Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - діти інженерів
Added 14 Jul 2024

діти інженерів

@dity_inzheneriv
Number of subscribers: 1 145
Photos: 160
Videos: 23
Links: 104

👥 Number of subscribers

1 145
Average/Day:: +3
Average/Week:: 0
Average/Month:: +2

📊 Messages per Day

0.3
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,020 26-06-10 14:45
Корочі. По виборах в РГК НАБУ.Чорти скорочують відрив від нашої коаліції. Справжні чорти, оті самі з общаком з АРМИ. І прочі ноунейм тіпи, агітації яких навіть не видно. Як ви розумієте ноунеймам все пофіг, і зрозуміло навіщо вони всі туди йдуть. І це ніякі не активісти, а тупо якісь рішали.Тому ті хто не ще не проголосував, голосуйте.✔️ Список кандидатів:1 АКСЬОНОВ Михайло2 БЄГЛЄЦОВА Юлія 3 БІЛИЙ Михайло 6 ВАХНЕНКО Дмитро7 ГАВРИЛЮК Юлія 14 КАЛЬНИЦЬКА Юлія 23 МИКИТЮК Антон 26 МОСКВІТІН Ігор 30 ПІВНЕНКО Володимир 32 ПРУДКОВСЬКИХ Віктор 37 ТРЕГУБ Олена 40 ЧИЖМАРЬ Василь42 ШАРГОРОДСЬКИЙ Володимир 43 ШВЕЦЬ Антон 44 ШТАНКОВ МикитаЯк проголосувати – покрокова інструкція (це не довго):1. Перейдіть за посиланням https://voting.nabu.gov.ua/2. У вкладці «Кандидати» ознайомтеся з кандидатами3. Натисніть кнопку «Розпочати голосування».4. Ознайомтеся та підтвердіть згоду, поставивши галочки у відповідні блоки. Після цього натисніть «Увійти через ID.GOV.UA»5. Оберіть зручний спосіб авторизації.6 При використанні BankID, оберіть зі списку банк.7. Перевірте коректність даних та натисніть кнопку «Продовжити».8. Оберіть 15 кандидатів та натисніть кнопку «Проголосувати».Нагадую номери кандидатів, яких прошу підтримати:1,2, 3, 6, 7, 14, 23, 26, 30, 32, 37, 40, 42, 43, 44І не забувайте написати + в каментах після голосування, ну і звісно зробити лайк та репост цього поста.
👁 1,400 26-04-06 09:28
Серце зігрівається, бо діти інженерів ступають з нами на Шлях, якого не було – разом з улюбленими хітами і новими піснями!❤️‍🔥Їхній перший великий виступ відбувся на Main Stage Faine Misto 2023. І зараз, після майже року творчої паузи, діти інженерів розпочинають нову главу – знову з файно-ірраціональною сімʼєю!діти інженерів: «Любі Файні Люди, саме завдяки вам ми колись отримали летальну дозу натхнення, щоб знайти сили повернутися знову до музики.Дякуємо вам за те, що підтримували нас і українську культуру в ці нелегкі часи!Ми дуже скучили за вами і неймовірно раді повідомити, що повертаємось у світ музики.Зустрічайте нас на Файному Місті 2026, де ми окрім хітів зіграємо щось нове!😉»В часи повномасштабної війни вони стали голосом покоління, яке попри всі рубці й прогнози погоди залишається принциповим, вірним собі та своєму шляху.Бо байдужість убиває без ножа.Бо шістсот три (603 700 км²) – назавжди. 🪐 02.08 | неділя | Main Stage🎫 Квитки на Faine Misto 2026: Шлях, Якого Не Було100% зібраних коштів буде спрямовано на закупівлю дронів-перехоплювачів для 12-ї БрСП «Азов» НГУ в рамках збору «Звуковий барʼєр». Підсилити збір 🇺🇦
👁 1,720 25-07-08 10:21
Офіс “рятує” своїх? 🤬 Чому уряд не призначив нового директора БЕБТе, що відбулося вчора ввечері – плювок в лице нашим міжнародним партнерам і яма для нас самих. Уряд відмовився призначати !нарешті! обраного голову Бюро економічної безпеки, детектива НАБУ Олександра Цивінського. І закликав комісію “повторно подати не більше двох кандидатур, які відповідатимуть усім встановленим вимогам”. Так, може, одразу одну, “найбільш підходящу”? 😐Здається, Цивінський виявився аж надто незручним. Зокрема, це він вів гучну операцію «Чисте місто», а до того справу про «рюкзаки Авакова». Отак диви – і ще й БЕБ візьметься за наближених до Офісу… Невигідно ж.❗️Через 48 годин – велика міжнародна конференція з відновлення України в Римі. Там буде і МВФ, і представники ЄС, і український уряд. Доведеться просити грошей, вдавати, що Україні можна довіряти. От тільки партнери бачать і розуміють "мутки" навколо посади голови БЕБ. А чи розуміє Офіс, що копає яму для України, "рятуючи шкури своїх"?👉 Просимо про максимальний розголос: https://youtu.be/OPhQDd2lGbg?si=kc7vIz06qjGWC2Eg
👁 2,200 25-06-25 13:00
Що буде даліДрузі, привіт!Пішов 2й місяць з нашого останнього концерту, вирішив трохи описати наше найближче майбутнє.Ми не втрачаємо надії, що колись знову повернемось до справ гурту, щоб дати концерт або записати трек (чи навіть альбом). Але до цього поки надто далеко, тож поділюся іншими деталями, які вважаю важливими.Наш потік творчості не закінчується. Ми плануємо брати участь у інших проектах і розвиватись.Наш барабанщик, Павлік Сафонов, розпочав парний проект зі своєю дружиною Анєю під назвою "Нащо вони це роблять". Також він незмінний барабанщик у Alice Change. Про всі його пригоди можна дізнатись з його телеграм каналу.Наша Саша - займається роботою і шукає натхнення. А поки шукає, можете підписатись на її інсту.Діма Соляник (гітарист) - креативна людина, на творіння якої я чекаю з 2017 року. Діма робить дуже цікавий меланхолійний рок (саме він робив аранжування на пісню Життя 2.0), і я дуже хотів би почути інші його пісні. Сподіваюсь, він знайде на це час і ресурси.А я (Сергій, бас-гітарист) не зважаючи на військову службу планую розпочати свій проект, у доволі нетиповому жанрі. Якщо цікаво поспостерігати за цим, деталі буду викладати в свій ТГ-канал разом із постами про музику та інші цікаві мені речі.І звісно ж, ми будемо регулярно продовжувати підтримувати військові підрозділи нашими зборами. Нас не було б, якби не ЗСУ. Нас не стане, якщо не стане ЗСУ.