Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)
Added 14 Jul 2024

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)

@dobrobutPoltava
Number of subscribers: 453
Photos: 735
Videos: 300
Links: 297
Description:
Спільнота для громадського батьківського контролю над роботою підприємства «Добробут» яке займається організацією дитячого харчування у нашому місті.
Source

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | Це — онука жінки, кіоск якої сьогодні демонтували. Гордість Полтави і ...

Telegram community logo - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) @dobrobutPoltava
188 Views/Reach 2025-04-15 16:15 Message №743
Це — онука жінки, кіоск якої сьогодні демонтували. Гордість Полтави і України. Досягнення: срібло на міжнародних змаганнях у Франції, звання майстра спорту. Вихованка школи Дерюгіної, зараз готується до Олімпіади. Бабуся з кіоску допомагала їй — зокрема, платила оренду за квартиру, давала на життя. Я не наполягаю на тому, що саме там має стояти кіоск із шаурмою. Скоріше ні. Але його можна було перенести як Кофішку в інше місце. Ця жінка — вдова, і ніхто з влади, зокрема пані Ямщикова, не запросив її на діалог, не запропонував альтернативу чи допомогу.Я переконаний: кожен, навіть найдрібніший підприємець у нашому місті — це скарб громади. Це сердечко Полтави, яке треба берегти, навчати, підтримувати, створювати можливості для розвитку і вбудовувати у систему підприємництва міста.А пані Ямщикова? Колись вона сама варила каву зовсім поруч у кафе яке їй подарували як і тій жіночці кіоск — прогоріла, залишилася з боргами перед людьми. Вадим Ямщиков торгував дудками на стадіоні «Ворскла», біляшами. Тепер — торгує посадою дружини, продаючи її молодість і нерви заради грошей та статусу. Торгує у кіоску під назвою «кабінет мера». Можливо, в них там якась внутрішня ненависть до людей — через те, що люди не люблять їх у відповідь. Це — біда.Я закликаю всіх: допоможімо цій маленькій полтавці та її бабусі! І — друге: сядьмо разом і знайдімо рішення для майже тисячі людей, які можуть втратити робочі місця цього року через знесення магазинів і кіосків. Треба зберегти кожного платника податків. Кіоскам потрібна альтернатива. Людей треба субсидувати та кредитувати, як у Вінниці, Харкові, інших містах. Людям — робота!