Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Добровольці Бучі
Added 14 Jul 2024

Добровольці Бучі

@dobrobatbucha
Number of subscribers: 1 222
Photos: 7,590
Videos: 2,240
Links: 6,630
Description:
Офіційний Telegram-канал Бучанського ДФТГ №1 Наші офіційні сторінки: 📌https://dobrobatbucha.org.ua 📌https://www.facebook.com/dobrobatbucha 📌instagram.com/dobrobatbucha https://www.tiktok.com/@dobrobatbucha.org.ua
Source

Добровольці Бучі | ️Хоча на запорізькому напрямку українські війська, скориставшись пробл...

Telegram community logo - Добровольці Бучі Добровольці Бучі @dobrobatbucha
232 Views/Reach 2026-02-18 04:50 Message №15840
❗️Хоча на запорізькому напрямку українські війська, скориставшись проблемами росіян зі Starlink, на певний час перехопили ініціативу, ситуація в районі на північ від Покровська залишається без суттєвих змін.Як пише Thorkill, підрозділи російського угруповання «Центр» продовжують там наступальні дії з метою витіснити українські сили за межі Покровської агломерації. Основну роль відіграють елементи 55-ї дивізії морської піхоти, які намагаються вклинитися в оборонні лінії 1-го корпусу НГУ «Азов» між Родинським і Білицьким. Бойові дії в районі Родинське — Білицьке відбуваються в майже повній інформаційній тиші. Обидві сторони вже два тижні не публікують звідти жодних відео. За DeepState Сили оборони ще утримують позиції в районі Затишок — Сухецьке на схід від залізниці Добропілля — Покровськ. Натомість непрямі дані супутникових знімків Sentinel свідчать, що українських військ там уже немає, пише ThorkillУ Родинському, за даними Thorkill, підрозділи 32-го полку НГУ, які підпорядковані 🍇 14-й бригаді «Червона Калина», утримують лише західні околиці міста — в районі заправної станції [поставив 📍 мітку]Натомість канал “Офіцер” 15 лютого писав, що росіяни фактично зайняли Родинське та навіть починають бігати по Білицькому. А вчора DeepState визнали відхід наших військ із Мирнограда.