Source
ІСПАНІЯ 🇪🇸 ІНФО ДОПОМОГА | Мадрид відкладає штрафи для найбільш забруднюючих авто до 2026 року 🌍📢...
1 700 Views/Reach
2024-12-13 18:02
Message №2527
📣🚗 Мадрид відкладає штрафи для найбільш забруднюючих авто до 2026 року 🌍📢 Що сталося?Мадридський муніципалітет оголосив, що штрафи за проїзд автомобілів без екологічних стікерів у столиці почнуть діяти лише з 1 січня 2026 року.🗣 За словами делегата з питань екології Борхи Карабанте: “Протягом цих 12 місяців не буде штрафів для транспортних засобів, зареєстрованих у Мадриді”.💡 Що це означає для водіїв? • Власники авто без екологічного стікера (категорія А) отримали ще рік, щоб адаптуватися до вимог Зони знижених викидів (ZBE). • У 2025 році замість штрафів будуть надсилатися попередження.📍 Кого стосується відтермінування?1️⃣ Автомобілі, зареєстровані у Мадриді або внесені до списку IVTM (Імпост на механічні транспортні засоби).2️⃣ Мотоцикли та вантажівки категорії А, зареєстровані до грудня 2021 року.3️⃣ Авто водіїв-автономів старше 59 років (незалежно від прописки) із транспортними засобами понад 3,5 тонни.❗ Винятки: • Фургонів ці послаблення не стосуються — вони залишаються під звичайними обмеженнями.💸 Штрафи: • За порушення правил Зони знижених викидів передбачений штраф у розмірі 200 євро (або 100 євро за швидку оплату). • Тепер ці санкції почнуть діяти лише з 1 січня 2026 року, що стало найдовшою відстрочкою, наданою мерією.🌟 Висновок :Власники найбільш забруднюючих авто виграли час, щоб адаптуватися до нових екологічних вимог. Замість штрафів у 2025 році водії отримуватимуть лише попередження.✅️ Підпишись Мадрид 👑 Інфо