Source
Духовний розвиток🙏 | Для мене бог — це не істота, а присутність, це переживання, а не те, щ...
217 Views/Reach
2026-03-12 13:05
Message №5363
Для мене бог — це не істота, а присутність, це переживання, а не те, що знаходиться поза вами. Не можна молитися богу, бо нема кому молитися. Людині давно пора подорослішати, безглуздо ставати на коліна, підіймати руки і голову до неба, щоб знайти божественне. Краще заплющити очі і зазирнути всередину, а не на небо, хай на небо дивляться астрономи, астрологи, фізики, це їхня робота.Для релігійної людини основою є звернення всередину, звернення до неба не допоможе. Дивіться всередину, шукайте всередині, і коли наблизишся до центру своєї свідомості, з подивом виявиш неймовірну присутність, присутність вічного світла, присутність вічного екстазу. Для мене це є божественне. Виявивши це в собі самому, знатимеш, що це є в кожній істоті, не тільки в людях, а й у тваринах, птахах, деревах, горах.Все повно божественного, все суще створене з речовини, ім'я якому божественне. Немає матерії та свідомості – це все одна енергія. Різні концентрації однієї й тієї енергії, різні прояви однієї й тієї енергії. Але спочатку треба знайти її в самому собі, тільки тоді її знайдеш усюди.♾ ОШО ओशो OSHO