Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Девіанцев Євгенко
Added 06 Dec 2025

Девіанцев Євгенко

@deviantsev
Number of subscribers: 599
Photos: 439
Videos: 39
Links: 170
Description:
Source

Девіанцев Євгенко | Чому я не граю в gothic 1 remake і вам не раджуСаме головне: Озвучку\т...

Telegram community logo - Девіанцев Євгенко Девіанцев Євгенко @deviantsev
3 650 Views/Reach 2026-06-08 13:16 Message №5021
Чому я не граю в gothic 1 remake і вам не раджуСаме головне: Озвучку\текст робила російська студія в росії, що свідомо залишається в пєтєрбурге. Тобто всі податки і всі зароблені ними гроші лишаються в расії і проходять через економіку расії. Також гра офіційно продається на расії і їм не треба шукати обходи щоб її купити як з усіма новими іграми.Власник студії — Пьотр Гланц, котрий не є відкритим зетніком, але свідомо лишився в расії після 22-го року, дружить з бєкомедіаном і працює на нього(поїхавший на радянщині зетнік). Ну і загалом ця людина регулярно співпрацює з компаніями, повністю підвладними расіїськії державі, які транслюють її думку. Ось офіц канал готіки де вони хваляться, що у них гланц і його компанія на озвучці і як вони цьому раді Продюсер, котрий напряму працює в компанії готіки, — це росіянин, що виїхав в Іспанію. Жодного засудження вторгнення чи хоч якоїсь реакції на дії расії. Навпаки, хвалить у себе в тг «журналістів», котрі багато пізділи на сталкер 2, коли він виходив, рекламує впн для обходу блокувань на расісі і жаліє малюток, котрим так важко на расії без ігар і ютуба.Чому ця ситуація — це не те ж саме, як російська в інших нових іграх?Це вже, звісно, сорти гівна, але всі сучасні ігри не співпрацюють напряму з росіянами в росії, а працюють з компаніями з Казахстану, Кіпру, Грузії і так далі. Зрозуміло, що в таких «компаніях» може бути багато росіян, але є і відносно великий відсоток інших. Так чи інакше, ці гроші не проходять напряму через економіку росісі і більшість із них осідає в тих країнах, де ті студії базуються.Зрозуміло, що росіяни з тих студій можуть слати частину цих грошей «додому» чи витрачати їх там, але це дві великі різниці: коли компанія офіційно працює в расії і платить там всі податки, і всі працівники також живуть в расії та витрачають зароблені гроші всередині країни.На завершення — ось список ігор, над котрими працювала компанія гланца після 22 року:* Warhammer 40,000: Space Marine 2 (2024) — фул русня* A Plague Tale: Requiem (кінець 2022)* Resident Evil 4 Remake (2023) — після цієї гри камком не працювали з росіянами в росії* Banishers: Ghosts of New Eden (2024) — розробник: Don't Nod* Dying Light 2: Stay Human — DLC Bloody Ties (кінець 2022). Поляки встигли записати офіційний дубляж для цього доповнення у Москві через посередників до того, як остаточно розірвали контракти. І готіка 1 ремейкДякую за увагу і ваш час