Source
Дизрайтер | 48Support або assault?керувати чи підтримувати?До 3 курсу університету...
495 Views/Reach
2024-07-27 09:17
Message №296
48Support або assault?керувати чи підтримувати?До 3 курсу університету я багато грав в онлайн-ігри: Dota, Team Fortress 2, Counter-Strike, World of Warcraft. Знаєте, від чого я кайфував найбільше? Від можливості бути "сапортером": лікувати інших гравців в команді, підтримувати їх вогнем, ділитися зброєю та відписувати «дякую» за найменшу позитивну інтеракцію. Та мені зовсім не подобалося вести команду чи приймати рішення типу «йдемо в цю арку чи в ту?». Зазвичай я приймав невдалі рішення і через мене команда швидко програвала. Виявилося, що мої ігрові вподобання перейшли у мою роботу. Зараз мені найбільш комфортно працювати на підсилення команди, будувати всередині атмосферу довіри та фану, підкручувати та покращувати наявні процеси, підключатися до процесів інших людей. Та працювати ком’юніті-менеджером без «менеджерської» складової неможливо (особливо якщо відділ ком’юніті-менеджмента складається з однією людини 🥹). Змушений вчитися приймати рішення, управляти командою, проявляти ініціативу та оцінювати ризики. Всі управлінські рішення приймаю через великий внутрішній спротив. Цікаво спостерігати, відмічаю це як свою зону росту.А що вам більш комфортно: підтримувати та виправляти, чи управляти та приймати рішення? І чи можна взагалі розділити ці два формати роботи?