Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - НОТИ DI PIANO🥰❗️
Added 14 Jul 2024

НОТИ DI PIANO🥰❗️

@di_pian0
Number of subscribers: 14 217
Photos: 1,030
Videos: 702
Links: 192
Description:
Діана Коледа Для співпраці/реклами/замовлення + пиши, якщо не можеш зайти на канал⬇️ Мій телеграм: @dianakoleda E-mail: [email protected] САЙТ: https://kodimusic.com
Source

НОТИ DI PIANO🥰❗️ | Всім привіт🙌🏻Цікаві роздуми для тих, хто також працює у нотних редакто...

Telegram community logo - НОТИ DI PIANO🥰❗️ НОТИ DI PIANO🥰❗️ @di_pian0
5 430 Views/Reach 2026-03-02 09:50 Message №2933
Всім привіт🙌🏻Цікаві роздуми для тих, хто також працює у нотних редакторах🤔Багато з вас знає, що я все життя працюю в Sibelius) Змінювала лише його версії - спочатку працювала на 7-му, зараз працюю на версії UltimateЯ вже дуже звикла до набору нот саме в цій програмі, роблю це швидко, і дуже не хотіла б змінювати цю програму.. Проте є в Sibelius мінус — це відсутність нормальної озвучки муз. інструментів, VST-плагіни потрібно завантажувати додатково (для мене в цьому розібратись важкувато😅). До сьогодні, для того, щоб зробити більш-менш якісне аудіо зі своїх нот, я користувалась окремою програмою.А сьогодні я вирішила спробувати завантажити MuseScore - він безкоштовний, у ньому зараз багато хто працює; цікаво було послухати, які там звукові можливості.. Яке було моє здивування, коли я побачила, на скільки тут все простіше, бібліотека звуків іде "в комплекті", є обробка звуку, можна одразу експортувати mp3 (на відміну від Sibelius).. Тепер думаю, що мабуть потрібно переходити на MuseScore - витратити деякий час на освоєння (хоча інтерфейс доволі простий та зрозумілий), проте мати можливість одразу з програми експортувати класний звук.. Просто жаль, що не знала цього раніше🥲У яких програмах працюєте ви? Що порадите?🌸