Source
Печера Дракона | От я, звісно, все розумію. Але. У перші ж дні вторгнення на власні очі...
7 700 Views/Reach
2025-02-02 15:40
Message №8477
От я, звісно, все розумію. Але. У перші ж дні вторгнення на власні очі я бачив на руках ЗСУ комплекси "Нлау". Я знаю про використання "Джавелінів", "Стінгерів", "Смау". Це так нам "відмовлялися допомогти"? Серйозно? А Старлінки, які стали основним засобом зв'язку для ЗСУ, бо мобільний зв'язок (і мобільний інтернет) в зоні бойових дій зник зразу ж - не допомога? А фінансова допомога надана США? Та якби не це, ЗЕвлада ще у 22-му не мала б чим платити бюджетникам, а відтак і ЗСУ.Хоча й це не головна допомога. Головна допомога Заходу, і США в т ч це те що вони прийняли в перші місяці вторгнення маси українських біженців. Бо якби не це, зеленим чиновникам довелося б стикнутися з гуманітарною катастрофою в західних областях України і з величезними масами людей яких треба було б банально годувати.Агов, чуваки! Країни заходу витратили на наші потреби чималі гроші. Їх вони, а не ви заробили.Ви знаєте, в наших союзників янгольське терпіння. Три роки вони слухають отаке - і все ще нам допомагають.