Source
Переселенці Дрогобиччини Info | Всім привіт!Це Ольга Мірошниченко, власник і адмін каналу та чатуСього...
1 050 Views/Reach
2026-01-25 08:13
Message №12943
Всім привіт!Це Ольга Мірошниченко, власник і адмін каналу та чатуСьогодні я хочу звернутися до вас за допомогою.Один з наших адмінів, той хто стояв у витоках створення каналу і чату, мій чоловік, зараз захищає нас з вами на Сумщині. Він пішов добровольцем, щоб наблизити день нашої мрії.Зараз його підрозділ потребує автівки, оскільки входить в батальйон РЕБ, який садить і подавляє БпЛА, дрони-розвідники і ударні дрони. Для них машина - це не розкіш, а можливість прикрити дружні підрозділи, вберегти життя інших бійців і цивільних людей.Оскільки радою адмінів вирішено не розміщувати військових зборів, я не публікую тут збір.Я прошу вас підтримати збір поширенням. Чим більше людей побачить цей збір, тим більше шансів у хлопців і у нас з вами.Отже, якщо у вас є можливість і бажання поширити збір у своїх соц мережах, пишіть мені в особисті, я скину текст @Olga_Miroshny4enkoДо речі, бота Кіт Адмін написав мій чоловік. Саме він захищає вас від шахраїв, вітає з кожним ранком і бажає спокійний снів.