Source
Печера Дракона | Сполучені Штати не продовжили ліцензію, що дозволяла західним компанія...
11 700 Views/Reach
2025-03-14 06:51
Message №8668
Сполучені Штати не продовжили ліцензію, що дозволяла західним компаніям проводити розрахунки за російську нафту через підсанкційні банки. Для російської економіки, яка й так на ладан дихає, це черговий удар під дих. По факту всі крупні російські банки, а також Центробанк і Московська біржа тепер перебувають під повним міжнародним блокуванням. Купувати російську нафту тепер можна лише... за готівку. Як наркотики - платити валізами з баксами. Я знаю які наслідки це завдасть російській економіці. Я одного не збагну - а де тут інтерес Росії? Ні, ну нам же їздять регулярно по вухах тезами, на кшталт "Трамп - російський шпигун", "Трамп - продався Москві", "Трамп - агент пуйла" і подібними. То де Трамп діє на користь Росії зараз? Не маю жодних симпатій до Трампа, вже писав - він авторитарний керівник, противник демократії і американський неоімперіаліст. Але. Я ніколи не писав дурниці ніби Трамп - російський найманець. Хоча б тому що такого жодного разу не казали ЦРУ і ФБР.То як бути зараз? Де інтерес Росії?