Source
ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | Правда в тому, що реальні зміни в країні відбудуться лише через 40 рок...
163 Views/Reach
2025-12-30 09:24
Message №1238
Правда в тому, що реальні зміни в країні відбудуться лише через 40 років. І це ще не точно. Мойсей водив євреїв пустелею 40 років, щоб змінилося покоління рабів. Ми формально вже не раби, але є багато «але». Саме тому маємо такі міські ради, такий парламент і таких мерів.За соціологією, 71% виборців в Україні голосують не за програми, а “проти когось” або за емоціями, а кожен другий визнає, що допускає голосування за гроші. Щодня я бігаю біля парку в Полтаві. Там — ніби після комунальних запеклих боїв: покинута під снігом техніка, ящики дорогої плитки, яку Іващенко та Ямщикова закупили з подвійною переплатою, гнилі дерев’яні піддони. Плитку розтягують безхатченки.У місті вона вже стала валютою для обміну на самогон. Її так і називають — горілка за плитку «Іващенка». Реально. І це не смішно. Це не плитка - це валяються і гниють розтягуються ваші податки під вікном мера. За даними Рахункової палати та антикорупційних органів, щороку через неефективні закупівлі та корупцію Україна втрачає 10–15% бюджетних коштів. Для міста середнього розміру це десятки мільйонів гривень, недофінансовані лікарні, непроведені операції, невиплачені допомоги ветеранам, недооснащені підрозділи армії. Це ваші гроші, люди добрі. Це ваша пенсія і зарплата,ваші субсидії та ліки,це цукерка вашого онука.А ще — це недоотримане фінансування армії, не надана медична допомога солдату, не врятоване життя на операційному столі, не виплачена допомога ветерану.Усе це — ваші податки, які гниють під снігом і дощем, розтягуються наркоманами та злодюжками. Я переконаний: потрібно 40 років, щоб змінилося покоління, яке: обиратиме усвідомлено, не дозволятиме підкуповувати дітей у школах коли дядя приносить кетю і календарик, не боятиметься мерів і депутатів, ходитиме до суду, коли вирішується питання тарифів, не прощатиме Іващенку і Ямщиковій жодного корупційного діяння.Але ключове питання — чи буде таке покоління вирощене? І хто його виростить? І як? Моя відповідь — через освіту. Країни, які зробили стрибок (Фінляндія, Південна Корея, Сінгапур), починали саме з неї.Я не знаю, яким буде цей рік.Не знаю, які шанси на мир після вчорашніх новин. Не знаю, яким буде закон про вибори і чи будуть вони чесними. Але якщо я знову повернуся у велику політику — це буде через освіту. Буду в уряді — освіта. Буду головою області — реформа освіти, щоб регіон став найкращим по освіті у Європі. Буду мером — місто найкращої освіти в Європі. Піду з політики — створю міжнародну екосистему геймеризованої дистанційної освіти. Чесно кажучи, я вже цим займаюся — з міжнародними партнерами, у межах магістерської програми Києво-Могилянської бізнес-школи та академії.Світ впав, бо впала освіта. Вона відстала, як криве ягня, і сьогодні її наздоганяють і зʼїдять невігластво та посередність. Наша місія — її захистити і врятувати.Наша місія — вкласти своє життя в цей марафон, розуміючи, що ми можемо не побачити результатів за свого життя.Є інший шлях — здатися.Обирайте.