Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - drive_ernesta
Added 06 Jan 2025

drive_ernesta

@drive_Ernesta
Number of subscribers: 6
Photos: 193
Videos: 21
Links: 42
Description:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Source

drive_ernesta | За інформацією про просування ворога ховається справжнє його виснаженн...

Telegram community logo - Євген Сасько drive_ernesta @drive_Ernesta
91 100 Views/Reach 2025-02-02 06:04 Message №328
За інформацією про просування ворога ховається справжнє його виснаження. Противник повзе вперед, але великою ціною.Брехня російського командування і байдужість до втрат приносить свої плоди. В 72 омсбр на фоні великих втрат, командир подає неправдиві дані про взяття позицій ЗСУ. В той же час, в інженерно-саперній роті з 80-и чоловік в наявності близько 15-ти: за короткий період 20 було вбито, 30 поранених, решта втекли.Поданнях неправдивих даних про успішне просування характерні для більшості зʼєднань і частин рф. І про це підкреслював не тільки я, а й скандали в російських мережах. В російських частинах і зʼєднаннях працюють численні комісії старшого начальника, які це виявляють і приймають кадрові рішення. На даний час, назріває висновок аудиту 67 мсд 25 А (знову привіт юсупову): за один рік буде змінено третій комплект штабних, на чолі з начальником штабу та заступником командира, які, на фоні великих втрат, приписували собі непідтверджені заслуги та захоплені позиції ЗСУ.В російській армії значно зросли випадки відмов йти в штурми та СЗЧ. І нестача особового складу. Така ситуація в 132 омсбр. У відповідь на відмови, командування примушує до підписання контрактів, в разі незгоди - кидають в штурмові підрозділи. Так само й «відмовників», яких ще потім подають в зниклі безвісті (не буде значить виплат);6 омсбр придумала цікаву схему: поповнення, яке приходить, відразу завозять на передові і кидають в штурми. «Старики» ж в бій не йдуть - для цього є «молодняк», який швидко утилізується. Таким чином, зберігають себе як кістяк бригади. Молодняк, можливо, навіть не обліковують і намагаються зберігати приємну для себе низьку статистику втрат. В цій же бригаді проблеми з евакуацією - під час одного з штурмів відразу загинули 15-ть орків, ще пʼятнадцять отримали поранення, їх не могли евакуювати протягом 3-х діб. Звісно, з 300-х орки перетворювались в 200-х. Взагалі, 6 та 7 омсбр як прокляті у ворога. Постійні штурмові дії, в які кидають їх орчий склад закінчується плачевно. Наприклад, тільки за одну атаку 6 бригада втратила 54 вбитими, 30 пораненими. Родичам орків, які служать в цих бригадах, доцільно було б замислитись, це явно «криваві» бригади.Таких прикладів багато: 217 дшп (Часів Яр): зростання відмов від участі в штурмах, панічні настрої;101 стрілецький полк - відмови від виконання завдань;27 омсбр - коливається психологічний стан у звʼязку з великими втратами та інші.Чим більше втрат у росіян, тим менше психологічна готовність. Тим краще нам, є шанс стабілізувати лінію бойового зіткнення.@drive_Ernesta