Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Дніпрорудне - це Україна 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Дніпрорудне - це Україна 🇺🇦

@dniprorudne_ukraine
Number of subscribers: 855
Photos: 1,850
Videos: 748
Links: 395
Description:
Канал міста Дніпрорудне 🇺🇦

👥 Number of subscribers

855
Average/Day:: +1
Average/Week:: -6
Average/Month:: -13

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🤬 Окупанти вивозять кровозамінники з українських лікарень на фронт. В окупованих Скадовську, Мелітополі та Енергодарі росіяни вивозять з лікарень розчини для внутрішньовенного введення, які використовуються при крововтратах, шокових станах, операціях і лікуванні тяжких захворювань. Активісти руху Жовта Стрічка повідомляють, що колоїдні та кристалоїдні розчини і так надходять до лікарень у дуже обмеженій кількості, але за день-два ще й приїжджають російські військові та забирають майже всю партію. Ці препарати – Гелофузин, Волювен, Рінгера, Альбумін – життєво необхідні не лише пораненим, а й людям після операцій, пацієнтам у критичних станах, хворим зі зневодненням. Та тепер українці на ТОТ лишаються без них.‼️ Ця ситуація пов'язана з тим, що в росії не налагоджено власне виробництво кровозамінників. Їхні поранені масово гинуть від ран, які можна було б стабілізувати. Тож росіяни буквально грабують лікарні, лишаючи цивільних необхідних медикаментів.👉🏻 Не дамо росіянам нас знищити. Наш шлях – спротив усіма можливими способами. Пишіть нам у чат-бот "Разом"– підтримаємо і пояснимо, що робити.
Ще одна попівська ШаЛаВа - івченко татьяна, працює в оперблоці в Василівській ЦРЛ. Сучара дуже дружить з орками. Коли працює на зміні, штопає, то вітає 300-х сотих підерасів, як своїх рідних синочків. Сама з с.В. Криниця. Здає, здавала і буде здавати ця гидота людей, тих хто підтримує Україну, в кого діти, чоловіки служать в ЗСУ.  В селі В.Криниця пів села ця гнида здала ФСБ, а це більше двох десятків. Після допиту ФСБ люди потрапляли в підвал і над ними, наші продажні мінти знущалися. Розбирається в ФСБ,  орків всіх знає по іменах і добре розпізнає звання (чи сержант, чи офіцер). Наших тітанів (ЗСУ) називає зельонка. Що ця сука буде робити і як буде виправдовуватися як вона чекала Україну? На даний момент ця шалава проживає на колгоспній території з  вонючим болотним орком. Сина на початку війни відправила в Запоріжжя, де він і зараз проживає. Що ти сука будеш говорити своєму сину ?? Хочу, щоб  односельчани з с. В.Криниці знали хто їх родичів здав у ФСБ.  Стерво, ми рядом з Поповим, не за горами! Чекай!