Source
Печера Дракона | Давайте трошки вам покращу настрій. Вчора в результаті ізраїльського...
9 500 Views/Reach
2025-03-23 17:00
Message №8694
Давайте трошки вам покращу настрій. Вчора в результаті ізраїльського авіаудару по місту Хан-Юніс (сектор Гази) був убитий член політбюро ХАМАС Салах аль-Бардавіль. Очевидно, війна між Ізпраїлем і ХАМАС відновлюється знову. "Яка-така війна?!" - запитаєте ви. Там же Трамп заходився мирит всіх з усіма! Там же Віткоф всіх умовляв! Там же... Та отак. Замирювали. Умовляли. Віткоф знову таки. Але наразі у секторі Гази знову війна, а Вашингтон заявляє про повну підтримку відновлення бойових дій Ізраїлем з боку адміністрації Дональда Трампа. А пригадуєте як реагував Нетаньяху на фактично примушення з боку США до перемир'я з ХАМАСом? Ні, Нетаньяху тоді не волав про кляті США. Він не горлав, мовляв, ми і без США впораємося! Він не влаштовував чвари в Овальному кабінеті. Навпаки колишній капітан елітного спецпідрозділу "Сайрет Маткал" (явно здатній врізати так, що не встанеш) Нетаньяху вихваляв нечувану мудрість Трампа і відпускав президенту США комплімент за компліментом. Скільки я тоді прочитав дурниць, мовляв "Трамп злив своїх союзників" та "Нетаньяху простелився під Трампа"! Ну от - результат. Ізраїль продровжує бойові дії проти ХАМАС, а США зачистку сектору Газа не засуджують а навпаки щиро вітають. Додайте до цього, що на Нетаньяху був виписаний ордер Міжнародного кримінального суду, а зараз Трамп проти МКС впровадив санкції і прийняв Нетньяху у Білому Домі. І так, організаціям які постійно полоскали Ізраїль в лайні за "жорстокість у секторі Гази" тепер взагалі не до Ізраїлю - Трамп позбавих їх фінансування по лінії USAID. А без американського бабла захищати "права людини в секторі Гази" якось не випадає. Що відбувається? Кажу чесно - не знаю. ХАМАС - давній партнер Москви і те що Ізраїль знову зайнявся його методичним знищенням, Москву явно не радує. Можливо праві були ті, хто казав що Трамп миритиме Хамас і Ізраїль до останнього, а коли переконається що ХАМАС його посилає - дасть картбланш зносити сектор Гази з кінцями. Можливо справа в дипломатичному хисті Нетаньяху, який не приїздить до Трампа у флісці і не влаштовує з ним суперчок, а діє іншими методами. Можемо пригадати, Петро Порошенко теж не їздив до Трампа у флісці і теж не влаштовував суперечок - а вигідні Україні угоди з США привозив. А який стосунок все це має до нас? Та самий прямий. Треба зрозуміти, чому США так змінили ставлення до Ізраїлю. Якщо причина - перша з перелічених, ми маємо непогані шанси на успіх, коли у Вашингтоні переконаються до Путін їх дурить. Якщо у другому... Ну, Петра Порошенка порішати з Трампом з офіса Зеленського попросити можуть завжди. Якщо самі не здатні.