Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ДетектСвіт‼️
Added 14 Jul 2024

ДетектСвіт‼️

@detectivsworld
Number of subscribers: 512
Photos: 6,320
Videos: 2,730
Links: 2,350
Description:
Публікуємо тільки достовірну та перевірену інформацію, іноді стебемо московитів ))) Автор канау @BuroWorld ВСЕ БУДЕ ПАЛЯНИЦЯ ЗСУ ФОРЕВА ППО СИЛА УКРАЇНЦІ НЕЗЛАМНІ русня не люди

👥 Number of subscribers

512
Average/Day:: -1
Average/Week:: -2
Average/Month:: +9

👁️ Average views per message

225
Average/Day:: 131
Average/Week:: 111
ERR: 43.95%

📊 Messages per Day

1.3
Last day: 0
Week average: 1
Average per day: 1.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 104 25-08-14 13:04
‼️ Особливий обмін: додому повертаються 84 українці, серед них - поневолені з 2014 рокуСьогодні відбувся 67-й обмін полоненими. У результаті перемовного процесу Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України, з російської неволі визволено 33 військових та 51 цивільного українця. ➡️ Особливість сьогоднішнього обміну в тому, що вдалося визволити цивільних та військових українців, які були затримані на тимчасово окупованих територіях ще до повномасштабного вторгнення та незаконно засуджені на тривалі терміни ув’язнення - від 10 до 18 років. Один зі звільнених пробув у неволі 4013 днів - він був поневолений на Донеччині ще в 2014 році. Також на рідну землю повертаються українці, схоплені та засуджені окупантами з 2016 по 2021 роки. Серед визволених є три жінки з Донецької та Луганської областей. Одна з них - вчителька початкової школи, позбавлена волі у 2019 році. Серед звільнених сьогодні цивільних українців є 27-річний хлопець, якого окупанти незаконно позбавили волі у 2016 році. На той час йому було лише 18 років. Окрім цивільних додому повертаються також Захисники з гарнізону Маріуполя, воїни Військово-Морських сил та Державної прикордонної служби. З неволі вдалося визволити 10 офіцерів. З російського полону повертаються дві пари рідних братів, які утримувалися в неволі з березня та квітня 2022 року. Більшість визволених цивільних та військових мають проблеми зі здоров’ям та інвалідність. Вік наймолодшого звільненого - 26 років, найстаршому виповнилося - 74 роки, з яких 7 останніх років (з 2018 року) він перебував у російській в’язниці. 🤝Висловлюємо вдячність Об'єднаним Арабським Еміратам за сприяння в організації обміну.Дякуємо також всім залученим державним структурам за допомогу та спільну роботу. Визволені українці отримають усю необхідну медичну допомогу. Усі звільнені пройдуть медичний огляд, отримають лікування, будуть забезпечені всім необхідним на перший час, отримають належні виплати та пройдуть реабілітацію та реінтеграцію до суспільства після тривалої ізоляції у російській неволі. Координаційний штаб продовжує свою роботу. Працюємо над поверненням усіх!🇺🇦 Слава Україні!
👁 134 25-08-12 08:38
Два старих маразматика несуть таке, що просто волосся дибки стають, ладно там бульбаш, він давно ні на що не впливає, просто лялька ручна пуйла...Але довбойоб трампонутий керує державою від якої багато, що залежить і так бездарно її топить і всіх за компанію...Останні тези з прес-конференції американського підстаркуватого маразматичного довбойоба:"Це великий вияв поваги, що президент московської федерації приїжджає до нашої країни..." як гарно лиже пуйлу, так принижати велику країну перед кривавим карликом, це тре вміти"Він (Зеленський) мав схвалення, щоб розпочати війну та всіх вбивати але йому потрібне схвалення, щоб здійснити обмін територіями. Тому що відбуватиметься певний обмін територіями. Я знаю це від московської федерації та з розмов з усіма. Це буде на благо України..." трясця то це ми почали війну і всіх вбивати і тре території такі віддати, а нахуй не підеш" Багато людей не знають, що Україна мала понад 1000 миль вздовж океану. Цього більше немає, окрім однієї невеликої ділянки біля Одеси..." ми виявляється біля океану живемоЦе взагалі пиздець"Я поставив запитання дуже, дуже розумному чоловіку - Віктору Орбану з Угорщини. Я спитав: «То чи може Україна перемогти московію?» Він подивився на мене: «Яке дурне запитання». Він сказав: «московія — величезна країна, і вони перемагають у житті, ведучи війни. Вони ведуть війни, Ось що вони роблять. Китай перемагає через торгівлю, московія перемагає через війни». весь цей висєр сплошна дурня"Пуйло захопив би Київ за 4 години, але якийсь генерал вирішив їхати не по шосе, а по полям, то й застряг..." 🤦 трясця йому походу дали стару методичку...Ну і обмовка по Фрейду"Я їду до росії. У п'ятницю. " Аляску походу він вже повертає московитам... хто не в курсі то зустріч планується 15.08 саме на Алясці, а це Америка...Тож клав це придурок на всіх...Терпіння нам всім і сил, вони нам знадобляться
👁 171 25-08-01 12:47
Була доповідь міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка. У Києві тривають аварійно-відновлювальні роботи на місцях, які постраждали від учорашньої атаки. Всі пошуково-рятувальні роботи завершені. На жаль, станом на зараз відомо про 31 загиблого, серед них п’ятеро дітей. Наймолодшій дитині було всього два роки. Мої співчуття рідним і близьким загиблих. Поранено 159 людей, 16 із них – діти. Усі зараз отримують необхідну медичну допомогу. Дякую рятувальникам, поліцейським, лікарям, медсестрам, комунальникам – усім, хто зараз допомагає людям. Це дуже важливо.Знову такий підлий удар Росії показує, що необхідні додатковий тиск на Москву та санкції. Як би не заперечували в Кремлі їхню дієвість, вони працюють і мають бути сильнішими – бити по всьому, що дозволяє продовжувати такі удари. І дуже важливо, щоб світ про них не мовчав. Я дякую всім, хто підтримав наших людей. Ми цінуємо те, що Президент Трамп, лідери Європи, інші наші партнери чітко бачать, що відбувається, і засуджують Росію. Лише в липні росіяни застосували проти України понад 5100 керованих авіаційних бомб, більш ніж 3800 «шахедів», майже 260 ракет різних типів, із них 128 – це балістика. Зупинити це можна тільки разом: Америка, Європа, інші глобальні суб’єкти. Кожна наша взаємодія важлива. Кожен день важливий. Дякую всім, хто допомагає Україні.
👁 79 25-07-21 07:56
Тривають рятувальні та аварійні роботи в наших містах і громадах після російського обстрілу. Є пошкодження в Києві та області, на Харківщині, Івано-Франківщині, були збиття ударних дронів на Сумщині, Хмельниччині, Кіровоградщині, Миколаївщині, Полтавщині, Херсонщині.Удари Росії – завжди проти людяності: у Києві горіли дитячий садочок, житлові будинки, інша цивільна інфраструктура. Є руйнування звичайних будинків у Харкові, Івано-Франківську та області. П’ятнадцять людей поранені, найменшому хлопчику – 12 років. Усім допомагають. Двоє людей під час атаки загинуло. Мої співчуття рідним та близьким. За цю ніч Росія запустила понад 420 дронів, більш ніж 20 ракет, у тому числі балістику. Хвилі атак були всю ніч і тривали до ранку. Вранці знову «шахеди» на Харківщину. Протягом обстрілу працювали мобільні вогневі групи, армійська авіація, РЕБ, воїни Повітряних сил, дрони-перехоплювачі. Багато збиттів, але, на жаль, не все. Тому маємо продовжувати масштабування перехоплювачів. Це те рішення, що дозволить захиститися від масованих атак.Я вдячний усім, хто працює в Україні й з Україною зараз заради захисту життя – заради нарощення виробництва зброї, зміцнення нашої ППО – і хто продовжує роботу над санкціями. Тільки справжній тиск на Росію здатен зупинити цю агресію.
👁 78 25-07-10 09:14
⚡️ ЗБИТО 178 ЦІЛЕЙУ ніч на 10 липня (із 18.00 09 липня) противник атакував 415-ма засобами повітряного нападу:- 397 ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Брянськ, Приморсько-Ахтарськ, Курськ, Орел, Міллєрово - рф. (близько 200 – "шахеди");- 8 балістичними ракетами Іскандер-М із Брянської обл. - рф;- 6 крилатими ракетами Х-101 із повітряного простору Саратовської обл. – рф;- 4 зенітними керованими ракетами С-300 із Курської обл. - рф.❗️ Основний напрямок удару – столиця України, місто Київ!Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 10.00 протиповітряною обороною збито 178 засобів повітряного нападу противника:- 164 ворожі БпЛА типу Shahed;- 8 балістичних ракет Іскандер-М;- 6 крилатих ракет Х-101.* Крім того, 204 дрони/ракети – локаційно втрачені/подавлені РЕБ.Зафіксовано влучання засобів повітряного нападу противника у 8 локаціях (33 ударних БпЛА), а також падіння збитих – на 23 локаціях. Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
👁 102 25-07-09 09:22
Нова масштабна атака Росії проти наших міст. Було найбільше повітряних цілей за добу – 741 ціль: 728 дронів різних типів, із яких понад 300 – це «шахеди», і 13 ракет – «кинджали» та «іскандери». Більшість цілей було збито. Застосовувалися наші дрони-перехоплювачі – є десятки збиттів, масштабуємо технологію. Працювали й мобільні вогневі групи – теж маємо десятки збиттів. Дякую всім воїнам за влучність.Зараз у багатьох областях України триває ліквідація наслідків нічної російської атаки. Основний удар був по Луцьку. Пошкодження зафіксовані також у Дніпровській, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській і Чернігівській областях.Це показова атака, і саме зараз, коли було стільки спроб досягти миру, припинити вогонь, і тільки Росія все відкидає. Черговий доказ, що потрібні санкції – болючі санкції проти нафти, яка вже понад три роки війни накачує військову машину Москви грошима. Вторинні санкції проти тих, хто купує цю нафту та спонсорує вбивства. Партнери знають, як натиснути так, що Росія буде змушена думати про завершення війни, а не нові удари. Кожен, хто хоче миру, повинен діяти.
👁 107 25-07-01 12:07
‼️ Воєнна розвідка України встановила російських військових, причетних до ракетного удару по місту Суми, внаслідок якого загинули шестеро людей✔️ Головне управління розвідки Міноборони України встановило російських військових, причетних до обстрілу Сум 3 червня 2025 року, внаслідок чого шестеро людей загинули, ще 29 дістали поранення. ⚡️ За інформацією ГУР МО України, до артилерійського обстрілу агресор застосував реактивну батарею РСЗВ БМ-21 “Град” 30-го мотострілецького полку (в/ч 72162), вогневі позиції полку були розташовані в районі села Апанасовка Курської області.👥 Безпосередньо до злочинного удару по м. Суми причетні наступні військовослужбовці 30-го полку:▪️ Гарнаєв Дамір Жафярович, начальник артилерії 30 мотострілецького полку, підполковник. Адреса реєстрації: м. Пенза, проспект Строітєлєй, 38, кв. 46https://russian-torturers.com/profile/3550 ▪️ Волобуєв Дмитро Олександрович, командир реактивної артилерійської батареї 30 мотострілецького полку, капітан. Адреса: м. Самара, вул. Земеца, 28, кв. 9. https://russian-torturers.com/profile/3551 ▪️ Командирами розрахунків РСЗВ БМ-21 “Град” артилерійської батареї 30 мотострілецького полку на момент удару були сержант Іванов А.О. та рядовий Панченко С.А.❗️ 3 червня 2025 року о 9:20 російські війська обстріляли з РСЗВ БМ-21 “Град” Суми, зафіксовано вісім влучань, пошкоджено 16 будівель, з яких 15 - багатоквартирні та приватні житлові будинки, клінічна лікарня № 4, залізничні колії. Серед поранених - три дитини, найменшій з яких три роки.ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 105 25-06-29 08:25
Майже всю ніч в Україні лунала тривога – у нашому небі було 477 дронів, більшість із яких російсько-іранські «шахеди», та 60 ракет різних типів. Били «рускіє» по всьому, що забезпечує життя. Є влучання й по житловому будинку в Смілі, поранена дитина. Екстрені служби працюють усюди, де необхідно. На жаль, відбиваючи атаку, загинув наш пілот F-16 Максим Устименко. Сьогодні він знищив сім повітряних цілей. Мої співчуття родині та побратимам. Доручив з’ясовувати всі обставини загибелі. Українська авіація героїчно боронить небо. Дякую кожному, хто захищає Україну. Москва не зупиниться, поки має змогу завдавати масованих ударів. Лише за цей тиждень було понад 114 ракет, більш ніж 1270 дронів і майже 1100 КАБів. Путін давно вирішив, що буде воювати далі попри заклики світу до миру. Потрібно завершити війну, потрібний тиск на агресора, потрібний захист. Від балістики, ракет і дронів, від терору. Україні потрібно посилювати ППО. Те, що найкраще захищає життя. Це американські системи, які ми готові купити. Розраховуємо на лідерство, політичну волю та підтримку Сполучених Штатів, Європи та всіх наших партнерів. Дякую всім, хто допомагає.
👁 1,300 25-06-27 13:54
КВАРТИРНІ КРАДІЇ - ЯК ЗАХИСТИТИСЯ!Вже почався відпускний сезон, коли набагато частіше скоються крадіжки з осель, також злодії не цураються це робити під час тривог, тому зробили цікавий сюжет де я, разом із Подробицями, поділилися дієвими порадами, як уберегти себе від квартирних злодіївТрохи додам до сюжету основні правила безпеки для захисту вашої власності, які не варті вкладень, але можуть бути корисними:👉 Дружте із сусідами;👉 Не залишаєте цінних речей на видних місцях, типу тачки, газонокосарки, велосипеди і т.д. (більше для приватного сектору) ;👉 Зашторюйте вікна коли їдете, щоб не видно було, що є в будинку (перші поверхи, приватні будинки);👉 Не соромтеся питати незнайомих людей, що вони роблять на вулиці біля вашого будинку чи у вашому під'їзді;👉 Не залишайте відкритими хвіртку, сарай, будинок, квартиру, часто так роблять безтурботні люди, наприклад, на хвилинку пішовши в магазин або дуже біг до туалету... за секунду "на ривок" забрати можна багато чого;І там, де потрібно трохи сплатити:👉 Поставити під охорону вашу власність, тут рекомендую кращих Охоронний сервіс Венбест https://venbest.ua/ працюють навіть у комендантську голину;👉 Камери спостереження (можна бутафорію, теж може відлякати)👉 Наліпки, що ваша власність під охороною;👉 Непрозорі паркани і не нижче двох метрів (сітка-рабиця, дрот, кущі по пояс... це все хіба що від небажаних тварин);👉 Заведіть собаку, крадії навряд полізуть туди де лає собака;👉 Замки, якщо навісний то без видимих вух, щоб фомка не пролізла;👉 Не ставьте розкішні двері, вони привертають більше уваги, а якщо ставите то більше звертайте увагу саме на функціонал (декілька замків, приховані замки, міцність дверей тощо);👉 Ролети або грати на вікнах так само не будуть зайвими (перші поверхи та приватний сектор);👉 Якщо їдете на довго, поселіть у будинку знайомих, яким потрібне житло їм добре і вам охорона. Або попросіть сусідів заходити. 👉 Створіть видимість присутності як у "Один вдома" 😉 наприклад вмикання світла у рандомний час, наприклад світильник увімкнений через розетку перехідник, яку легко налаштувати на будь який час або взагалі "розумний будинок" з керуванням через додаток;👉 Поставьте додаткове освітлення на вулиці, можна на датчику, що спрацьовує від руху, те саме і в під'їздах;👉 Скооперуйтесь із сусідами, поставьте домофон на багатоквартирні під'їзди також і камери👉 Зробить загальний паркан і закритий прохід на прибудинкову територію.Перелік лайфхаків можна продовжувати але все ведеться до одного - безпека це процес постійний і готуватися тре заздалегідь бо:ЗА БЕЗПЕКУ ПОТРІБНО ПЛАТИТИ, А ЗА ЇЇ ВІДСУТНІСТЬ РОЗПЛАЧУВАТИСЯБережіть себе!
👁 64 25-06-23 13:34
Абсолютно божевільний удар російської ракети просто по ліцею в Білгород-Дністровському Одеської області. За попередніми даними, це був удар балістичної ракети. Дітей у ліцеї не було – зараз канікули. Але були працівники ліцею. На жаль, під завалами можуть бути люди. Вже відомо про двох загиблих. Мої співчуття рідним та близьким. Ліцей фактично повністю зруйнований. Триває рятувальна операція. Залучені всі необхідні служби. Жоден із таких російських ударів не є випадковим – російська армія точно знає, куди бʼє. І це – демонстративні удари. Керівництво Росії не збирається змінюватись, не збирається зі своєї волі завершувати війну. Саме тому потрібне реальне та болісне для Росії посилення тиску й санкцій. Ми зараз захищаємо себе від російських ударів. Але якщо не буде примусу Росії до миру, доведеться думати про захист ліцеїв, лікарень та звичайних житлових будинків і в інших країнах Європи – усюди, куди російські вбивці зможуть влучити. Треба зупиняти вбивства та удари. Треба тиснути на Росію.