Source
ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | 5 000 000 НА РЕКЕТИРІВ!Водоканал і Теплоенерго за 5 мільйонів найняли ...
215 Views/Reach
2025-12-01 08:52
Message №1177
5 000 000 НА РЕКЕТИРІВ!Водоканал і Теплоенерго за 5 мільйонів найняли колекторів щоб вибивати гроші з людей! Вимагаємо від керівництва області негайно скасувати ці закупівлі!!!Водоканал і Теплоенерго за гроші полтавців найняли колекторів, щоб «вибивати» борги за тепло й воду. Так, Ви правильно зрозуміли: кошти з міського бюджету пішли не на труби, не на мережі, не на ремонти, а на колекторів-рекетирів. Ця ідея була таємно узгоджена із ЯМЩИКОВОЮ та Сергієм Іващенком який нещодавно публічно на комісії ЖКГ заявив що полтавців треба відрізати від води і тепла, ледве не до стінки ставити. Саме тому ми з Владою Співак — єдині, хто проголосував проти виділення Водоканалу 20 мільйонів гривень з бюджету Полтави. І не дарма. Бо схема виявилася дуже проста: 5 мільйонів пішло на оплату «послуг» колекторів, завдання яких — виламувати з людей гроші, ще 15 мільйонів — на «навчання операторів зв’язку». Це схеми розкрадання 100%. Питання: навіщо оператори зв’язку у 2025 році, коли весь світ переходить на асистентів зі штучним інтелектом і автоматизацію? Відповідь очевидна — це банальна схема відмивання коштів, яка роками працює в комунальних підприємствах.Щодо колекторів. Ці «мародери з Теплоенерго і Водоканалу» чудово знають, що через суди вони забуксують. Кожна справа — це місяці, а часом роки, особливо якщо абонент має елементарну юридичну грамотність або звертається до нас. До того ж суди поступово розвертаються в бік людей — ходять чутки, що готується радикальна судова реформа, де суддів обиратимуть люди, як у цивілізованих країнах. І от замість того, щоб провести аудит, модернізацію, перейти на прозорі тарифи, оптимізувати витрати, інвестувати у мережі — тарифна банда вирішила піти простим шляхом: найняти рекетирів за 5 мільйонів, які міськрада Полтави за поданням Ямщикової виділила Водоканалу.Тільки Каплін і Співак мали сміливість проголосувати проти цього дерибану.Питання: керівництво області, правоохоронні органи, Ямщикова — ви взагалі збираєтеся реагувати? Чи й надалі закриватимете очі на розпил і рекет, за який ще й змусили платити самих полтавців? Хоча усім відомо що вони в долі і в темі.