Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Дерменжи
Added 06 Jan 2025

Дерменжи

@dermenzhy
Number of subscribers: 85
Photos: 383
Videos: 35
Links: 123
Description:
Канал фінансується фондом сороса та Студрадою ІШІР CEO of @univera_app По всіх питаннях @dvaderfun
Source

Дерменжи | Microsoft вчергове викотила редизайн іконок для застосунків MS365, але...

Telegram community logo - Дерменжи Дерменжи @dermenzhy
116 Views/Reach 2025-10-25 11:34 Message №606
Microsoft вчергове викотила редизайн іконок для застосунків MS365, але який в цьому сенс, якщо UI та UX цих застосунків такий же чмошний як і раніше?Застосунок Outlook для Windows— по суті PWA. Підлагування інтерфейсу, чмошна інтеграція із системою, жере купу ресурсів. Відчувається краще ніж було, але гірше ніж все інше що існує. А от на Android цей клієнт написаний на React Native і набагато приємніший в користуванніWord, Excel, PowerPoint — на Windows колись обіцяли масштабні редизайни і покращення, але майже нічого не помінялось окрім того що додали Mica, темну тему і AI Slop. Але воно працює. На Android ці застосунки абсолютне зло і кошмар.OneNote — на Windows вбили класний UWP застосунок із чудовим UX (бо вбили фреймворк UWP в принципі), залишили версію із пакету Office. Раніше було зручніше.OneDrive — це взагалі вбудований в систему застосунок для синхронізації. В браузері по факту те ж саме що Google Drive. На Android за декілька років він став набагато більш responsive та красивіше. В принципі зручний, я його юзаю на постійній основі.Teams — дуже функціональний але лагучий, прожерливий в усіх планах та з максимально хуйовими флоу авторизації в акаунти Microsoft. Раніше я вірив в нього, але це абсолютне злоSharePoint — такий собі Confluence+Drive і т.п. для бізнесівMicrosoft Defender (не плутати з Windows Defender) — непотрібна хєрня (імхо). Треба можливо лише для корп.клієнтівВ результаті, нові іконки викатили — застосунки залишились як і були. Минулий редизайн іконок супроводжувався поступовими змінами інтерфейсу в бік Fluent Design (але навіть там обісралися — дуже неконсистентний редизайн). В чому сенс чергового редизайну я не розумію. Краще б виділили ресурси на створення консистентного UI