Source
Перший Гігават | Укргідроенерго» збудує ВЕС на 150 МВт. Проект по УЗЕ – на етапі тендер...
810 Views/Reach
2026-06-15 06:48
Message №966
💨🔋«Укргідроенерго» збудує ВЕС на 150 МВт. Проект по УЗЕ – на етапі тендеруУ подкасті «Говори по справах» гендиректор Укргідроенерго Богдан Сухецький розповів:- «Батарейки будуть у нас стояти на всіх станціях. Ми зараз на стадії тендера і відбору виконавця». Проект на 200 МВт. - «У стадії підготовки проекту вітру на 150 МВт». Дивляться, на яких станціях (ще) поставити ВЕС.- Проект по сонцю зупинили, бо через перепади споживання «не дуже ефективно».- «Був проект по водороду. З точки зору військових ризиків, він вибуховий. Тому поки поки зупинили».- ГАЕС ефективніше за УЗЕ в перспективі. По КПД «батарейка» дає кращий ефект, але із врахуванням кількості циклів, ситуація інша.- «Якщо б була розвинена система малих атомних реакторів, то перше, за що б я вболівав, це поставити і прив'язати до гідрогенерації малий атомний реактор. Ми маємо для цього все. І охолодження, і захист, і видача потужності, і площадки».⚡️ «АК Трейд Груп»: послуи балансування і агрегації для виробників електроенергії#ВЕС #УЗЕ #ММР