Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - drive_ernesta
Added 06 Jan 2025

drive_ernesta

@drive_Ernesta
Number of subscribers: 6
Photos: 193
Videos: 21
Links: 42
Description:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev

👥 Number of subscribers

6
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: 0

👁️ Average views per message

7 794
Average/Day:: 7,620
Average/Week:: 9,029
ERR: 129900%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Logo change history

Name change history

drive_ernesta 2026-02-22
Євген Сасько 2025-01-08

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-08

Wall

Telegram statistics channel

👁 16,300 25-06-24 14:20
Певні короткі висновки з війни між Іраном та Ізраїлем на даний момент✔️Військово-повітряні сили Ізраїлю та США дотримались принципу переважаючої технологічності - покращили свою здатність виявляти та нищити обʼєкти та мобільні системи запуску ракет.✔️Головну роль в цьому зіграв ще один з основних принципів ведення війни - переважаюча обізнаність - Іран був цілковито охоплений розвідувальними мережами Ізраїлю та США. Так, скоріш за все, це і гроші - (підкуп та шантаж) сприяли розгортанню агентури, помноженої на високі спроможності технічних засобів розвідки. Якісні засоби розвідки та розвідки людських ресурсів (HUMINT), розвідки сигналів (SIGINT), а також локалізовані осередки, які здатні проводити удари та атаки безпілотників, щоб прокласти шлях для повітряних операцій, проявили високу ефективність.Це був майстер-клас розвідок Ізраїлю та США Ліквідація осіб, що приймають рішення і вчених та нерегулярні бойові дії з використанням БПЛА та інших менших боєприпасів для знищення іранських об'єктів та персоналу, допомагали військово-повітряним силам не втратити жодної одиниці, а керівництву Ірану — перебувати в повному безладді, що значно послабило управління, реакцію та моральний дух.✔️З цим повʼязана реалізація наступного принципу - всеосяжної інформатизації, коли навіть засоби комунікації Ірану були також охоплені Ізраїлем та США. ✔️Системи ППО західного виробництва продемонстрували масштабну перевагу над своїми російськими опонентами, що стоять на озброєнні Ірану (С-300, С-400 - лайно). За даними ізраїльської сторони (підкріплені результатами знищення повітряних цілей Україною), показник перехоплення великих запусків становить від 80 до 100%.✔️Іран мав менше балістичних ракет, ніж вважалося, і продемонстрував труднощі з логістикою та управлінням ракетним вогнем, особливо після 2-3 великих нальотів. Західні експерти це повʼязують з тим, що запаси ракет, які залишилися або знаходяться далеко, або постраждали від авіаударів. Плутанина та хаос, відсутність стійкої системи управління та інформаційного забезпечення призвели до зниження ефективності ударів Іраном.✔️Ефективності застосування сил і засобів Ізраїлю та США сприяла реалізація ще двох принципів: всебічної забезпеченості (а там і логістика) та панівної мобільності. Всі заходи були заздалегідь сплановані, узгоджені, систематизовані, реалізовані. Але: Іран - не рф. Було б цікавіше провести подібні змагання між США+Ізраїль+Украіна та рф. А вже після нанесення ряду таких ударів по рф Трамп сміливо міг би проголосити про припинення вогню. Думаю, на це була б готовність Кремля чи того, що від нього залишилось би.@drive_Ernesta
👁 10,800 25-05-21 12:41
Грантожери: на рф конкурс грантів президента рф на культуру дивним чином виграло оточення президента Фонд культурних ініціатив президента рф надав більше 3 млрд рублів на різні патріотичні проєкти. Це:🤡найбільшу за всю історію свого існування суму отримає Союз письменників росіі, який очолює рифмоплет та казкар, помічник президента рф Володимир мединський (той самий, що вигадав фразу Бісмарка). Гроші (43 млн рублів) будуть розпилюватися під вивіскою премії «Слово»🤡друг путіна і віолончеліст Сергій ролдугін отримає 30 млн рублів: на ці гроші він проведе в Сочі дні опери. Фонд «Талан і успіх», який очолює цей ролдугін і який вважається «гаманцем путіна», в 2024 році заробив 16 млн рублів. При цьому, на премії талановитій молоді було витрачено в 10 разів менше, ніж на роботу керівництву фонду. 🤡довірена особа путіна, актор і комік Сергій безруков, отримає 79 млн рублів на проведення в декількох регіонах великого дитячого фестивалю, на якому діти будуть всі разом співати оди диктатору і просувати традиційні сімейні цінності. 🤡дружині пєскова тетяні навці виділили 20 млн рублів. Вона проведе ледове шоу в Сочі «аленькій цвєточек», на яке вже в продажу недешеві квитки. До того ж, відмічено, що компанія Навки за 2024 рік отримала прибуток в розмірі 110 млн рублів. 🤡Улюбленець путіна співак Микола расторгуєв (живий ще?!) отримав 34 млн рублів. Ці гроші підуть не тільки на лікування Миколи в Німеччині, але й на z-фестиваль «музика гордих» в нижньому Новгороді, Дебільні ідоли - хвора краіна @drive_Ernesta
👁 5,730 25-05-19 10:33
Тиха гібридна війна в Балтійському морі Нещодавно ВМС Естонії намагались зупинити судно російського тіньового флоту, яке перевозить нафту. Спроба була невдалою - росіяни підняли винищувач (який ще й порушив повітряний простір Естонії), що супроводив їх корабель.Але відповідь росіян була більш вдалою: в суботу вони затримали грецький нафтовий танкер після того, як він вийшов з естонського порту Сілламяе під час проходу по заздалегідь узгодженому маршруту у територіальних водах рф. Європа здивована - такого раніше ну було. А естонці змінюють маршрути і констатують: рф почала дуже небезпечно діяти в Балтійському морі, - міністр закордонних справ Маркус Тсахкна в неділю у вечірньому випуску новин "Актуальна камера".Європа може також діяти більш рішуче у відношенню до тіньового флоту Кремля.Треба бездоказово топити ці старі калоші - їх технічний стан взагалі незадовільний. Старі кораблі тіньового нафтового флоту рф в жахливому стані і створюють екологічні загрози флорі і фауні. І можуть потонути.Гібридна війна - вона така@drive_Ernesta
👁 6,920 25-05-17 10:32
Традиційна добірка українських каналів, які допомагають ЗСУ, Силам оборони України, волонтерам та чинять опір на інформаційному фронті. Обирайте канали, які вам до вподоби і долучайтеся до поширення. Разом Переможемо!🤝🇺🇦⚓️БРАТЧУК - Голова Громадської ради при Одеській ОВА, речник Української Добровольчої Армії🤡Крінжарня - тут про тих, кому не звикати ганьбитися, приниження кацапів та наші болючі теми👌🔥💪🇺🇦 🇺🇦Євген Сасько 🇺🇦 -  канал про особливості війни та воєнно-політичної ситуації в світі.💪 ЗСУ ДВІЖ😎 - Яскраві відео та фото знищення кацапні 💥 💪🇺🇦⚡️НЕВІДОМИЙ СОЛДАТ - канал військовослужбовеця ЗСУ, найцікавіші сюжети з війни, ексклюзивні відео, які не показують офіційні канали, і свої думки та інсайди про ситуацію на фронті.📨 infosprotyv - Інформаційний спротив. Спростування фейків роспропаганди та якісна русофобія.⚓️ Олександр Коваленко – злий одесит, він же координатор групи «ІС». Розкриває фейки росії і аналізує ситуацію в її ВПК, 🔴 Zvиздец Мангусту - телеграм-канал військового оглядача Костянтина Машовця. Група «ІС».⚡️Брати по Зброї ✙ - головний військовий канал України🪖WarArchive - Військовий архів, в прямому розумінні цього слова. Разом збережемо нашу новітню історію.🫡🚀War Zone - Воєнно-політичні новини, огляди, історичні факти та меми з гумором, відео з фронту, відео винищення русні. Канал з довгою та неоднозначною історією🫡⚔️Добровольці Божої Чоти⚔️  - Архів рідкісних матеріалів російсько-української війни.OSINT Бджоли ✙ - спільнота, яка збирає та публікує дані російских воєнних злочинців.DroneBomber 𖦯 - Канал, на якому можна доповнити свої знання з тематики дронів 😈🇺🇦Барахолка ТАКТИКА🇺🇦 - Канал для продажу, купівлі та обміну різними тактичними штуками (одяг; захист; і т.д.).🔴 Воїни України - канал, де ви знайдете відео наших Героїчних воїнів
👁 6,100 25-05-07 16:18
Партнери рф по ШОС та БРІКС відмовились від візиту на парад в Москву Або відмовились, або відправили замість лідерів другорядних членів. Звісно, не приїдуть лідери Пакистану та Індії (у них там свої паради почалися). Пакистан взагалі проігнорував, Індія відправить делегацію від міністерства оборони. Іран відправить посла, ЮАР та Індонезія надішлють міністрів оборони, ОАЕ взагалі мовчать. Навіть агент впливу путіна в Європі премʼєр-міністр Угорщини орбан не приїде - в канцелярії взагалі відповили, що для угорського народу закінчення 2-ї Світової війни мало «зовсім інше значення». Таким чином, 6 з 15 лідерів країн, що входять до складу Шанхайської організації співробітництва і БРІКС, не будуть стояти на трибуні поряд з диктатором рф. Підтвердили участь лідери таких передових країн світу, як Зімбабве, Китай, Куба, Лаос, Монголія, Екваторіальна Гвінея, Ефіопія, М’янма, Палестина, Сербія, Словаччина, Азербайджан, Вірменія, Конго, Білорусь, Казахстан, Киргизія, Буркіна-Фасо, В'єтнам, Гвінея-Бісау, Єгипет, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Абхазія, Венесуела, Боснія та Герцеговина.Також заявився лідер самопроголошеної Південної Осетії.Сподіваємось, їм буде на що подивитись, в тому числі на роботу російської ППО безпосередньо. Апдейт: лідер Азербайджану Алієв добре подумав, і скасував свою поїздку до Москви, пишуть місцеві ЗМІ Апдейт 2: лідер Лаосу Тонлун Сісуліт також добре подумав, сказав, що підхопив коронавірус і скасував свою поїздку до Москви. @drive_Ernesta
👁 6,700 25-05-03 15:54
Противник несе шалені втрати і швидко виснажуєтьсяПроте, ворог, незважаючи на колосальні втрати в орчій силі та техніці, не втратив спроможності вести наступальні дії, які дають свої певні результати. Хоча поставлені завдання не виконує. Росіяни зуміли швидко адаптуватися до змін тенденцій бойових дій:▪️ЗСУ першими почали масове застосування дронів - противник відзеркалив і наростив виробництво БПЛА в державних масштабах;▪️Сили оборони України палять бойову броньовану техніку ворога - росіяни починають масово застосовувати легку авто- і мототехніку, тактику мотоциклетних роїв, коли за рахунок одночасно великої кількості цілей, що швидко рухаються, їх важче знищити;▪️ головне - противник спромігся забезпечити функціонування системи швидкого поповнення виснажених підрозділів особовим складом.Наприклад, 57-у та 60-к омсбр протягом січня-квітня двічі (а можливо тричі) «зтирали» та рештки їх підрозділів виводили на відновлення. Два тижні на полігоні - і ці бригади знову на лінії бойового зіткнення. Ворог навчився відносно швидко робити ротації ротних та батальйонних рівнів.Високі темпи доукомплектування противник підтримує за рахунок:🐷переведення орків з підрозділів забезпечення, які виконують завдання в пунктах постійної дислокації частин - трохи більше 10% від усієї кількості поповнень втрат;🐷поповнення за рахунок підписання контрактів з цивільного життя та засуджених ~ близько 60%, з них засуджених ~ трохи менше половини;🐷повернення в частини після поранення ~ 7% та з СЗЧ (~8%). І пару процентів на строковиків, які заключили контракт на смерть з міністерством оборони рф.В першу чергу росіяни комплектують штурмові загони.Проте:✔️знижена якість людського орчого ресурсу (більшість кадрових вже давно вибита);✔️знижений моральний та психологічний стан особового складу противника;✔️орки воюють за рахунок примусу та страху;поранені і, навіть, ті, що повернулися з полону знаходяться під жорстким контролем для скорішого повернення на фронт тощо. 🪓Рецепт успіху Сил оборони України криється в підвищенні кількості втрат противника в живій силі настільки, щоб числа доукомплектування його військ були значно меншими за втрати. Всі це розуміють і над цим і працюють. Рано чи пізно конвеєр смерті росіян має уповільнитись. «Знищення, тільки знищення та відомщення зупинить просування цієї йоб…ої орди»Слова з пісні «Твоя лють», Громадянин Топінамбур@drive_Ernesta
👁 5,900 25-05-02 15:33
рф обвалилась до рівня Афганістану, США перемістились вниз, а Україна опустилась на 1 позицію в рейтингу свободи преси Правозахисна організація «Репортери без кордонів» опублікувала Всесвітній індекс свободи преси за 2025 рік. Головний антигерой - рф. Ця країна опинилась на 171 місці та увійшла в останню десятку країн з найбільш жахливими умовами роботи для журналістів. Тепер вона на рівні з Нікарагуа, Вʼєтнамом, Туркменістаном та Афганістаном. Нижче тільки КНДР, Китай, Іран та Сирія. На жаль, пересічні росіяне про це не знають, бо живуть в інформаційній бульбашці.Навіть Білорусь виявилась більше зручною для роботи ЗМІ -166 місце. Обвалився рейтинг Грузії (114 місце - ситуація «проблематична»). Україна опинилась на 62 місці, яке оцінюють як ситуація «задовільна».Проте, майже 90% медіа залежать від допомоги ззовні - з США (через агентство USAID, фінансування якого Трампом було скорочено). Тому варто очікувати проблем в медіазоні.«Припинення цієї допомоги поставило під загрозу надійне висвітлення російських воєнних злочинів та корупції, тоді як кремль має значні засоби для поширення своєї пропаганди», — йдеться в дослідженні.Тримаємо стрій@drive_Ernesta
👁 6,600 25-04-25 16:45
Російський ресурс «Верстка» виклав дані про зниклих безвісти російських солдат на війні. В основу лягли звернення родичів росіян на український ресурс «Хочу знайти». Всього обліковано 84 тисячі заявок (звісно, зниклих в рази більше) і це лише з початку 2024 року.Більше половини зниклих - рядові і сержанти у віці до 39 років. Зниклі офіцери складають лише 1,5% звернень.Солдатські та сержантські звання - більше 61%.Решта - звання в заявках на пошук родичів не вказують. Самому молодшому зі зниклих - 18 років (на війну пішов в ході судового процесу над ним).Найстаріший зниклий - 67-річний.Більша частина зниклих має вік від 30 до 39 років. Частіш за все російські солдати пропадають в Донецькій області: найбільше з Покровського напрямку (13 тисяч заявок);на другому місці - Бахмутський район (більше 7 тисяч заявок);ще 6,5 тисяч заявок на пошук солдат не містять локації зникнення;в більше ніж 4 тисяч заявок не вказується, в якому саме районі Донецької області затихарилися орченята;ще певну кількість зниклих росіян містить Курська область.Прокляті російські частини, які мають найбільші кількості втрат/зниклих безвісти:🎚в принципі, всі військові частини, але в кращий бік виділяються:🐷15 омсбр - більше 2000 пошукових запитів, пік перепадає на серпень 2024 року;🐷74 омсбр - близько 1200 зниклих безвісти, дуже великі числа в березні 2025 року;🐷30 омсбр - кількість запитів на пошук орків перевищує 1100 разів. Крім того, за перші два місяці 2025 року 776 солдат пішли в СЗЧ (низький моральний стан і шалені втрати);🐷132 омсбр та 9 омсбр - більше ніж по тисячі запитів кожна. Пік звернень з липня по листопад 2024 року (бої на Торецькому напрямку);🐷155 обр мп ТФ (загальні втрати бригади складають більше 2,5 тис орчого складу, а це 80% від штатного розпису);🐷40 обр мп ТФ (тільки в боях за Вугледар було одномоментно «забаранено» 700 голів); 🐷810 обр мп ЧФ (Курська область, де шукають своїх родичів більше 1000 їх родичів).Чомусь мовчать 57 та 60 омсбр, які з початку 2025 років кілька разів втрачали боєздатність і відводились на відновлення/доукомплектування. Там дуже великі втрати, це також скандальні бригади. Є ще 6 та 7 омсбр. Причини зникнень - не лише важкі бої, а й жорстоке ставлення з боку командирів (навмисне закидування в штурми, звідки не повертаються, «обнулення»).@drive_Ernesta
👁 5,500 25-04-24 14:48
У мене є мріяЦе - геополітичне лідерство України у Східній ЄвропіАмбітна і не нереальна.Треба зовсім небагато: цілеспрямовані, системні стратегічні дії, засновані на єдності поглядів і стійкості воєнно-політичної еліти. А також на єдності суспільства, з чим є труднощі. Ми маємо виграти війну політично - навʼязати рф вигідний для нас формат миру (навіть якщо він для нас не такий вигідний). Це база. Про це треба казати суспільству - на які формати миру ми маємо розраховувати (від найгіршого до найкращого).Україна має перетворити закінчення війни на перемогу, а перемогу - на моральний та політичний капітал. Українці як суспільство і як нація мають стати символом незламності, боротьби, а це вже працює і треба посилювати.Київ має інституціоналізувати післявоєнний союз в Східній Європі - створити та/або очолити регіональний безпеково-економічний блок (Украіна, Польща, країни Балтії, Молдова, така собі Балто-Чорноморська вісь). Сила союзу в протидії рф, контролі енергетики, озброєнь, логістиці (стати логістичним хабом - шанс нашої держави). Україна має стати силою та гарантом безпеки для сусідів: Молдови, Грузії, країн Кавказу від російського впливу: інструктори, ПВК (саме так, саме приватні військові компанії), озброєння, українська школа оборонного досвіду та будівництва. Київ має очолити «хрестовий похід» проти пострадянщини (проросійськості) у світі: запустити програми декомунізації та дерусифікації в пострадянських країнах (але, в першу чергу, у себе, починаючи з російської мови на вивісках в українських містах). Україна має організувати культурну та інформаційну експансію в світі. Не забувати і про памʼятники нашим воїнам у війні проти терористів з рф (яка до цього часу не має назви і не стала Визвольною чи Народною чи Вітчизняною чи Антиколоніальною - немає символізації і мифодизайну). Україна має шанс стати хабом мережі військово-промислових кооперацій - координувати виробництво та поширення озброєнь, БПЛА, боєприпасів, засобів ППО тощо, у взаємодії з оборонними корпораціями країн-партнерів. Інфраструктура нашої держави має звʼязувати транспортно та енергетично зі Сходу на Захід і з Півдня на Північ. І навпаки, перехресно. Окрім того, Україна має великий потенціал реалізувати свій великий потенціал як центр ІТ та кіберзахисту, як експортер новинок в цій сфері. Зовсім мала та амбітна ціль - Київ має перехопити ініціативу у провідних країн світу: бути не прохачем, а ініціатором планів, рішень, пропозицій, коаліцій. Україна має навʼязувати порядок денний, пропонувати миротворчі, безпекові, стратегічні ініціативи на рівні НАТО, ЄС, навіть ООН, яке втратило свої спроможності як міжнародна безпекова організація, мʼяко кажучи. Наша держава має побудувати мрію, ідею «Нової України» як символ перебудови пострадянського світу на сучасну систему із свободами, технологіями, стійкістю. Це все не миттєвий проєкт - це тривалий забіг на 10-15-20 років мінімум. Хоча, це ще не тривалий. Якщо все це не сон і не вологі фантазії. @drive_Ernesta
👁 5,300 25-04-20 19:58
Сакральний путін і перемирʼя Путін грає з Трампом, так саме, як Трамп грає з усім світом. Диктатор Кремля довго обманювати президента США не зможе, адже той вже почав здогадуватись про справжнє обличчя Москви (агресивність, людиноненависність, антиукраїнськість). Путін впевнений в своїй перемозі (хоча ніяких передумов немає), тому бажання молі продовжувати бойові дії нікуди не зникло (масштабні втрати не протверезвлюють). Проте, путін сакральний, як і весь російський народ, якого він таким зробив. Лозунги «Діди воювали», «Можемо повторити» зводяться до єдиного часу - часу 9 травня - «Дня перемоги». Адже, саме перемогу путін має продемонструвати своєму народу. Для путіна не просто 9 травня потрібно. Йому потрібно, щоб на відзначенні цього дня, поруч з ним на трибуні (де раніше стояли Сталін та інші) стояли лідери інших країн - це підкреслить те, що він не є ізгоєм, а є лідером сучасного світу. Вищий пілотаж - якщо він (як миротворець, що оголосив перемирʼя), заманить туди Трампа. Моль розуміє, що Трампу дуже важливо оголошення перемирʼя хоча б на короткий термін, тому він на цьому грає. Тому, первинну дату перемирʼя ті, хто веде інформаційну політику рф (увага - це про розуміння стратегії гри) подали до Великодня - велике християнське свято, як сигнал американській владі про те, що рф дотримується правил (яких рф не дотримується). Привʼязка до християнського свята важлива для Вашингтону, оскільки це чутливо для його цільової аудиторії. Далі, для російської влади дуже важливо подати факти порушення перемирʼя за провиною саме України, оскільки це буде чутливо для всього світу (тому орки і йдуть на штурми позицій ЗСУ під білими прапорами (але зі зброєю) протягом Великодня). Це провокації, це сценарії. Гібридна війна - вона лежить в основі сучасної повномасштабної війни. Провокації та перекидання провини на Україну - те, що демонструє рф. Це прокачка сценарію. Нам треба тепер правильно подавати опис ситуації світовій спільноті.З Великоднем! Христос Воскрес!@drive_Ernesta