Уявіть дрібного крадія гаманця, який після свого злочину вирішив перевести бабусю через дорогу. Уявіть, що ви, знаючи, що він робив до того, аплодуєте йому за переведення бабусі через дорогу. Не будете апладувати? А чого? Це ж добра справа! А уявіть, що він не лише ту бабусю перевів, а ще й жартами їй настрій підіймав. Хоча гаманець не повернув.А тепер уявіть якогось абстрактного Вову, за плечима якого "Велике крадівництво" і зрив ракетної програми, Цемах і Вагнергейт, дике ігнорування люстрації і порушення Конституції, травневі шашлики та зрив мобілізації, зняття Залужного через ревнощі до рейтингу і спроба атакувати НАБУ та САП, щоб врятувати Міндіча та інших його друзів від отримання підозр у корупції, 3000 ракет до кінця 2025 року та блекаут в Москві, атака на свободу слова та переслідування опозиції, мовчання про вбивства військовослужбовців ТЦК та про бусифікацію через переляк втратити рейтинг, а ще мовчання про будинок в Династії, про Рустема Умерова і Міндіча та те, що його друзі і бізнес-паринери свотрили мафіозну систему в Україні, якій би позаздрив Янукович. А ще уявіть у цього Вови відсутність бажання стабілізувати фронт, відсутність бажання вирішити питання термінів служби, мобілізації та СЗЧ, але наявність бажання будувати дім в Династії. Уявили того Вову? І от після всього того уявіть, як цей Вова тролить рашистів в стилі конкурсу капітаів у Вищій лізі КВК у Маслякова, де той Вова не виграв жодного конкурсу капітанів. Уявили? Тоді можна посміятися чи потішитися. Бо це єдине що залишається. Як і тій бабусі, яку перевів через дорогу той, хто вкрав в неї гаманець.Припинення вогню, навіть тимчасове - це дуже добре. Навіть гібридне. Бо воно збереже чиїсь життя. Обмін полонених це дуже добре. І тут навіть не треба щось пояснювати. А от це перетворення Указів в черговий елемент системи "хоч поржемо", не є нормальним, хоча і сподобається багатьом. Бо при відсутності всього іншого суспільству пропонують хоч щось. І суспільство радіє...Цікаво, що про те, хто такий Вова для якого будують дім в "Дінастії" поряд з Андрієм, Міндічем та Чернишовим і з яких джерел гроші на ці будинки Володимир Зеленський не хоче коментувати. А що ж так? Чи тролити рашистів Вові безпечніше, ніж дати чесні відповіді на питання? Це риторичне питання, а значить відповідь ми і так знаємо...
❗️💛Люба спільното, кожен благочинець, який задонатить понад 1000 гривень на ремонт евакуаційних автомобілів для наших друзів військових медиків, що постійно рятують життя воїнів на передовій, обладнання (акуми, старлінк, антени-ретранслятори) для дронарів підрозділу Сил безпілотних систем, генератор з дистанційним запуском для воїнів 46 ОАеМБр ДШВ, одразу без розіграшу отримає гільзу 23 мм, розмальовану майстринями живопису, та шеврон однієї з бойових бригад, яким ми допомагаємо.❗️Після того, як зробили донат у понад 1000 грн, надішліть скрін сюди: @garrincha_7 і чудова гільза+шеврон поїдуть до Вас.🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/8St5XEHh6X💳Номер картки банки4874100026811599🌐 Paypal — [email protected]❗️💛А також, щоб взяти участь у розіграші подарунків від воїнів (мистецьки оздоблені великі гільзи, ідеальні для використання, як вази, гільзи+шеврони, патріотичні прикраси з натурального каміння, прапори з підписами та подяками воїнів), після того, як задонатили, поставте + в коментарях за посиланням ТУТ
Пам‘ятайте, що маленьких донатів не буває, кожна гривня є важливою. Коли після внеску ставите + в коментарях за посиланням ТУТ,
то з абсолютно будь-яким донатом берете участь у розіграші подарунків. Дякуємо всім за підтримку українського війська!❗️✅А хто має можливість та суперздібність закривати збори великими донатами в декілька тисяч за раз, просимо зробити це просто зараз! Автори всіх великих донатів обовʼязково отримають подарунки!🔺Маємо закрити збір вже завтра! Важливий внесок кожного!🇺🇦🗺Слава Україні! Слава ЗСУ!
❗️💛Люба спільното, кожен благочинець, який задонатить понад 1000 гривень на ремонт евакуаційних автомобілів для наших друзів військових медиків, що постійно рятують життя воїнів на передовій, обладнання (акуми, старлінк, антени-ретранслятори) для дронарів підрозділу Сил безпілотних систем, генератор з дистанційним запуском для воїнів 46 ОАеМБр ДШВ, одразу без розіграшу отримає гільзу 23 мм, розмальовану майстринями живопису, та шеврон однієї з бойових бригад, яким ми допомагаємо.❗️Після того, як зробили донат у понад 1000 грн, надішліть скрін сюди: @garrincha_7 і чудова гільза+шеврон поїдуть до Вас.🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/8St5XEHh6X💳Номер картки банки4874100026811599🌐 Paypal — [email protected]❗️💛А також, щоб взяти участь у розіграші подарунків від воїнів (мистецьки оздоблені великі гільзи, ідеальні для використання, як вази, гільзи+шеврони, патріотичні прикраси з натурального каміння, прапори з підписами та подяками воїнів), після того, як задонатили, поставте + в коментарях за посиланням ТУТ
Пам‘ятайте, що маленьких донатів не буває, кожна гривня є важливою. Коли після внеску ставите + в коментарях за посиланням ТУТ,
то з абсолютно будь-яким донатом берете участь у розіграші подарунків. Дякуємо всім за підтримку українського війська!❗️✅А хто має можливість та суперздібність закривати збори великими донатами в декілька тисяч за раз, просимо зробити це просто зараз! Автори всіх великих донатів обовʼязково отримають подарунки!🔺Маємо закрити збір вже до вихідних! Важливий внесок кожного!🇺🇦🗺Слава Україні! Слава ЗСУ!
Володимир Арʼєв:Вже всі зламали списи навколо ситуації з Fire Point? Тоді послухайте що я скажу. Я не збираюсь ніяким чином оцінювати коефіцієнт корисної дії вироблених озброєнь, це сфера експертів. Я не хочу сперечатися чи після всього потрібна націоналізація? Якось врятувати репутацію ВПК в очах партнерів точно доведеться. Не знаю чи зрозуміли це відповідальні особи у владі?Але головне в іншому. Виробництво зброї є надзвичайно делікатною сферою і вразливою. Так, вразливою. Дика конкуренція і вороги тільки й чекають приводу. Тож, давайте відверто - зараз привід був.Я кілька років повторюю - державне фінансування або під гарантії держави має бути цілковито чистим. Вибирати проєкти треба за якістю і поактичною затребуваністю. І це має відкритий для усіх учасників конкурс за участі і посадовців, і командирів, і партнерів. Та коли в процес розподілення державних коштів на оборонні проєкти влізає особа, у якої крім «друг і бізнес-партнер президента» ніяких посад і відповідальності немає - вразливість для проєкту гарантована. Підрив довіри до України, як партнера, теж.Тому повторю знову: система абсолютної влади обмежених людей, завдає великої шкоди Україні. Якщо їх не зупинити - то непоправної. Вимагаю від НАБУ і САП негайно діяти і показати, що немає недоторканих в питаннях боротьби з корупцією і тіньовим розподілом державних коштів.
Світлана Кащенко: Янукович теж крав. Безбожно. Існувала ціла «Сім’я», її члени віджимали майно у підприємців, дерибанили бюджет, фізично знищували опонентів.Але навіть вони виглядають майже безпорадними дітьми порівняно із зеленим організованим злочинним угрупуванням «Династія». Бо ті грабували Україну у мирний час, коли не лилася кров. І як тільки вона пролилася, вони втекли. Партія регіонів фактично розпалася вже наступного дня після втечі Януковича - її члени масово вийшли.Тобто у них був або страх, або якесь, нехай і викривлене, але сумління. Хто знає.Ці ж вилупки сатани з «Династії» крадуть у знекровленої країни й не можуть зупинитися. Вони так само фізично знищують опонентів або тих, хто не хоче ділитися. Їх викривали вже неодноразово… і що? Байдуже. Сюрла цеглиною, спускають на викривачів свору своїх пригодованих псів і далі продовжують свою чорну справу, ніби нічого не сталося.Вони не втечуть. У цих ницих, цинічних потвор немає ні страху, ні навіть натяку на сумління. Усі їхні дії спрямовані на збагачення за рахунок багатостраждальної, знекровленої України, за рахунок сотень тисяч загиблих, скалічених, бездомних. На збагачення і утримання влади за будь-яку ціну. Будь-яку. «Ми за ценой не пастаім». "Я етіх укрАінцев в рот @бал" - пам'ятаєте? Це з перших плівок, це зеленський так сказав.З пуйловським кооперативом «Озеро», взагалі, пряма паралель у всьому: жага до збагачення будь-якою ціною, розкрадання власної країни, люта ненависть до власного народу і прагнення вічної влади навіть ціною крові мільйонів.І це все знають наші союзники, адже саме вони фінансують НАБУ і САП і саме їм ці антикорупційні органи звітують першими.І після всього цього потоку страшної, викривальної правди про найзлочиннішу та найцинічнішу владу в Україні її пахан вкотре робить сюрло цеглиною й їде з протягнутою рукою по світу, наспівуючи «у Курскава вакзала…» — так само, як колись воно знущалося з виступу Порошенка в ООН, пустивши супроводом цю пацакську дебільну пісеньку.Яке ж воно огидне. До нудоти. До блювоти.А був би Порох… Як днями замріяно сказала мені одна колишня прихильниця Зеленського… А був би Порох, моя люба колишня прихильнице зеленського, ми вже були б у НАТО і завершували процедуру вступу в ЄС. Не було б повномасштабної війни, а той локальний, законсервований конфлікт в ОРДЛО вирішився б введенням миротворчого контингенту по лінії розмежування, як і планувалося у 2019 році після саміту НАТО в червні, та поступовою демілітаризацією цих тимчасово окупованих районів. На той саміт Зеленський не поїхав, назвавшись «неготовим», хоча насправді він просто не для того був поставлений на посаду президента.І всі були б живі. І території залишалися б українськими. І Асканія-Нова, і Каховське водосховище, і Азовське море — все було б в Україні.Що ж ви наробили…А тепер довічно сидіть у крові загиблих і в лайні вашого «найвеличнішого» злодія сучасності. А він далі буде пи@дИти і пи@дІти, його і далі викриватимуть, ми дізнаватимемося все нові і все страшніші підтвердження його і його шобли страшних злочинів, але, як під наркозом, нічого не зможемо зробити, бо війна, бо безкінечний військовий стан, бо вічний президент, бо недоторканність… От так… Здобули так здобули. Ржіть. ТЄ.
#БлогерКлубСенсПавло Нусс: Коли на "плівках Міндіча" з'явився "Вова":Лачен мовчитьГордон мовчитьЧмут мовчитьСтерненко мовчитьПодоляк мовчитьПритула мовчитьКарась мовчитьДикий мовчитьПетров мовчитьІванов мовчитьЛещенко мовчитьСпитав Грок:Проаналізуйте, будь ласка.Відповідь: За останні 48 годин (1–3 травня 2026) — так, більшість справді мовчить або майже не реагує публічно.Актуальна картина (на момент пошуку):• Стерненко — раніше коментував плівки Міндіча (був досить критичним), але за останні 2 дні нових гучних заяв саме по свіжому витоку не було.• Притула — аналогічно: раніше реагував жорстко, але останні 48 годин — тиша.• Чмут — практично повна тиша.• Лачен, Гордон, Подоляк, Карась, Дикий, Лещенко — мовчать або роблять дуже загальні/нейтральні пости без прямої реакції на «Вову» та свіжий витік.Мем у цьому сенсі доволі точний саме щодо останніх 48 годин — публічної жорсткої реакції від більшості перелічених людей майже немає. Це помічають багато хто в мережі і саме тому мем так розлетівся.Висновок:Так, за останні два дні більшість із перелічених дійсно мовчить щодо найсвіжішої порції плівок. Факт мовчання очевидний і став предметом мемів.Ростислав Павленко:Адепти влади прокинулись і намагаються довести нам «шкідливість» корупційного міндіч-скандалу шляхом відвертання уваги на Fire Point. Мовляв, начебто зірвали європейський проект «Фрея», який уже 2027 року мав запуститись, а тепер от зустріч не відбулась.Гарна спроба, але не зараховано.По відкритих джерелах можна побачити лише плани про плани. Але якщо насправді «мега гіпер проект» можна зірвати публікацією в медіа - значить, не такий він уже мега і гіпер. Бо з погодженими і тим більше запущеними в серію проектами воно так не працює. Попробуйте з допомогою медіа зірвати виробництво, скажімо, морських дронів. Чи існуючих ракет. Отож.Тож або це просто підбір не повʼязаних між собою подій, або міндічі щось зірвали, перед тим наобіцявши європейцям «міліард гігаватт дерев», а тепер намагаються все спихнути на НАБУ і розголос.Якщо проект справді існує, і ви в ньому - то дайте відповіді на питання суспільства, вичістіть корупцію, і реалізовуйте. Воно працює так. Час, навіть за вашою версією подій, є.До того ж, скандал не обмежується і не вичерпується Fire Point. А корупція в енергетиці? А Сенс-Єрмак-банк? А виплати депутатам? А інші оборудки в оборонці? А призначення чи непризначення міністрів на догоду своїм бізнес-партнерам?..Щоб репутація України більше не страждала від викриття правди про правлячу «Династію» - то цю династію треба від влади усунути. Відповідно до Конституції. І хай кожен робить своє. Президент - очолює ставку, коаліція єдності в парламенті - приймає закони, професійний уряд - реалізовує програму дій. Тоді і «Фрею», і інші проекти можна буде втілити в житті, а не на екраніПідписуйся, тут ще жорсткіше https://www.youtube.com/@Chekalkyn
#БлогерКлубСенс4ittter:Фьодоров купив яхту по державній програмі ЄЯхта, Маліна купила собі авто по програмі ЄМерседес, і кооператив Династія побудував будинки по програмі ЄБудинок.Kit_Sirko:А Микола отримав ділянку по державній програмі є_цвинтар.Запитав у Грок:Чи дійсно міністр оборони Федоров купив нещодавно яхту? Відповідь: Так, це виглядає правдою.Документ, який ви надіслали — це офіційний французький сертифікат реєстрації яхти (Certificat d’Enregistrement d’un Navire de Plaisance) під назвою VERTIGE (Tankoa S501, 2017 року, ~50 метрів).Ключові факти з документа та новин:• Співвласники: • Компанія CENTRALEASE (50%) • ANASTASIA FEDOROVA (50%, громадянство Україна)• Яхта зареєстрована під французьким прапором (French flag), порт реєстрації — Saint-Raphaël.• Це саме та яхта, про яку днями (кінець квітня 2026) писали російські ЗМІ (ТАСС, Lenta.ru, РГ тощо): дружина міністра оборони України Михайла Федорова — Анастасія Федорова — стала співвласницею супер’яхти вартістю близько 26 млн євро. (!)Яхта належить до моделі Tankoa S501 (2017 року випуску). Це досить велика супер’яхта (~50 м).Документ виданий 08.04.2026 і дійсний до 2036 року. Посилання на перевірку на французькому урядовому сайті там є.КонтекстМихайло Федоров — чинний міністр оборони України (призначений на початку 2026). Інформація про яхту на дружину з’явилася в російських джерелах і швидко розійшлася.Українська сторона наразі не коментувала публічно (станом на останні дані), але сам документ виглядає автентичним і збігається з описами в новинах.Це класична ситуація з конфліктом інтересів для високопосадовця під час війни.Підписуйся, тут ще жорсткіше https://www.youtube.com/@Chekalkyn
📣 Це просто якийсь безкінечний блядсько-адський треш! Знову вирвано з контексту? Знову «незрозумілі плівки, аби підставити Лідера Світу?Прослухала відео Железняка з новою порцією «плівок міндіча».От прямо хочеться когось з виборців зєлємскага ̷з̷а̷ ̷г̷о̷р̷л̷я̷н̷к̷у̷ ̷п̷о̷т̷р̷и̷м̷а̷т̷и̷ запитати: - Як вам той факт, що призначення ключових посад в Україні обговорюють-перетирають ось ці зайди? Хто вони такі? Хто надав їм повноваження? Чому доля величезної країни залежить від цих… цих…Зацініть рівень спілкування - від словникового запасу і до уміння формулювати думки. Дегенерати. Країною керують зелено-криваві дегенерати.Володимире Олександровичу, може, вас треба палицею поштрикати? Ви збираєтеся взагалі давати зворотній звʼязок суспільству, яке перетворили у піддослідний матеріал для своїх подільників?До речі, хто той «невідомий Вова», який зараз наживається на війні? Хто той клятий барига, який досі, мабуть, з обома руками?- Отакий ви головнокомандувач, - кричали ви колись Порошенку. Ну, ви ж не такий, правда? Ви того «невідомого Вову» не помилуєте за скоєне, правда?⤵️⤵️⤵️https://youtu.be/GFnaLijpO1Q?si=tEZz78oUl43WH9Cm
📣 Ніна Лєва:Ніякий не лох Вова. Він ворог. Зрозуміло, чому Вова не виділяв з самого початку необхідні гроші на фінансування армії та виробництво зброї. Зрозуміло, чому на фронт поставляли не вибухаючи міни. Зрозуміло, чому кастингове агентство Вова фінансував в першу чергу і знищував реальних виробників зброї та ракет одразу з 19-го року. Він не по тупості призначав баканова, хомчака, умєрова на вагомі для оборони посади. Він целіспрямовано знищував Україну. Знищував так, щоб тупе населення його клоунаду приймало за потужну працю на захист України! Вечірні відосики, говномарафон, образ втомленого борця з Заходом за гроші на оборону. Україна плакала від крові і болю, а блазень без совісті та емпатії грав роль потужного батька нації, кидаючи патріотів за ґрати. Він міняв фахових генералів на вірних йому. Корупція набувала неймовірних масштабів. Блазень призначив «виховні» санкції проти Петра Порошенка!!! Блазень знищував демократію, свободу слова, дипломатію, перетворював мобілізацію на знущання так, щоб ідіоти приймали знищення України на потужно-незламну боротьбу з окупантами. Блазень постійно запускав фейки як Порошенко здав Крим і міняв заклики до Перемоги на розповіді як клятий Захід хоче віддати окуповані території путіну. Блазню достатньо для безстрокового президентства безправне населення і маєтки «Дінастія».Оман, дерибан….. Ми ж так і не знаємо про що він домовився з патрушевим в Омані.
Тамара Горіха Зерня:Шукаючи хату в селі, надивилася на оголошення з нерухомості на Київщині.Корупційні маєтки завжди видно. Щось таке, побудоване за дурні гроші, потім покинуте на середині оздоблення, дорого-багато, матраци, накриті целофаном, мармур і арки, набірний паркет з ганчірками від будівельників по кутках, оранжереї як у ботанічному саду з немитими вікнами і рахітними пальмами...Накручене похапцем, необжите, занедбане на місяці і роки, продається терміново з надією привернути увагу наступників на корупційних посадах, але ці наступники чи то бояться світитися у скандальних кооперативах, чи то хочуть будувати свої... А скільки історій від будівельників я чула про такі забудови... Будівельники як перекладачі, вони теж бачать набагато більше, ніж здається, і на них теж ніхто не звертає уваги. У цих маєтках живе самотність. Там ніколи не буде радості, не буде затишку, щирого дитячого сміху. Там не буде кількох поколінь під одним дахом, не буде боротьби за краще місце на дивані, щоб усім разом подивитися кіно. Там ніхто не наспівує, готуючи сніданок, там не вішають годівнички для птахів, зроблені своїми руками, а на холодильнику не пришпилюють милі записки і малюнки. У такий дім не забіжить сусідка і не принесе домашні яйця чи зайву розсаду помідорів. Господарі не вирушать зрання на рибалку подалі від дружин і не підуть одне до одного помагати з пасікою чи спиляти стару грушу.Тут нема руху, нема тієї розслабленості і насолоди, яку дає чесна праця і чисте сумління. Книжок, до речі, теж нема.І от заради цього, заради цих порожніх мавзолеїв була віддана на розтерзання Україна, були зраджені і продані люди, залишені на смерть і страждання.Ні за що, заради басейнів, у яких ніхто ніколи не покупається.