Source
Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренером100+1% Достовірний прогноз.Події переговорного процес...
446 Views/Reach
2025-08-19 07:53
Message №633
#діалог_з_тренером100+1% Достовірний прогноз.Події переговорного процесу розвиваються настільки стрімко, а коментарі експертів настільки протилежні, що я вирішив, що ми заслуговуємо на реально достовірний прогноз.Прошу сприймати його максимально серйозно, бо його вірогідність перевищує 100%, за виключенням ситуації, якщо прогноз не справдиться.Отже, що ми маємо в підсумку (бо підсумки обов’язково треба підбивати до завершення всіх подій).Скоро відбудуться двосторонні переговори між Україною і країною-терористкою. Якщо ж щось піде не так, то перемовини не відбудуться. Це точно.Там перемовники мають дістатись згоди по ключовим питанням і є велика вирогідність, що не дістануться, та це і не важливо, бо важливим фактором стане те, в чому приїде Зеленський, або прилетить, що також не виключено.Після того, відбудуться тристоронні перемовини, де ключовою фігурою стане Трамп, та він може допомогти в перемовинах або нам, або не нам, або не допомогти.На цьому етапі важлива позиція Європи, чим більше занепокоєння вони будуть висловлювати, тим безпечніше стане нам під час обстрілів. які навряд припиняться до заключення угоди.Угода може бути заключена в найближчий час, якщо не відтермінується на невизначений.Будут торгуватись, територіями, НАТОм, мовою і скоріше за все сторгуються, якщо хтось не відмовиться, та якщо таки відмовиться, то з великою ймовірністю не сторгуються.То що робити спитаєте ви? і я відповім. Планувати зимовий відпочинок, бо він має бути обов’язково спланований на випадок вдалих перемовин, бо планування - наше все. Літній відпочинок в Криму можна планувати, як резервний варіант, на випадок вдалого розвитку подій, без прив’язки до часу, тобто на 26, чи 27, чи 28, чи 29,чи 30 рік, або пізніше. Не факт, що ви туда поїдете, бо плани - наше все.Отже так, чи інакше все буде добре, … колись… якщо доживем. Якщо не доживем, то все рівно буде добре. але не за нашого життя.Якщо ви дочитали до цього моменту вітаю, ви маєте стійку психіку, бо я “зварився” поки писав.Якщо посміхнулись, вітаю у вас розвинене почуття гумору та критичне мислення.Якщо сприйняли серйозно - перейдіть на сторінку Гордона, там буде більше подібного контенту. (інформація на правах реклами, без монетизації).Бонусом прогноз погоди на найближчий рік.Буде сонячно, інколи похмуро, часом дощитиме а згодом піде сніг, коли сніг, то буде холодно, бо якщо тепло, то він розтане. Будуть моменти, коли спекотно, та якийсь період знову холодно.Тепер живіть з усією цією інформацією.Якщо якийсь пункт потребує уточнення - пишіть