Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Дніпро Аварійка
Added 06 Dec 2025

Дніпро Аварійка

@dniproavariyka
Number of subscribers: 162 997
Photos: 1,560
Videos: 429
Links: 15,800
Description:
Дніпро Аварійка Єдина диспетчерська служба. Планові/Аварійні Світло/Вода Чатбот аварійних бригад @Svetlo1_bot Повідомити про течію водопроводу @Netvodichki_bot Інші питання @Kot_dtek З приводу реклами @SanayaAnder
Source

Дніпро Аварійка | Офіційно. До уваги шановних дніпрян. Єдина гаряча лінія міста віднині ...

Telegram community logo - Дніпро Аварійка Дніпро Аварійка @dniproavariyka
49 400 Views/Reach 2026-02-04 11:08 Message №18244
Офіційно. До уваги шановних дніпрян. Єдина гаряча лінія міста віднині перейшла на зручний короткий номер — 1530. Усе вже відтестовано. Учора особисто трохи попрацював оператором та прийняв декілька дзвінків. Скептики можуть не повірити, утім серед моїх співрозмовниць була дуже активна голова ОСББ, котра пожалілася на зливову каналізацію у своєму дворі. Щоправда, вона спочатку подумала, що це розіграш, але потім таки впізнала мера за голосом. Тож, шановна Олено Миколаївно, принагідно ще раз передаю вам вітання, і прошу написати в коментарях, чи вирішили вашу проблему. А ви, любі земляки, будь ласка, зберігайте собі новий номер гарячої лінії та розповідайте про нього іншим. Дзвінки, як і раніше, безкоштовні.Бо кожне ваше конструктивне звернення допомагає робити наше Місто сильнішим. …Неофіційно. Я хотів би нагадати, що гаряча лінія Дніпра працює вже майже 10 років. Ми робили її ще на початку моєї першої каденції, і упродовж цього часу постійно її вдосконалювали. Щоб якомога швидше вирішувати проблеми містян. Цілодобовий режим роботи — за будь-яких умов, і новий короткий номер це наступний крок до вдосконалення.Та я просив би всіх пам’ятати, що гаряча лінія — це не «телефон довіри». Тож, за можливості, тобто без дійсно нагальної потреби, намагайтеся не перевантажувати операторів. Бо трапляються дні, коли вони приймають понад 900 (!) дзвінків на добу. І загалом, як і всі міські служби, працюють фактично на межі людських можливостей. Дякую за розуміння.