Source
Djinni (/◔ ◡ ◔)/ | Пост-мортемО 23:50 в четвер ми публікували реліз, над яким працювали б...
19 500 Views/Reach
2025-06-30 06:14
Message №1769
Пост-мортемО 23:50 в четвер ми публікували реліз, над яким працювали біля місяця і який мав зробити роботу з резюме більш зручною та безпечною для кандидатів.Були певні проблеми під час деплою, але о 2 ночі виглядало так, що все піднялось і працює і команда пішла спати.Проблеми почалися зранку пʼятниці.Наш скрипт видалив 300 тис "outdated" файлів з резюме, але деякі з них були насправді у використанні і через особливості NFS volume коли почався робочий день всі ці 404 запити спрацювали як DDOS сайту.Ми пробували різні варіанти, щоб повернути базу резюме і наш файловий storage до працюючого стану, але врешті решт нам довелось піднімати бекап за 1 червня.Як наслідок Джин не працював майже весь робочий день пʼятниці і ми втратили всі резюме, які кандидати завантажили у червні. ;/Жахливий експеріенс.Іронія в тому, що мета цього релізу була зробити роботу з резюме більш безпечною і зручною.Ніхто не переживає більше, ніж розробники, які цей реліз готували. Підтримайте їх сердечком, будь ласка, їм це потрібно.