Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Думки з війни Діалог з тренером
Added 14 Jul 2024

Думки з війни Діалог з тренером

@dialog_z_trenerom
Number of subscribers: 787
Photos: 259
Videos: 41
Links: 107
Description:
Цей канал був створений, щоб говорити про спорт та виховання. Але в Україні війна і я вимикнув режим "тренер" та увімкнув "військовий" Тож говоримо про те, як бути корисним для Перемоги, а також, як підтримувати та триматись.
Source

Думки з війни Діалог з тренером | діалог_з_тренером"Сильний завжди правий." Отто Фон БісмаркХотів би пос...

#діалог_з_тренером"Сильний завжди правий." Отто Фон БісмаркХотів би поставити знак питання, але все, що відбувається навколо лише підтверджує цю тезу.Якщо хтось досі не зрозумів, ця війна ВЖЕ змінила світовий порядок і продовжує наполегливо це робити. Світ занепокоїно за цим спостерігає.Про що я?Одна країна нападає на іншу, лише тому, що вважає, що має право вирішувати кому і як жити і має сили на цей вплив. Що в цьому випадку роблять всі інші (так звані) світові лідери? Їх же багато і вони могли б поставити “на місце” агресора.Вірно, вони стурбовано спостерігають і інколи (щоб заспокоїти свою совість (чи що там в них беспокійне) надають допомогу тим на кого напали.Але ж “сильний агресор” не збирається зупинятись і ті, хто допомагав розуміють, що можуть опинитись в зоні ризику. Що вони робитимуть? Можливо об’єднаються, що дати тягла дикунам?Ні. Вони намагаються домовитись з агресором.На його умовах.Нехтуючи інтересами (втраченими територіями, життями, ресурсами) того на кого напали.(бо про хокей домовитись простіше)І це була б цікавенька дивна історія, якби не два мінуси…1.Саме ми в середині цієї історії, тож вигрібаємо за всіх.2.Створюється прецедент, коли одна країна може спокійно відбирати в іншої те, що їй заманеться, лише на підставі того, що вона сильніша.Та навіть тут є один плюс (звісно, якщо ми його не проґавимо.Ми стаємо сильнішими і маємо стати сильними.Не для того, щоб в когось щось відбирати, а щоб не віддавати свого в майбутньому.Але то вже зовсім інша історія.Далі буде.