Source
DermaRich School | мислення косметолога | Мене звати Анастасія, і близько року я працюю як косметолог-естетист.Д...
74 Views/Reach
2026-04-23 13:58
Message №2148
Мене звати Анастасія, і близько року я працюю як косметолог-естетист.До цього навчання я відвідувала семінари, прослуховувала вебінари від різних представників космецевтики, де пропонувались схеми догляду для пацієнтів з акне, але чіткої впевненості в тому, що це спрацює не було. Крім того, коли інші більш досвідчені колеги задавали питання, про можливість комбінації з адапаленом чи БП, моя невпевненість наростала, бо я не розуміла про що йдеться. Тема акне здавалась величезною і страшною. Обираючи навчання мене дуже привабило те, що немає привʼязки до виробника, що мета - саме вилікувати і отримати результат, а не заробити на продажі догляду.Я сумнівалась, чи зможу після навчання працювати з такими клієнтами, але хотіла принаймні зрозуміти про що мова, коли говорять про ретинол і ретиноіди (яких я дуже боялась), АЛЕ по закінченню в мене наче перед очима розвиднілось!😃все значно простіше і зрозуміліше, ніж я уявляла! І вартість препаратів не є захмарною. Я розумію, що клієнт отримає результат, і не почуватиметься так, ніби його обманули і просто витягли з нього гроші задля заробітку. Класно, що є конкретні кейси пацієнтів, і можна наочно розібратись з призначеннями а також звірити свої знання!