Source
ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | Є СВІТЛО І ТЕПЛО 24/7 - АЛЕ НЕ У НАС З ВАМИ! У ЯМЩИКОВОЇ І ІВАЩЕНКА!У ...
177 Views/Reach
2026-01-21 14:40
Message №1271
Є СВІТЛО І ТЕПЛО 24/7 - АЛЕ НЕ У НАС З ВАМИ! У ЯМЩИКОВОЇ І ІВАЩЕНКА!У міськраді є все: світло 24/7, там тепло так, що можна в трусах ходити, на рахунках — залишок майже 400 мільйонів і брехлива Ямщикова!Сьогодні була пекельна погоджувальна рада! 30-го — сесія, і у мене було три питання. А все закінчилося істерикою Ямщикової, яка то імітувала дзвінки, то тікала, то лаялася, то брехала. Тепер про все по порядку. Головне — щоб не забути: місто проспало блекаут, зустріло його без генераторів, сонячних панелей, ДБЖ тощо. Але на рахунках на кінець року — 119 мільйонів залишку і 376 — перевиконання. Але БЕЗ води, світла, тепла, БЕЗ програми «Турбота». Хочуть їх вбахкати в чергову «плитку» і схеми.Перше питання: що з графіками відключень електроенергії і чому міська рада сяє, як ялинка, коли парламент і уряд без світла та тепла?! Який план запобігання повному блекауту? Чи будуть покарані винні через те, що не дослухалися нас? Ми пропонували генератори на всі об’єкти міста — безкоштовно. Місто відмовилося. Ми самостійно забезпечили генераторами всі лікарні і всі старостати. Ми пропонували запустити програми автономного енергозабезпечення міста, як це зробили у Рівному та Житомирі. У Рівному світло вимикають лише 5% часу на день. Ми пропонували панелі на будинки, офіси, обладнання ДБЖ тощо. Пропонували створити «офіс запобігання блекауту» і сформувати відповідний фонд. Пропонували вже підготувати протоколи дій для ОСББ, трудових колективів та розділити зони відповідальності між чиновниками у місті. Пропонували провести навчання людей. Більше того, пропонували скоординувати дії обленерго, Укренерго та інших суб’єктів так, щоб ми мали сценарії дій за будь-якої категорії небезпечних викликів в енергетиці. Пропонували координувати дії між сусідніми громадами. І т. д. Замість цього влада міста — Ямщикова та Іващенко — купляли джипи для суддів, мутили схему з перекладанням плитки взимку та її виробництвом на своїх лініях. Коротше, крали скрізь і все.Друге питання: як Ямщикова могла обіцяти 230 мільйонів грошей платників податків ДЛЯ теплоенерго та водоканалу без аудиту цих підприємств, без повернення їх у місто, без аудиту тарифів, без їх реформи, об’єднання, економії, без наглядових рад для контролю видатків, без програми розвитку і енергозбереження тощо? Як!?По відео ви бачите, що сесія знову буде онлайн, гроші розбазарять і ще хочуть знову не давати мені слова на сесії, бо я погано себе поводив на погоджувальній раді — задавав ВІД ВАШОГО ІМЕНІ забагато питань :))