Source
ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | ТАК НЕ ЧЕСНО!Чому нас нагинають платтти за світло, воду, тепло яких не...
222 Views/Reach
2025-12-12 09:55
Message №1193
ТАК НЕ ЧЕСНО!Чому нас нагинають платтти за світло, воду, тепло яких немає по 18 годин! Місткі ради, прокиньтесь, вимагайте від парламенту справедливих тарифів та аудиту усіх місцевих монополістів! Платіжки за темряву — це грабунок, а не комуналка. Українці не повинні платити за темряву. Немає світла — але є платіжка.Немає тепла — але рахунок “по повній”. Немає води — але борг росте.‼️ Ми цього не приймаємо.Ми з Владою Співак зареєстрували проєкт рішення про звернення до Верховної Ради України з вимогою:- запровадити мораторій на нарахування комунальних платежів під час блекаутівзахистити малозабезпечені родини, для яких ці рахунки — вирок;- заборонити підвищення тарифів під час війниЛюди не повинні платити за темряву. Громадяни не зобов’язані компенсувати провали держави зі своєї кишені.Коли нам кажуть: «це неможливо» — це неправда. Неможливо лише одне: вимагати від людей гроші, коли послуги не надаються, і водночас мовчати про мільйони, які зникають у схемах.✊ Якщо ти теж вважаєш, що платити за темряву — ненормально,👉 підтримай, пошир, напиши в коментарях.