Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Доста Україна Документи
Added 14 Jul 2024

Доста Україна Документи

@dostaukr
Number of subscribers: 13 197
Photos: 373
Videos: 22
Links: 174
Description:
Метою ГО "Доста-Україна" є сприяння захисту громадянських прав українців, захист громадян від свавілля влади. Обєднання громадян для боротьби зі свавіллям влади

👥 Number of subscribers

13 197
Average/Day:: -6
Average/Week:: -18
Average/Month:: -86

👁️ Average views per message

14 651
Average/Day:: 20,400
Average/Week:: 14,414
ERR: 111.02%

📊 Messages per Day

0.1
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.1

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Дивлюсь на те, як волонтери, активісти, прості диванні люди, прості українці кусають один одного, підозрюють у різних махінаціях, в продажності, і так далі. Доходжу до висновку, що я був правий - ми падемо в яму де ще не не видно дна! Бізнесмени зарилися в бізнес заробляючи бабло, автомобілісти продають автомобілі, 90% волонтерів займаються волонтерством бо це серйозні гроші, які вони можуть заробити зараді особистої шкури (волонтерську справу повинна робити держава на державному рівні, щоб не було ніяких «притул з супутниками») чиновники пиляють бюджетні кошти........ Всі вони думають, що так буде вічно! Вони недосяжні, все порішають! На мою думку, на сьогоднішній день, всі вони роблять велику помилку! Помилка їхня в тому, що на сьогоднішній день в нашій державі немає ніяких гарантій того, що завтра стабільність, що все тобою зарлене чи накрадене буде твоїм! Ми цю історію вже проходили за часів Януковича, коли його синки з банформуванням у виді поліції ходили віджимали бізнеси від людей. Надалі ніхто нікого не покарав і ця діяльність не припинилась на сьогоднішній день, вона і надалі існує, але в вже масштабніше у вигляді ТЦК, ПОЛІЦІЯ, ВЛК, ДЕПЦТАТ З ПОМІЧНИКАМИ! Українці в Україні тепер як блохи на здохлятині - висасують останнє доки здохлятина не засмердиться. Коли блохи на здохлятині виссали все, то починають втікати в різні боки тому, що розуміють, що здохлятина більше нічого дати не може, бо вона здохла! Раніше через Україну в Європу, з Росії заходили - індуси, китайці, авганці..... В Європу на той час бігли і молдавани.) Українці сміялись з них.) На сьогоднішній день українці стали тими ж самими біженцями і так само, лісами, ідуть біжать до Європи! Як блохи..... Молдовани, індуси....ржуть тепер з українців. Така ситуація тому, що не діють правила - закони! Якщо закони будуть діяти, то ми перестанемо клювати один одного тому, що хто би до кого не пішов, що би активіст не показав - всі будуть карані по закону! Відразу відпало би слово - продажність, бо за наклеп карали би також активістів! Висновок допоки не буде діяти закон, до тих пір ми будемо падати в прірву! Чим пізніше почне діяти закон, тим пізніше ми опинимось на дні, і не факт, що всі виживуть після сильного удару по дну тої прірви! Не факт, що всі долетять до того дна! Не факт, що на дні буде писати - це ваша Земля! Розчарую тих хто, на сьогоднішній день рахує себе - бізнесменом, чинушом, волонтером, військовим, простим працівником якому головне, щоб його не чіпали - на дні ми окажемося всі обнулені до нуля, де треба буде підніматись і строїти державу з нуля! І дай Боже, щоб на тому дні ми не почали зводити рахунки одні з одним, вспоминаючи те, як ми дійшли до того стану справ та хто винуватий, хто на якій мові говорить та в яку віру входить! БОГ ОДИН, якщо ви забули! Так само і за мову, але скажу свою думку пізніше! ЛИШЕ ДІЯ ЗАКОНУ ЗМОЖЕ ВСЕ ВИПРАВИТИ! МИ МУСИМО ПЕРЕГЛЯНУТИ СПРАВИ ЗА ВЕСЬ ПЕРІОД НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ! ЯКЩО ОЛІГАРХИ НЕ ЗМОЖУТЬ ДОВЕСТИ ПОХОДЖЕННЯ МАЙНА - КОФІСКАЦІЯ НА КОРИСТЬ ДЕРЖАВИ! ПЕРЕГЛЯНУТИ ДІЇ ПРАВООХОРОНЦІВ, І ЯКЩО ЇХНІ ДІЇ ПРИВЕЛИ ДО СЬОГОДЕННЯ - НЕГАЙНЕ ПОКАЗОВЕ ПОКАРАННЯ! Тоді відразу зникнуть активісти, бо вони стануть непотрібні, адже їх замінить - ДІЄВИЙ ЗАКОН!Це дуже коротко.)
На сьогоднішній день ситуація у людей з поліцією така: коли поліція зупиняє - людина відчуває небезпеку. Поліцію викликаєш - відчуваєш небезпеку. Пишеш заяву - бачиш бездіяльність, а далі відчуваєш небезпеку, бо починається психологічний тиск зі сторони «загрози, на яку було написано заяву», а інколи навідь фізичний тиск. Якщо ти показуєш правду, то чекай тиск від поліції. Якщо ти сміливіше показуєш правду, то переставай їздити бо є загроза, що десь по дорозі тебе зупинить поліція, підкине наркоту чи зброю, а далі фальсифікація криміналу. Поліція вимагає дотримання законів, але сама їх порушує: вимкнені бодікамери, нереагування на побиття людей особами в масках, порушенні КУ нимиж. Раніше заставляли людей одівати «тряпки-маски», порушуючи КУ! Заставляли колоти вакцину, яка на сьогодні признана шкідливою. Величезна кількість сфальсифікована ними кримінальних справ проти людей. Левова більшість продажу та виробництва наркоти контролюється поліцією. Левова частка контробанди та безлад на кордоні, контролюється поліцією! Левова частка незаконного обігу зброї, контролює поліція. ВСЮДИ ПОЛІЦІЯ! ВСЮДИ МУСОРА! КОЖЕН ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ВИНУВАТИЙ В СЬОГОДЕННІ! ЯКБИ ВОНИ ВИКОНУВАЛИ СВОЮ РОБОТУ, ТО СЬОГОДНІШНЬОЇ СИТУАЦІЇ НЕ БУЛО БИ! При таких розкладах не дивно, що люди почали стріляти в них! Адже люди не мають ніякого вибору! ЦЕ ВЖЕ ЗОВСІМ НЕ СМІШНО! ЦЕ - КРАХ! ЦЕ - КАТАСТРОФА! Проблема в тому, що в поліції працюють наші люди - УКРАЇНЦІ! І саме вони створили сьогоднішній безлад своїми тупими відмазками, щоб прикрити свою нікчемну суть: я викоую свою роботу (як бл@ть роботу?). Я нічого не можу зробити, бо начальник мені дав наказ (якщо він порушує наказом закон, то невиконуй). . Я маю зробити план по порушенню ПДР (якщо немає порушників, то який нахер план? Хіба маковий для промивки свого тупого мозгу!) І так далі! Якщо ці шакали ненаведуть самі в себе лад, то ситуація стане гіршою, що потягне за собою повний крах! І НІЯКІ ВИБОРИ ТУТ НЕ ДОПОМОЖУТЬ! ДОПОМОЖЕ ЛИШЕ ЛЮДСЬКЕ РОЗУМІННЯ СИТУАЦІЇ, І ПРОСТЕ БАЖАННЯ ЇЇ ВИПРАВИТИ! Якщо бути чесним, то я сумніваюсь, що буде бажання, навідь якщо появиться розуміння, бо занадто далеко ми зайшли. А значить, що бажання програє страху. Люди злі! Злість росте! Зламані судьби, сім'ї........ - вилізе боком! Я ПРОСТО В АХЕРІ ВІД ДУМКИ, ЩО НАС ЧЕКАЄ!
Шановні батьки і всі небайдужі люди!Просимо Вас прийняти участь в громадському обговоренні, яке проводить Міністерство освіти і науки щодо змін до Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку, вихованців та учнів.Зміни полягають у тому, що заклад освіти буде вимагати від батьків надання податкових номерів (РНОКПП або серії та номеру паспорта у випадку відмови від РНОКПП) для того, щоб "покращити" ідентифікацію кожної дитини, встановити зв'язок з батьками в системі АІКОМ і на основі верифікації збирати конфіденційну інформацію з усіх реєстрів про батьків дитини для формування цифрового профілю дитини та її батьків.Наповнення цифрового профілю батьків інформацією про їх доходи, майно, борги, місце роботи, стан здоров'я, соціальний статус тощо - є протизаконним! Наслідком таких дій стане сегрегація дітей та їх батьків за соціальним рейтингом з усіма випливаючими наслідками.Даними змінами запроваджується порушення права на недоторканність приватного і сімейного життя (ст.32 Конституції), добровільності участі в цифрових експериментах (ст. 28 Конституції). Фактично діти батьків, які не згодні з цифровим профілюванням щодо них та їхніх дітей (яке заборонено Конвенцією 108+), в порушення ст. 22 Конституції позбавляються права на доступну освіту, яке гарантоване їм ст.53 Конституції України.Формування цифрового досьє на кожного учня та його батьків є протизаконним перевищенням повноважень закладу освіти! Тому такі зміни мають бути негайно і безповоротно відхилені.Можете писати свої зауваження і вимоги та направляти їх на поштову адресу МОН та/або у роздрукованому, підписаному і відсканованому вигляді - на вказану електронну адресу: [email protected]Кінцевий строк прийняття звернень - 23 квітня 2026 року.Зразок звернення додається.
Політики, журналісти часто наголошують, що нам потрібно ще більше переконувати європейців в тому, що чим скоріше вони дадуть нам зброю, тим скоріше ми переможем і захистимо їх самих. Ось тут якраз я не розумію! Як, та навіщо переконувати тих, хто все знає та бачить, але бездіє? Як можна переконувати тих, хто тебе ніколи не поважав та не поважає по факту, лише на словах? Тих, хто брав на себе відповідальність ще в 1994му при підписанні «БУДАПЕШТСЬКОГО МЕМОРАНДУМУ», а по факту не виконав свої обов'язки? Тих, хто запевняв нас в 2000х віддати частину літаків з ракетами РФ, а частину знищити? (на сьогодні нас тими літаками і ракетами обстрілюють) Тих, хто на кордонах зробив смугу «для українців» та «європейців», поділивши людей? Навіщо напрашуватись в ЄВРОСОЮЗ, в який нас просто не беруть, висталяють умови, які нам шкодять? Навіщо нам просити НАТО, щоб прийняло нас до себе, якщо саме НАТО на словах за нас, а по факту проти нас? По факту те НАТО саме тріщить по швах і обсерається, як ми це бачим з останніх новин. Можливо все простіше? Можливо пора перестати лізти «без мила в жопу» чужим, і почати «ставити всі ставки» на нас, на нашу державу? (Останнє запитання журнашлюжкам та політикам). Коротко, але суть питання, думаю, зрозуміла?)
На сьогоднішній день в нашому законодавстві є механізм, який дозволяє - контролювати владу, садити провладних злодіїв по тюрьмах..... Як саме це робити, ми з «#ДОСТА» неодноразово показували та закликали до приєднання. Але левова частка людей, вибирає дорогу «диванника», який навідь родичу на допомогу не прийде. З останніми слухами про вибори, активізувались різні люди. Вони говорять про чесні вибори! Говорять про те, що без виборів нічого змінити не можливо. Говорять про те, що їхня партія найраща, що потрібе народовладдя, що потрібен народний суд, що лише їхня партія все поверне народу, і д.т. Обіцяють повернення всіх енергооб'єктів, посадки чинуш в тюрьми (весна прийде, садити будем)..... - це все ми чули від всіх попедників, а результат з кожними виборами ще гірший. Тому - ця таметика є неактулною, а якщо ні, то дайте відповідь на декілька питань: А який це «НАРОДНИЙ СУД»? Хіба в нас тепер судді не наші, не Українці? В правоохоронних органах служать «ІНОПЛАНЕТЯНИ»? Якщо ви прийдте до влади через вибори, то де наберете «НАРОДНИХ» суддів та правоохоронців? Що вам мішає вже, і негайно, робити НАРОДОВЛАДДЯ? Адже закони нам це дозволяють! Як позбудетесь підкупу 200-гривньових виборців? Лиш не кажіть, що люди вже зробили висноки! На сьогоднішній день у левової частки народа висновок лиш один, це - ГРОШІ! Щоб не було всяких лишніх питань до мене, то я вважаю, що тепер ЧЕСНІ вибори не начасі. Нам потрібно зробити такі умови, щоб провладні самі розбігались! Як це зробити?) ЛИШЕ ПО ЗАКОНУ! Так - це важко, але реально! Потрібно бути впертим, навчатись, розвиватись, ставати медійним..... Інколи потрібо жертвувати домашнім спокоєм заради цілі! Потрібно забути свою «зону комфорту»! Інакше ніяк! Занадто глибоко ми впали в «болотяну яму», яка топить нас всіх! Як потрібно діяти, ми з командою «#ДОСТА» показали це ще з 2016 року.СПРАВЕДЛИВІСТЬ ШУКАТИ НЕ ПОТРІБНО! ПОТРІБНО, ЩОБ ЗАКОН ДІЯВ НА ВСІХ ОДИНАКОВО! ЯКЩО ЗАКОН БУДЕ ОДИНАКОВО ДІЯТИ ДЛЯ ВСІХ, ТО І ЗОКОНИ БУДУТЬ ПРИЙМАТИ СПРАВЕДЛИВІ! ЯКЩО БУДЕ ДІЯТИ ЗАКОННЕ ПОКАРАННЯ ОДИНАКОВО ДЛЯ ВСІХ, ТО ДО ВЛАДИ І В ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ ПРИЙДУТЬ ТІ, ХТО БУДЕ ДІЙСНО РОБИТИ НА БЛАГО ДЕРЖАВИ, БО В ІНШОМУ ВИПАДКУ СЯДЕ В ТЮРЬМУ!
НАСТАВ ЧАС ЗРОБИТИ ПІДСУМОК.На сьогодні різні ТЕС зруйновані. Їх потрібно відновлювати! НЕЗАКОННІ власники тих ТЕС, відмовляються ремонтувати їх за свій кошт, хоча обкрадали вас 30 років! Ми показували про зелену енергетику! Ми закликили, не розвивати її на державному рівні, а лише дозволити людям використовувати її для особистих потреб.Як показує останній досвід з німетчини, ЗЕЛЕНА енергетика себе показала негативно в зимній період. Німці спочатку зруйнували свої ТЕС та атомку, а тепер відстроюють нові. Похожа ситуація і з газопстачанням! В 2014му році Павлов оприлюднив ухвалу Ужгородського суду, який забороняв правоохоронцям трогати керівника Шатилу за розкрадання коштів. В 2023му Шатила затримали за вивід коштів, сплачених людьми за газ в офшори. Тримали його в Києві, на «лук'янівці» в спецкорпусі. Надалі він мобілізувався і служить в прикордонних війсках в «ЗАКАРПАТСЬКОМУ КОТЛІ» на кпп з словадчиною. Дороги розтопились разом з снігом. Ми показували як крадуть на «ВЕЛИКОМУ БУДІВНИЦТВІ», ЗВІДКИ РІНЧУ БРАЛИ, ЯК ХАЛТУРНО РОБИЛИ....... Тепер показуєм, як правильно ремонтувати ями, зробили документи по цій темі. ЛІС! Ми показували як, та хто краде ліс. Сотні зловлених авто з краденою деревиною нами доставлені до поліції! Ми зупинили вивіз деревини ешелонами через Чоп громадянами з Москви в 2016му році. Говорили про майбутні наслідки, що до нестачі піливної деревини в майбутньому для Українців. Дану ситуацію ми бачили в Румунії. На сьогодні в Україні ціна на паливну деревину височезна тому, що її не має! СПЕКТАКЛЬ З КОВІДОМ! Ми показували правду. Поліція, за нашими заявами штрафували лікарів, які порушували їхній же, надуманий режим. Про «фуфельні» прививки нами було показано багато матеріалу! Про порушення дій поліції проти людей, на момент «пандемії», ми поазали купу матеріалв ризикуючи нами та нашими родинами. На сьогодні КОВІД «убила» війна, а прививки світ призв шкідливими.І ще дуже багато чого ми зробили, та показали. Тоді проти нас стояли ті, хто мав з цим боротись! У всіх випадках ми заявляли до праоохоронних органів. В даному випадку, у всьому винуваті СЛІДАКИ з поліції (ВИКОНАВЦІ), ЯКІ ЗАВАЛЮВАЛИ ТІ СПРАВИ. Якщо поліція щось робила, то завалювали все суді.У кожному злочині є фамілії, так само і тут! І нехай буде, що дороги та ліси......... не повернути, але винні мають бути карані, щоб наступні боялись! Карані мають бути всі ВИКОНАВЦІ! Напривеликий жаль, таа функція випала на нас, тих, хто тепер живе! Тож приєднуйтесь, і не будьте лінивими, щоб не шукати потім винуватих у вашій бездіяльоті.Тепер по факту: всі акції, які ми робили за націоналізацію енергооб'єктів були правильними! Всі заклики не платити цим злодіям, були правильні! Все, що ми робимо та закликаєм робити, є правильним! ТАК ПОКАЗАВ ЧАС!
#ДОСТАпрописЦікаво виходить! Нашим поліціянтам роздають нові ТОЙОТИ!А де підтримка НАШОГО ВИРОБНИКА? Чому не ЛАНОС, ТАВРІЯ.... Ви, срані депутати, завжди були проти адекватного розмитнення тому, що є УКРАЇНСЬКИЙ ЛАНОС, а не хороший МЕРС! І організації, що боролись за адекватне розмитнення, просто ЗНИКЛИ!) СОВПАДЕНІЄ?))) Люди вже забули прото все те, бо влада зробила одноразаві подачки, а комусь посади.... Цікава логіка людей: верещать до тих пір, до поки очі їм не заліплять новою проблемою!) Наприклад: після євроблях пішла тем газу. Після газу - вибори. Після виборів - трнспотрування газу. Після танспортування газу - ріст цін на електрику. Далі пішли дороги. Далі війна. Далі - ШМИГАЛЬСЬКІ ЯЙЦЯ. Далі міндічі. І далі........ КОНЧЕНА «ЗЕЛЕНА ЕНЕРГЕТИКА», яка практично, ставить на коліна германію, а ми чомусь, залазимо в то ЛАЙНО! (я знаю чому, і ви знаєте, але про це пізніше) З тим словом «ДАЛІ», такі болючі теми, як - розмитнення, газ, електрика, дороги, ліси......... стало не актуальне, бо люди, переключившись на другі проблеми забули про перші. В той час, перші протлеми не зникли. На них вкрали бабло, а далі знову те саме.Так буде до тих пір, допоки люди не навчатся доводити все до кінця.Так - це важко. Важко тримати обороти - не забувати старе, з новими проблемами. Але нові проблеми будуть з'являтись, бо не викурені старі! Нові проблеми створюють ті люди, що створили старі, попередні проблеми! В них така тема - РОБИ НОВЕ, ЩОБ СТАРЕ ЗАБУЛИ! БО ЯКЩО НІ, ТО ОДПИ@ДЯТЬ.....ТАК БУДЕ ВІЧНО, ЯКЩО КОРІНЬ ТОГО ЗЛА БУДЕ НЕ ПОКАРАНЕ! Так сталось, що саме ми, наше покоління, стоїть на «хребті» змін! І нам вирішувати, в яку сторону будуть зміни. Згадайте початок війни: ДЖАВЕЛІНИ, БАЙРАКТАРИ, ХАЙМЕРСИ, РІЗНІ РІКЕТИ, Ф-16....... Подавали це все по черзі! Люди «танцювали», бо з появою чогось нового, ми мали бути в Криму. В той самий час проходить розкрадання......... ніхто не виконав закон про оборону, який вимагає не ВОЄННИЙ СТАН, а СТАН ВІЙНИ! Тепер ми в жопі! Думаю, всі бачите в якій! А якщо бути відвертим, то ми тепер - НА ПОЧАТКУ ВХОДУ В ЖОПУ, ДЕ ВИХОДУ ПОКИ НЕ ВИДНО!
Насильство, тягне за собою насильство. В останні дні часто бачу, що люди роблять фізичний супротив правоохоронцям. А чи не тому, що правоохоронці замінили собою БАНДФОРМУВАННЯ, яке кришує наркоту, фальсифікує кримінальні справи на замовлення, продає зброю вкрадену ними зі складів ЗСУ, збирає «дань» від підприємців..... Правоохоронці, на практиці, зробили так - «УБИТИ МАФІЮ НЕ МОЖНА, ЇЇ ПОТРІБНО ОЧОЛИТИ». Якщо люди відстоюють правду без насилля, а в судах, то викидують купу своїх грошей і часу! Суди тягнуться роками і не факт, що правосуддя буде чесним! Грошей на продажних адвокатів теж вже НЕМАЄ! ВИ ВИКАЧАЛИ ВІД ЛЮДЕЙ ВСІ ЇХНІ ЗБЕРЕЖЕННЯ!Справедливість шукати не треба, бо не знайдете її! Відстоюйте закон! Закон повинен діяти! Закон - це правило життя! А чи справедливий закон - це вже інше питання!Дуже погано, коли правила життя зазначені в КУ порушують ті, хто повинен забезпечувати їх виконання. Така стратегія до добра не приведе, вона веде до насилля! Саме це ми і бачимо в останні дні! Якщо тепер не зупинити цей початок - НАСИЛЛЯ, то надалі буде вже пізно! Надалі будуть діяти емоції, злість, «сліпість», ненавість! А все тому, що людей загнали в ТУПІК - ВИХОДУ НЕ МАЄ!
Війна, порупція, розкрадання - це НАСЛІДКИ! Корінь того зла з 1991 року, ніхто не трогав! Допоки буде йти бородьба з НАСЛІДКАМИ, до тих пір ми нічого не змінимо, бо наслідки будуть завжди. Це так само, як в медицині - доки не вилікувати причину захворювання, до тих пір будуть страждати різні органи тіла, так як все пов'язано між собою, для правильного функціонування. Коли ви говорите - це люди винуваті, люди бояться, люди не згуртовані, люди не підтримують один одного - тоді станьте біля дзеркала і спитайтесь, а де ти був і чому не підтримував? 99% з тих, кого ви побачите в дзеркалі не знайдуть відповідь, або наговорять купу непотрібних слів, щоб сховати свою тупість, бездіяльність, лінивість за тими словами. Адже народ - це ВИ, як маленька запчастинка у великому авто, яка може зламатись, і авто зупиниться.)Я особисто бачив багато людей, які приєднувались до бородьби проти незаконних тарифів, за розмитнення (євробляхи), ями на дорогах, розкрадання лісу, «медвежа блокада»....... Всі ті люди, на словах, були готові стояти до перемоги, але в кінці затихали. Затихали тому, що велись на подачки влади. До прикладу - 50% одноразове розмитнання при пороху (#АВТОЄВРОСИЛА), обіцянки розслідування ІЛОВАЙСЬКА (медвежа блокада), різні посади в лісгоспах тих, хто стояв біля мене. (один Ковач Іван з Березного, мій друг, обійнявши посаду лісника у Великоберезнянському лісгоспі, продовжив нашу бородьбу. За що прокуратура робила спробу прицепити йому кримінал, але ми відбились)ЛЮБА ДІЯ ДАЄ НАСЛІДКИ! БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ДАЄ НАСЛІДКИ!Аналізуйте сьогоднішню ситуацію, дивіться в дзеркало, і ставте запитання. Далі приєднуйтесь до АКТИВНИХ людей. АКТИВНІСТЬ це - не просте блогерство з домашнього дивану. АКТИВНІСТЬ це - ДІЯ! Коротко! Я не письменник! Як зміг, так висловив свої думки.) Хто зрозумів, той МОЛОДЕЦЬ. Хто не зрозумів - не дано.) РАЖДЕННИЙ ПОЛЗАТЬ, ЛЕТАТЬ НЕ БУДЕТ.) Прислів'я написав по російськи. Тупим, хто спробує мене тут за це «атакувати»: 1-я з Закарпаття, а Закарпаття це - БАГАТОНАЦІОНАЛЬНИЙ КРАЙ. ТАМ ЖИВУТЬ РОЗУМНІ ЛЮДИ, ЯКІ НЕ ВЕДУТЬСЯ НА ПОРОХОВУ Х@НЮ - ВІРА, МОВА, КАВА В ВІДЕНІ....... 2-читаєм Конституцію, і закриваєм рот!)Я - УКРАЇНЕЦЬ!
ЖИТОМИР: П'ЯТЬ РОКІВ БЕЗКОШТОВНОГО "ПЛАВАННЯ" ДЛЯ ЧИНОВНИКІВ 🛑📉​Отримала відповідь від Держаудитслужби щодо перевірок нашої міської ради. Друзі, це фіаско державної системи контролю. Поки ми з вами рахуємо кожну копійку на допомогу фронту, у Житомирській міській раді — повний "антракт" на будь-які ревізії.​Що кажуть документи (Лист №260631-17/33-2026):​1️⃣ НУЛЬ перевірок за два роки: За весь 2024 та 2025 роки Держаудитслужба НЕ провела жодного інспектування чи аудиту в Житомирській міськраді. Взагалі.2️⃣ П'ятирічна "пауза": Останній раз бюджет міста бачив аудиторів ще у 2020 році (перевіряли період 2017-2020). З того часу — тиша.3️⃣ "Приходьте завтра": Аудит за період 2020–2025 років вони планують почати аж у 2026-му. Тобто чиновникам дали ще рік, щоб "підчистити" хвости?​ЮРИДИЧНИЙ РОЗБІР: ЧИ МАЛИ ПРАВО ТАК ДОВГО НЕ ПЕРЕВІРЯТИ?​1. Чи дозволяє воєнний стан не проводити аудити?НІ. Воєнний стан не є автоматичною підставою для скасування фінансового контролю. Навпаки, згідно з Постановою КМУ №501, органи контролю мають забезпечувати безперебійний моніторинг використання бюджетних коштів. Більше того, у 2023 році Уряд офіційно відновив планові заходи державного фінансового контролю.​2. Які строки перевірок за законом?Згідно зі ст. 10 Закону України "Про основні засади здійснення державного фінансового контролю", планові виїзні ревізії проводяться за ініціативою органу держфінконтролю не частіше одного разу на календарний рік, але й не рідше одного разу на три роки.👉 У Житомирі аудиту не було вже 5 років! Це пряме порушення періодичності контролю, що створює умови для корупційних ризиків.​ЩО ПОРУШЕНО?​З боку Держаудитслужби: Порушення вимог щодо періодичності державного фінансового контролю. Фактично — неналежне виконання службових обов’язків (службова недбалість).​З боку Міськради: За відсутності контролю реалізуються схеми, про які ми писали раніше: використання майна громади без договорів та маніпуляції з рахунками, яких "не бачить" Нацбанк.​Наш висновок: 5 років без аудиту — це не випадковість. Це "тепла ванна" для місцевої влади, щоб ніхто не заглядав у їхні кишені. Ми не будемо чекати весни 2026-го! Вимагаємо призначення ПОЗАПЛАНОВОЇ ревізії негайно на підставі виявлених нами фактів!​Громада має право знати, куди йдуть її гроші! 🇺🇦​#Житомир #Держаудитслужба #Корупція #Громада #Контроль #Правда