Source
Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренром Про конвертацію та ПОХ.їзм. Я знаю, що багатьом це не...
956 Views/Reach
2025-04-05 11:57
Message №503
#діалог_з_тренром Про конвертацію та ПОХ.їзм. Я знаю, що багатьом це не сподобається, але напишу. Рашка свідомо обстрілює житлові квартали цивільних міст - це факт беззаперечний. як і те, що вони усвідомлюють, відсутність наслідків для себе. А що ми? Агресуємо, що світова спільнота не реагує? Так їм глибоко ПОХ.А що нас в цьому дивує?Для них все це дуже далеко і безпосередньо не торкається. А що ми? Ставимо свічки. Намалювали купу жалісних картинок про Кривий Ріг. Обіцяємо помститись та посилаємо прокльони? Серйозно? Це ж показує, що нам також ПОХ.Не подобається? Поясню. Якщо після всього цього жаху, ви не пішли до ТЦК, чи рекрут-центру, або якщо ви не в’їб.али шалену купу грошей донатами своїм знайомим військовим, не розповідайте, що вам не ПОХ. Тим, хто втратив своїх близьких, пох на свічки та картинки в соціальних мережах, вони туда не заходять, їм треба поховати найдорожчих. То для чого все це?Конвертуйте свою лють, біль, розпач, співчуття в ДІЇ а не картинки. Інакше “вони” прийдуть до вас… ТАК працює війна з рашкою.