Source
Дніпропетровська обласна прокуратура | За збитки майже на 1 млн грн під час ремонту об’єкта теплопостачання н...
290 Views/Reach
2026-02-03 09:00
Message №7213
За збитки майже на 1 млн грн під час ремонту об’єкта теплопостачання на Дніпропетровщині судитимуть двох посадовцівПрокурори Жовтоводської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно начальника одного із відділів та майстра комунального підприємства в Кам’янському районі. Їх судитимуть за зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки та службове підроблення (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України).Встановлено, що під час поточного ремонту об’єкту теплопостачання посадові особи підробили службові документи та списали більший обсяг матеріалів, ніж був фактично використаний.Як наслідок, на вказаному об’єкті не замінили майже 200 труб, що спричинило збитків громаді на суму близько 1 млн грн.Досудове розслідування здійснювали слідчі ВП №5 Кам’янського РУП ГУНП в Дніпропетровській області.Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.