Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Думки з війни Діалог з тренером
Added 14 Jul 2024

Думки з війни Діалог з тренером

@dialog_z_trenerom
Number of subscribers: 787
Photos: 259
Videos: 41
Links: 107
Description:
Цей канал був створений, щоб говорити про спорт та виховання. Але в Україні війна і я вимикнув режим "тренер" та увімкнув "військовий" Тож говоримо про те, як бути корисним для Перемоги, а також, як підтримувати та триматись.
Source

Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренеромПродовжуємо рубрику #абетка_націоналіста і сьогодні ч...

#діалог_з_тренеромПродовжуємо рубрику #абетка_націоналіста і сьогодні чергова літера “Н” та знову три слова які є базовими.Перші два слова, ті, з яких напевно варто було б розпочати абетку. “НАЦІЯ” та “НАРОД”.В розумінні важливості цих понять закладені підгрунтя національної ідеї, а в шляху еволюції спільноти від народу до Нації залежить саме існування національної Держави.Тож, за визначенням НАРОД - спільнота, яка об’єднана спільною історією, традиціями, культурою, мовою (не завжди) та ментальністю.Якщо ж говорити про НАЦІЮ, то це вищий рівень розвитку народу, коли крім перелічених вище факторів присутня політична воля до самостійного державного життя, а також (що на мій погляд є ключовим) - дієвість.Народ не маючи власної держави буде залишатись народом, задовільняючись базовими потребами, Нація завжди буде не тільки прагнути мати власну державу, а і боротись за неї та чинити опір тим, хто зазіхає на право державності.Чи мали ми сформовану українську націю в сучасній історії кінця минулого, початку цього століття, протягом років незалежності? Ні! Ми мали пасіонарну частку націоналістів, які намагались виборювати права українців в Україні, бо отримавши юридичну НЕЗАЛЕЖНІСТЬ (ще слово на літеру “Н”) ми лишались залежними від “сусідів”.З початком війни НАРОД об'єднала спільна небезпека втрати НЕЗАЛЕЖНОСТІ і ми бачимо потужні процеси формування Української НАЦІЇ, навіть, коли це відбувається не усвідомлено.Тут якнайкраще підходить вислів Євгена Коновальця «У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю».Коли ми говоримо про НАЦІЮ, як ланцюжок “І мертвих і живих і ненароджених”, то маємо усвідомлювати відповідальність перед тими, кого вже немає і хто поклав власні життя за нашу Свободу. Та ще більшу відповідальність перед тими ненародженими, бо саме від нашої сьогоднішньої боротьби залежить чи народяться вони вільними людьми Незалежної Держави, чи рабами (навіть не усвідомлюючи цього) та взагалі чи народяться…Коли ж вам кажуть, що НЕЗАЛЕЖНІСТЬ нам хтось подарував в 1991 році, просто згадайте про “... ганьбу неволі, потоптану честь, глум катів Твоїх, невинну кров помордованих під Базаром, Крутами, Кінґірі і Воркуті, геройську смерть героїв Української Нації, Української Національної Революції — полковника Євгена Коновальця, Басарабової, Головінського, Шухевича, Бандери та славну смерть Данилишина і Біласа, і тисяч інших незнаних нам, що їх кості порозкидані, або тайком загребані…”