожому каналі “Операция Z”. Ваші кадри допомагають ворогу уточнювати координати, оцінювати результати удару і планувати наступні.——————————————‼️ Це не “інформація для суспільства” — це коригування вогню, це загроза життю людей.——————————————📣 Закликаю відповідальні органи — МВС, СБУ, місцеву владу — терміново провести інформаційно-роз’яснювальну кампанію серед населення: • пояснити відповідальність за поширення таких відео; • нагадати про правила інфогігієни під час війни; • ввести системні обмеження на зйомку об’єктів після ударів.—————————————-🛑 Захист інформації — це також фронт.Дрогобичани, думайте, перш ніж знімати. Не грайте на руку ворогу.