Source
День Піхоти 🔜 | По лімітам повний пздц, з 1 лютого запрацювали обмеження навіть на пер...
2 540 Views/Reach
2025-02-04 20:34
Message №18888
По лімітам повний пздц, з 1 лютого запрацювали обмеження навіть на перекази через IBAN в 150 000 грн на місяць, що вже створило просто неймовірні проблеми. Ситуація виходить така, що збір на мільйон закрили, а витратити ми його змогли з горем пополам, адже допомога йде напряму бійцям і через штаб запитами чи зверненнями це ніхто не офорлює, через відношення командирів та бюрократію. Якщо попередні обмеження на p2p сильно не заважали нашій діяльності, то на даний момент просто якийсь пздц, адже окрім коштів зі зборів, на картки бійцям приходить грошове забезпечення (до 200к), в деяких підрозділах є ще так звані "общаки", за рахунок яких закривають потреби підрозділів. Всі також знають як приганяються авто за готівку і тд, як бійці закупляють б/у спорядження на олх, я, наприклад, останнім часом закупляю мавіки з рук, без батарей і пультів, бо потреби залишаються, а збори швидше не йдуть, треба якось виходити зі становища, економити і тд.Може хтось щось підкаже, бо, як на мене, це повний пздц і через це вже зірвались певні організаційні дії на ЛБЗ в деяких підрозділах, бо хлопці досі не можуть здійснити закупку.Офіцер ✙ | Підписатись