Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Печера Дракона
Added 14 Jul 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Number of subscribers: 36 253
Photos: 4,610
Videos: 44
Links: 4,650
Description:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]
Source

Печера Дракона | ​​Головне, що найбільше мене вразило від нашого прориву у Курській обл...

Telegram community logo - Печера Дракона Печера Дракона @dragonspech
35 200 Views/Reach 2024-08-10 17:41 Message №7753
​​Головне, що найбільше мене вразило від нашого прориву у Курській області РФ - слухайте, а де, власне російська армія? Четвертий день Москва волає що зараз вони наше угрупування одною лівою - але в реальності не відбувається ні чорта. Вони не стягнули сили достатні для штурмів наших позицій, або для проведення зустрічниїх боїв, аби витіснити наші батальйони за кордон. По-факту, наразі ЗСУ гуляють скрізь де можуть дотягнутися і на що вистачає ніяк невеликих наших ресурсів. І от це наводить на роздуми. А роздуми такі. Пам'ятаєте, як під час звільнення Харківщини Залужним восени 2022 року, раптом відкрилося, що угрупування Москви на Харківщині були дуже хиткі і що резервів у Москви вчасно не виявилося. Тут ситуація дуже схожа. І виходить так, що всі свої сили наразі Москва кинула на Донбас - на Покровськ та Нью-Йорк. А на інших ділянках фронту у них сил - сама лише видимість. І от якщо так, то виникає питання - а що далі? Ну от увірвалися ми на Курську область. Ну побалділи від видовищ, коли дарагіє расіянє відчувають себе так само як наші співгромадяни весною 22-го. Що тепер? Ви побачили що Москва не має сил для оборони своїх кордонів - а ми маємо сили для глибокого прориву, який вирішить стратегічні задачі? Ми наблизилися хоча б до Курської АЕС? Віщую заперечення і вже готовий погодитися з ним - наразі ще рано давати оцінку операції ЗСУ в Курській області. Але колись це зробити доведеться. І буде дуже гірко, коли виявиться що здобули ми лише ейфорію на тиждень. Ейфорію. Коротку. Такі саму як від вузенької дорожки з білого порошку. Вона не буває довгою. Вона швидко мине. Бо якщо справді Москва кинула всі свої сили на Донбас, а ми намацали слабину, але просто не маємо сил аби тою слабиною скористатися, то виходить що ми просто підказали Москві де в неї хитко. І все. Крапка. От в цьому критична відмінність між нинішнім проривом на Курську область і звільненням Харківщини Залужним восени 2022 року. Бо тоді Залужний не просто виявив слабину - він ще й у повній мірі тою слабиною скористався. ЗСУ тоді провели масштабну наступальну операцію, звільнили крупні території і створили умови для проведення подальшої операції під Лиманом та звільнення Херсону. А зараз? Ну, повторюся. Давати оцінку цій операції наразі зарано. Сподіваюся, станеться щось, про що я не знаю. Тому наразі несемо службу у ЗСУ і допомагаємо ЗСУ.