Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)
Added 14 Jul 2024

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)

@dobrobutPoltava
Number of subscribers: 453
Photos: 735
Videos: 300
Links: 297
Description:
Спільнота для громадського батьківського контролю над роботою підприємства «Добробут» яке займається організацією дитячого харчування у нашому місті.
Source

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | Полтавщина — 20-те місце з 23 за встановленими газотурбінними та коген...

Telegram community logo - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) @dobrobutPoltava
244 Views/Reach 2026-02-13 16:21 Message №1311
Полтавщина — 20-те місце з 23 за встановленими газотурбінними та когенераційними потужностями. Водоканал і Теплоенерго (одна мафія) рівно рік байкотували встановлення переданих нашими німецькими партнерами когенераційних установок. І це під прикриттям облради. Мотив простий - зберегти свої старі корупційні схеми. А тепер вони ходять по телеканалам і кажуть, що винні наші партнер у Німеччині, бо не мали можливості приїхати для встановлення та монтажу обладнання. Ми з Владою Співак залучили мільйони доларів на генератори для усіх лікарень міста, для усіх сіл, і пропонували допомогу усій області. Але замість підтримки, тодішній керівник області давав команди відмовлятися від наших генераторів та сидів на голові керівництва поліції вимагаючи переслідувати нас. І от результат. Тепер цифри. Встановлено, Полтавщина — 12,3 МВт. Для порівняння: Київська область — 145 МВт. Сумська область — 112,1 МВт. Волинська область — 111,2 МВт. А тепер на душу населення. Населення Полтавщини 1,3 млн. 12,3 МВт — це приблизно 9,5 МВт на 1 млн жителів. У Київській області — близько 80 МВт на 1 млн. Різниця — у 8 разів.Область, яка є одним із центрів газовидобутку в Україні, має один із найнижчих показників резервної генерації.Це питання стійкості лікарень, водоканалів, теплокомуненерго та критичної інфраструктури. Полтавщина повинна бути в першій десятці, а не серед аутсайдерів.Питання просте: де стратегія регіону щодо децентралізованої генерації? Поки інші області нарощують потужності, ми втрачаємо час. І в умовах війни це — неприпустима розкіш.Розподіл за областямиНаразі в регіонах встановлено:Київська область – 145 МВт;Сумщина – 112,1 МВт;Волинь – 111,2 МВт;Івано-Франківщина – 97,6 МВт;Черкащина – 96,4 МВт;Рівненщина – 94,3 МВт;Дніпропетровщина – 93 МВт;Харківщина – 92,1 МВт;Вінничина – 85,6 МВт;Закарпаття – 68,5 МВт;Львівщина – 68,3 МВт;Одещина – 55,9 МВт;Миколаївщина МВт – 46,8 МВт;Чернігівщина – 46,4 МВт;Київ – 41,1 МВт;Житомирщина – 40,4 МВт;Хмельниччина – 34,9 МВт;Тернопільщина - 30,7 МВт;Запорізька область – 19,8 МВт;Полтавщина – 12,3 МВт;Чернівецька область – 5,3 МВт;Кіровоградщина – 4,4 МВт;Донеччина – 1,5 МВт.Потрібно негайно зробити три речі: вигнати керівників які провалили програми енергозбереження, догнати тих хто не далеко заїхав після такої провальної роботи в минулому, сформувати нову стратегію і дати людям контролювати її виконання! Також треба проводити щоденний (!) діалог із кожним осбб та будинком, підʼїздом щодо відключень, не допускаючи крайнощів із перекриттям доріг та протестів. Треба буквально залити всі ЗМІ чесною інформацією про те, що і як працює і як виправляються усі криві та косі моменти. На кожне питання має бути відповідь. На кожну проблему - план вирішення. Необхідно буквально вивернути навиворіт кожне обленерго та кожну схему і порядок відключень, показати кожній людині усі деталі, пояснити кожен нюанс. Далі пояснити все аби відключення були на 1000% справедливими і зробити так що їх було мінімум. Щоб до держави та обленерго у жодної людини не було жодного питання без відповіді. Якщо ви не можете побудувати такі структури, системи, комунікацію - ми допоможемо як і раніше.