Source
Діалог.ТУТ | Ви помітили, що цього року на Пасху в наших храмах було ще більше люде...
2 600 Views/Reach
2025-05-02 14:25
Message №1909
Ви помітили, що цього року на Пасху в наших храмах було ще більше людей?🙄«Ще протягом минулої зими, і особливо в період цього Великого посту, я помітив у храмі чимало нових людей.“Новенькі” чітко усвідомлювали, яку саме конфесію наш храм представляв. Люди різні за віком, але переважно молоді, з розумними і досить виваженими думками, бажанням мислити самостійно і критично, потребою в Церкві зустріти Істину.Одні приходили в наш храм подивитися, інші — помолитися. Хтось — поговорити, а хтось — послухати. Ті допомогти, а ось ті — поспостерігати. Але, як правило, всі знову й знову поверталися, а потім… займали чергу до Сповіді, а там вже й поспішали до Святого Причастя Тіла і Крові Христових.Можна було б ці спостереження не узагальнювати, але знайомі мені священники розповідали те ж саме…»***Людей, які шукають Христа, ніколи не було і, напевне, не буде багато. Але дивує, що попри три роки активного «духовного фронту» проти УПЦ, наші храми не порожніють, а навпаки.І цього року на Пасху прийшло набагато більше вірян, ніж минулого і позаминулого.Ставте 💯, якщо теж це помітили.А причини цього досить зважено розібрав протоієрей Володимир Ровінський. Рівно 2 роки цьому тексту, і сьогодні він знову на Діалог.ТУТ.